0

@gumaz 19 i 20 hehe

0

@kamiVeB dobra dawać go na ŚN

1

@Who_you_mam No i znowu odbije się jak w Barcelonie

3

Super niech zostanie tam grać na tych pastwiskach, bo w Europie cienko

0

@michalgajdek Nie chodzi mi o profil polityczny tej strony, a o szkodliwe treści dla społeczeństwa, które tam są publikowane. Z pewnością jest Pan na bieżąco z artykułami odnośnie normalizacji zdrad, obrzydzania macierzyństwa itp.?

1

@blakkudium dawać go do nas, ambasada argentyńska bedzie zadowolona, może ktoś w koncu z wolnego strzeli

1

@blakkudium Ananas raz na rok to i kura pierdnie

0

Nie no zwykły przeciętniak (nie obejrzałem ani jednej minuty w jego wykonaniu)

1

Dobra trzeba się zbierać na siłkę, dziś w garażu przy 8 stopniach, więc warunki nie dla byle zwykłego śmiertelnika. Chociaż to nic, parę lat temu się z kumplami w zimie przy -15 trenowało.

0

@Gall Po prostu średnio inteligentny człowiek.

13

Jeżeli ktoś kupił sobie studia, to nie może być dobrym człowiekiem, chyba logiczne. Nie jest to fair w stosunku do ludzi, którzy te studia zrobili uczciwie ciężką pracą.

9

Romantyk, też taki jestem


0

@Kgorecki2500 co Ty porównujesz ogórkową portugalską do angielskiej xd

2

1

Polak Kiwior odszedł i Arsenal na mistrza, czyli on był problemem

2

@Adran360 ale krossant załadował

0

@Sinirsey postaw dom, że jutro Ferran hatrrika wali z celtą

5

@Criss18Barca ładnie mak donald kasuje hajs na naiwniakach za te kanapki

0

@Comentateiro Dziękuję, mam też wady.

9

To jakieś tańce hulańce afrykańskiego plemienia?


0

@lithotripter Każdy może robić co chce. Ja zadałem pytanie.

1

@michalgajdek nie wstyd Panu udzielać wypowiedzi dla takiej strony jak onet.pl? Pytam poważnie

5

@Encore może był siurek xd

8

Sprytny @VegetaPolska na siłowni, w końcu zobaczył na żywo

https://x.com/InaniSeema41223/status/1986589112401612953

2

@macio_944 prawdziwi palacze znowu tu na trasie, ganja mafia wiesz o co chodzi

2

Ostatnia misja na dziś przywieźć ojca z integracji firmowej.
Ostatnio jak go po takim przedsięwzięciu brałem, bo zanim się doczekałem to jeszcze musiałem odczekać pół godziny zanim się z kumplami z roboty wódki z gwinta napiją na zewnątrz

1

@Pnog37 chłopie lucek cie wyjaśnił

0

Ale trzeba być nieudacznikiem, by wyśmiewać czyjąś szatnie, wygrywać 2-0 i przegrać 2-3

7

@misterio u mnie w robocie co drugi wózkowy przypierdoli w kartony ale każdy do dziś zyje

10

@norbi77 można chlać, ale trzeba odbierać dzieci z przedszkola, na tym polega odpowiedzialność

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?