TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oglądam mecz po chorwacku i więcej rozumiem niż jak komentuje Orłowski
0
co mmy gramy ,,,,
2
Casado jest piękny, żołnierz
1
RZĄDOWY już broni xdd
4
Yamal załóż te portki na dupsko
1
@La Pulgaa Ta za 500 zł
0
@Arkon Nie wiem, bo nikt takiego czegoś u mnie nie robi do jedzenia :D
0
@MesQueUnClub_87 U mnie na to ze zdjęcia się mówi knedle.
0
@Arkon Pierogi ze śliwką to pierogi ze śliwką. Pierogi z mięsem to pierogi z mięsem. A pierogi z truskawkami to pierogi z truskawkami.
0
@kubix05 U mnie się na to mówi knedle
2
@FcPortoFan1999 Placek i kawka przedtreningowo dziś, o 14 siłka wjeżdża a potem Girona
2
Ale se jem takiego świeżutkiego placka drożdżowego z marmoladką od babci, możecie pozazdrościć
1
@BorzyKrzys kolega Jacka Murańskiego
3
@gumaz gram główną rolę na tym kanale
0
Lewandowski kiedy trzeba dobrze przyjąć piłkę w polu karnym:
https://www.tiktok.com/@vsrsus/video/7485445310764813590
5
@Bolton Trasa Tuska?
0
@Who_you_mam jajogłowiec siada na ławkę jak będzie zdrowy Yamal Rapinha i Rekin/Lewus a Ty cos gadasz xd
1
Zobaczyłem, że Real dostaje na dziurę 0-2 z Espanyolem, potem ogarnąłem że to Oviedo xd alko weszło
18
@_Niko_ ktoś tego łba bierze jeszcze na poważnie? xdd
1
@gumaz kurczak w piątek to grzech
0
@AduŚ07 Zobaczymy
3
@gumaz może i jestem rasistą, ale za takiego kuzyna to podziękuje
5
Kuzyn dziś przyjeżdża na weekend na wieś, więc może być tak, że będzie pite
3
@spiderman1899 araujo na "9" musi grac bo w obronie niczego nie spierdzieli
3
Araujo na "9" jutro
0
@slayer oni lubią takich starych grzybów
0
@626 mogę Ci wysłać rozpiskę moich treningów, podpis też da się ogarnąć
1
@Kasy to może w weekend
1
@July_6_BcN No oczywiście, że żartuje :D
2
Cytrynka, kreatynka, magnezik i do wyra