TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN Będzie rozwód? Jak myślisz
0
@Derean Stara dama i stary kurczak
0
@directedbyfcb I to wszystkie zalety?
0
@July_6_BcN Nie no nie powiesz mi, że ten grubas się może komuś podobać, a szczególnie jej
0
Jak to jest, że taki grubas obrzydliwy ma taką żonę jak Roxie Węgiel?
2
Jedynie widzę opcje, że sędzia wie że zjebal z czerwem więc teraz "oddał"
0
@Antimadridista_WR no i już gada xDDDD
1
ten dalej płacze xd
5
Dobra Runej za Yamala w klasyku
11
Dobra wchodzę teraz
4
Zamknie pape ten madrycki komentator aka galson?
0
-Ty sędzia, co ty masz w uchu
-Słuchawkę, no tak że niby mam kontakt z bazą
-Ale ze swoim mózgiem to już chyba nie
2
Ten przyaktorzyl
3
@wyrek Za nic w sumie
0
@taxky Galson Kamil gala
5
Dziennikarz: Yamalu, uprawiasz jakiś sport?
Yamal: Orócz sexu żadnego
Apropos formy Yamalka i konwersacji niżej xd
0
@directedbyfcb Przypomnij sobie ile meczów nam Olmo swoimi bramkami w poprzednim sezonie wygrał. Nie mówię, że Fermin jest zbędny, bardziej chodzi mi o to że jeden i drugi jest ważny dla tego zespołu i przy naszych kontuzjach trzeba mieć obu.
1
Fermin na ogórki jest dobry nie można powiedzieć, ale nie podniecajcie się tak. Różnica jest taka, że Fermin solową akcją w pojedynkę meczu nie wygra z takim Realem czy innym Atletico, a Olmo tak. Oczywiście gdy jest zdrowy xd
2
Dwóch niemców obok siebie siedzi
0
Trzeba kupić Mattiego Casha za Kounde
0
@regatta52 a co chciałeś za lokiec w ryj? xd
1
Szczesny gra z bialymi?
1
@Jakchcesz a koń?
3
Szkoda, że dziś Barca bo przegapimy meczycho: Kairat - Pafos
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@adamek20151 borek to nie nalepka na kibel
0
@July_6_BcN Tobie to Kessie robi snapa
4
Ja to zwykły chłopak ze skromnego miasta
Oni mówią na mnie gwiazda, mnie powoli to przerasta
1
@Kessie ciekawe dlaczego
1
@michal26 jest źle i nie wygląda by miało sie to zmienić na dobre