TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz 19 i 20 hehe
0
@kamiVeB dobra dawać go na ŚN
1
@Who_you_mam No i znowu odbije się jak w Barcelonie
3
Super niech zostanie tam grać na tych pastwiskach, bo w Europie cienko
0
@michalgajdek Nie chodzi mi o profil polityczny tej strony, a o szkodliwe treści dla społeczeństwa, które tam są publikowane. Z pewnością jest Pan na bieżąco z artykułami odnośnie normalizacji zdrad, obrzydzania macierzyństwa itp.?
1
@blakkudium dawać go do nas, ambasada argentyńska bedzie zadowolona, może ktoś w koncu z wolnego strzeli
1
@blakkudium Ananas raz na rok to i kura pierdnie
0
Nie no zwykły przeciętniak (nie obejrzałem ani jednej minuty w jego wykonaniu)
1
Dobra trzeba się zbierać na siłkę, dziś w garażu przy 8 stopniach, więc warunki nie dla byle zwykłego śmiertelnika. Chociaż to nic, parę lat temu się z kumplami w zimie przy -15 trenowało.
0
@Gall Po prostu średnio inteligentny człowiek.
13
Jeżeli ktoś kupił sobie studia, to nie może być dobrym człowiekiem, chyba logiczne. Nie jest to fair w stosunku do ludzi, którzy te studia zrobili uczciwie ciężką pracą.
9
Romantyk, też taki jestem
0
@Kgorecki2500 co Ty porównujesz ogórkową portugalską do angielskiej xd
2
@Encore
1
Polak Kiwior odszedł i Arsenal na mistrza, czyli on był problemem
2
@Adran360 ale krossant załadował
0
@Sinirsey postaw dom, że jutro Ferran hatrrika wali z celtą
5
@Criss18Barca ładnie mak donald kasuje hajs na naiwniakach za te kanapki
0
@Comentateiro Dziękuję, mam też wady.
9
To jakieś tańce hulańce afrykańskiego plemienia?
0
@lithotripter Każdy może robić co chce. Ja zadałem pytanie.
1
@michalgajdek nie wstyd Panu udzielać wypowiedzi dla takiej strony jak onet.pl? Pytam poważnie
5
@Encore może był siurek xd
8
Sprytny @VegetaPolska na siłowni, w końcu zobaczył na żywo
https://x.com/InaniSeema41223/status/1986589112401612953
2
@macio_944 prawdziwi palacze znowu tu na trasie, ganja mafia wiesz o co chodzi
2
Ostatnia misja na dziś przywieźć ojca z integracji firmowej.
Ostatnio jak go po takim przedsięwzięciu brałem, bo zanim się doczekałem to jeszcze musiałem odczekać pół godziny zanim się z kumplami z roboty wódki z gwinta napiją na zewnątrz
1
@Pnog37 chłopie lucek cie wyjaśnił
0
Ale trzeba być nieudacznikiem, by wyśmiewać czyjąś szatnie, wygrywać 2-0 i przegrać 2-3
7
@misterio u mnie w robocie co drugi wózkowy przypierdoli w kartony ale każdy do dziś zyje
10
@norbi77 można chlać, ale trzeba odbierać dzieci z przedszkola, na tym polega odpowiedzialność