TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Raphinha i Inigo - ich w dzisiejszym meczu zabraknie najbardziej.
Mam nadzieję, że reszta chłopaków pokaże jaja.
0
@FcPortoFan1999 wyjdź z nory na słońce
0
@ryba84 spoko mordeczko.
1
@ryba84 bedzie tu i tu
3
No to pora jeszcze przed meczem wyjść na spacer, przewietrzyć umysł, wyluzować się z dobrą muzą i spalić parę kalorii przed meczykiem i przekąskami do niego. Również Wam to polecam. Ruch to zdrowie. A potem to już tylko jednym żyjemy do końca dnia.
3
@FcPortoFan1999 Zwykły ogórek, Yamal na ME kręcił najlepszymi na świecie.
1
Że niby ten jakiś Carreras Ogóras ma Yamalka zatrzymać?
XD
1
@Firestone Slot do Wszystkich Świętych
0
@Kgorecki2500 Xavi idzie na trenera
4
Łysy Slot i zaraz może zrobić się "wolny slot" na stanowisku trenera Live xd
0
@Rewolucja123 no i przegrał Chińczyk
1
@OskP @konajoncek poprawione, ale no madryciaków będzie 12 to fakt bo jeszcze Soto Grado
0
Dobra jest kadra na jutro wiec podaje skład:
Szczęsny
Kounde-Eric-Cubarsi-Balde
Pedri-de Jong (a powinien być Casado za Holendra bez jajek, Casado w klasykach pokazał na co go stać w zeszłym sezonie)
Yamal-Fermin-Rasford
Ferran
Robimy madryli bez mydła
4
Jutro tylko on nas może uratować, o wielki Ferranie REKINIE miej nas w swojej opiece
3
Odjebałem mega solidny trening nóg, więc zasłużyłem, jadę po duży kebab.
0
@baster82 siema dziadek
0
Koła pozmieniane na te z oponkami zimowymi, to można zaraz na siłkę się zbierać
3
@tomek8756 ale ile hajsu zaoszczędził przez te 13 lat to jego
2
Nie słyszałem wcześniej tego cytatu, głębokie
Ale w sumie to racja xD
0
Soto Grado sędziował 14 meczów Barcelony, a bilans Katalończyków z tym arbitrem jest co najmniej przeciętny. Wygrali oni bowiem tylko 6 spotkań, 3 zremisowali, a 5 przegrali.
Hehe
3
Nie oszukujmy się, przed jutrzejszym meczem i z tymi kontuzjami nie jesteśmy faworytem do wygrania meczu. Właśnie w taki sposób najlepiej podchodzić do klasyków - w roli underdoga. Jak wygramy to nie dość że utrzemy nosa madrylom to takie zwycięstwo smakuje podwójnie, jeszcze po tym co Yamalek nagadał ostatnio.
Vamos
1
@tbas No pisałem, wiadomo było że z dwójki Soto Grado i Busquets wybiorą tego pierwszego, bo ten pierwszy jest zagorzałym madrylem, za to ten drugi potrafi sędziować dobrze xD
2
jedna noga ulica, druga czerwony dywan
mamo bardzo prosze wybacz, ale twoj syn to bandyta
0
@Uukasz_93 co oni po trawie skaczą? ... sniegu ni mo
1
@Bolton dostaną hajs, jako nadgodzinę im policzą
0
@Stinger_ no pewnie tyle więcej co za jedną godzinę pracy więcej + dodatek za pracę w godzinach nocnych jak zwykle
0
@FcPortoFan1999 Zapraszam, da się ogarnąć
5
U mnie w firmie zmiana nocna jutro robi 9 godzin zamiast 8 przez zmianę czasu , złożyłem chłopakom kondolencje, trzymajta się tam w kołchozie
3
@IrekPOL "Szanowni Państwo,
jestem studentem/studentką prowadzącym badania"
to w końcu studentem czy studentką? prowadzącym? nie prowadzącą ?
coś mi tu nie gra
3
Komentarz usunięty