TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@seba90 Piotrek nie przelogowales sie
4
@Karol145 Może prędzej czy później przyjdzie czas na @VegetaPolska
0
@barcafan1789 pograj w euro truck symulator
3
Przynajmniej próbował
https://x.com/EgoG_01/status/1991570037782770038
0
Tak sobie odświeżyłem Mundial 2022 i drogę Polski - ależ fatalny był Lewandowski. Zmarnowany karny z Meksykiem, zmarnowany karny z Francją, dopiero druga próba udana po powtórzeniu.
0
@Karol145 jakiś link? znam kilka osób, które tam pracowały/pracują
0
@thorin Ukraina nas pacnie
5
@Aragorn33 Temat się ciągnie od Chelsea, że chłop się boi wielkich meczów, nie udźwiga presji i sra pod siebie. Psycha siada po prostu.
1
@GeneralXavi Sousa był najlepszy, Siwy Bajerant ale coś grali
0
@MessiForeverTheBest nigdzie nie ma :D
1
@July_6_BcN zgłoszę to do odpowiednich służb
0
@Aragorn33 Chodzi o Gerarda Martina (gadałem z nim)
0
@olejtm no wrzucił se przerobione zdjęcie że gra z drewniakiem w kasynie jako reklamę
0
@gumaz Nie nie, siłownia po pracy
2
@Kubsoleon Nie wiem, zmieniłem pracę 8 miesięcy temu składając jedno CV i od tamtego momentu mam spokój i nie śledzę, bo w aktualnej jest ok
3
@Who_you_mam miss glonojadów może to było
0
@Bzyczekk Lewy może pomarzyć o zdjęciu z legendarnym Polakiem
0
@Faro zwykle między 22 a 23
2
@Laminedependencia Mój: 1. Argentyna
1
@tadzik447 ale z ciebie kozak
3
@Aragorn33 Moderator robi research, na razie musi uzbierać na subskrypcje jej onlyfansa i content sprawdzić
1
@Sulimo no szkoda, może by ci na letnich sie poślizgali jutro troszke
0
@marcin62 I motywacyjne zdjęcia z siłki xD
4
@July_6_BcN a wysłałaś mu zdjęcie siura?
6
@DonAndrzejos dzieki nie wiedzialem, pewnie nikt nie wiedzial
1
@CurryTheGoat30 Jacek Laskowski i Grzegorz Mielcarski niestety nie bór
4
@Jakchcesz Nie jestem młody, przystojny, sławny, bogaty, dobrze ułożony poza tym nie ma żadnych przeciwwskazań
0
@Jackazz może ją wali... na hajs xD
1
@Kasy byli dla siebie stworzeni, może jeszcze się uda ich połączyć
3
@Eklerek zdrowy