8

Raphinha i Inigo - ich w dzisiejszym meczu zabraknie najbardziej.

Mam nadzieję, że reszta chłopaków pokaże jaja.

0

@FcPortoFan1999 wyjdź z nory na słońce

0

@ryba84 spoko mordeczko.

1

@ryba84 bedzie tu i tu

3

No to pora jeszcze przed meczem wyjść na spacer, przewietrzyć umysł, wyluzować się z dobrą muzą i spalić parę kalorii przed meczykiem i przekąskami do niego. Również Wam to polecam. Ruch to zdrowie. A potem to już tylko jednym żyjemy do końca dnia.

3

@FcPortoFan1999 Zwykły ogórek, Yamal na ME kręcił najlepszymi na świecie.

1

Że niby ten jakiś Carreras Ogóras ma Yamalka zatrzymać?
XD

1

@Firestone Slot do Wszystkich Świętych

0

@Kgorecki2500 Xavi idzie na trenera

4

Łysy Slot i zaraz może zrobić się "wolny slot" na stanowisku trenera Live xd

0

@Rewolucja123 no i przegrał Chińczyk

1

@OskP @konajoncek poprawione, ale no madryciaków będzie 12 to fakt bo jeszcze Soto Grado

0

Dobra jest kadra na jutro wiec podaje skład:

Szczęsny
Kounde-Eric-Cubarsi-Balde
Pedri-de Jong (a powinien być Casado za Holendra bez jajek, Casado w klasykach pokazał na co go stać w zeszłym sezonie)
Yamal-Fermin-Rasford
Ferran

Robimy madryli bez mydła

4

Jutro tylko on nas może uratować, o wielki Ferranie REKINIE miej nas w swojej opiece


3

Odjebałem mega solidny trening nóg, więc zasłużyłem, jadę po duży kebab.

0

@baster82 siema dziadek

0

Koła pozmieniane na te z oponkami zimowymi, to można zaraz na siłkę się zbierać

3

@tomek8756 ale ile hajsu zaoszczędził przez te 13 lat to jego

2

Nie słyszałem wcześniej tego cytatu, głębokie
Ale w sumie to racja xD


0

Soto Grado sędziował 14 meczów Barcelony, a bilans Katalończyków z tym arbitrem jest co najmniej przeciętny. Wygrali oni bowiem tylko 6 spotkań, 3 zremisowali, a 5 przegrali.

Hehe

3

Nie oszukujmy się, przed jutrzejszym meczem i z tymi kontuzjami nie jesteśmy faworytem do wygrania meczu. Właśnie w taki sposób najlepiej podchodzić do klasyków - w roli underdoga. Jak wygramy to nie dość że utrzemy nosa madrylom to takie zwycięstwo smakuje podwójnie, jeszcze po tym co Yamalek nagadał ostatnio.
Vamos

1

@tbas No pisałem, wiadomo było że z dwójki Soto Grado i Busquets wybiorą tego pierwszego, bo ten pierwszy jest zagorzałym madrylem, za to ten drugi potrafi sędziować dobrze xD

2

jedna noga ulica, druga czerwony dywan
mamo bardzo prosze wybacz, ale twoj syn to bandyta

0

@Uukasz_93 co oni po trawie skaczą? ... sniegu ni mo

1

@Bolton dostaną hajs, jako nadgodzinę im policzą

0

@Stinger_ no pewnie tyle więcej co za jedną godzinę pracy więcej + dodatek za pracę w godzinach nocnych jak zwykle

0

@FcPortoFan1999 Zapraszam, da się ogarnąć

5

U mnie w firmie zmiana nocna jutro robi 9 godzin zamiast 8 przez zmianę czasu , złożyłem chłopakom kondolencje, trzymajta się tam w kołchozie

3

@IrekPOL "Szanowni Państwo,

jestem studentem/studentką prowadzącym badania"

to w końcu studentem czy studentką? prowadzącym? nie prowadzącą ?

coś mi tu nie gra

3

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?