2

Oglądam mecz po chorwacku i więcej rozumiem niż jak komentuje Orłowski

0

co mmy gramy ,,,,

2

Casado jest piękny, żołnierz

1

RZĄDOWY już broni xdd

4

Yamal załóż te portki na dupsko

1

@La Pulgaa Ta za 500 zł

0

@Arkon Nie wiem, bo nikt takiego czegoś u mnie nie robi do jedzenia :D

0

@MesQueUnClub_87 U mnie na to ze zdjęcia się mówi knedle.

0

@Arkon Pierogi ze śliwką to pierogi ze śliwką. Pierogi z mięsem to pierogi z mięsem. A pierogi z truskawkami to pierogi z truskawkami.

0

@kubix05 U mnie się na to mówi knedle

2

@FcPortoFan1999 Placek i kawka przedtreningowo dziś, o 14 siłka wjeżdża a potem Girona

2

Ale se jem takiego świeżutkiego placka drożdżowego z marmoladką od babci, możecie pozazdrościć

1

@BorzyKrzys kolega Jacka Murańskiego

3

@gumaz gram główną rolę na tym kanale

0

Lewandowski kiedy trzeba dobrze przyjąć piłkę w polu karnym:

https://www.tiktok.com/@vsrsus/video/7485445310764813590

5

@Bolton Trasa Tuska?

0

@Who_you_mam jajogłowiec siada na ławkę jak będzie zdrowy Yamal Rapinha i Rekin/Lewus a Ty cos gadasz xd

1

Zobaczyłem, że Real dostaje na dziurę 0-2 z Espanyolem, potem ogarnąłem że to Oviedo xd alko weszło

18

@_Niko_ ktoś tego łba bierze jeszcze na poważnie? xdd

1

@gumaz kurczak w piątek to grzech

0

@AduŚ07 Zobaczymy

3

@gumaz może i jestem rasistą, ale za takiego kuzyna to podziękuje

5

Kuzyn dziś przyjeżdża na weekend na wieś, więc może być tak, że będzie pite

3

@spiderman1899 araujo na "9" musi grac bo w obronie niczego nie spierdzieli

3

Araujo na "9" jutro

0

@slayer oni lubią takich starych grzybów

0

@626 mogę Ci wysłać rozpiskę moich treningów, podpis też da się ogarnąć

1

@Kasy to może w weekend

1

@July_6_BcN No oczywiście, że żartuje :D

2

Cytrynka, kreatynka, magnezik i do wyra


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?