TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Luciano99 na szczęście nie, żona brata mi się nie podoba, więc bym z nią nie był
0
@Katalończyk 99 czyli nie jestem pierwszy, który ma taki problem
0
@Sulimo jade na komende
0
Żona mojego brata używa tych samych perfum, co moja była. Da się to podciągnąć pod jakiś paragraf?
13
W obecnej piłce jest wiecej piłkarzy na boisku niż bramek
8
Wymiana zdań między @Kessie a @July_6_BcN
1
@July_6_BcN kiedyś też tak myślałem, ale życie uczy
2
@July_6_BcN przyjaźń to bajka dla naiwnych
5
Wyrwałem przed chwilą pierwszego siwego włosa w ryja, pora się pakować
3
@Czajka90 i cała morda tłusta ochlapana
6
To jest dojebane?
0
@Barca_bwo ale jak zrobie to i tak dopiero bedzie za 9 miesiecy
0
Kieras chce mnie wysłać na delegacje do Holandii na 3 dni, jakieś tipy jak sie wywinąć?
0
@pluszek Znam osoby, które opuszczają mieszkanie z psem w środku około 6-7 rano i wracają np. 17-18, więc to jest plus minus 10 godzin. Ciekawe jak by mieli ogarnąć te 6h.
0
rzut karny czy nie?
XDD
1
Ananas niko ale kogut
1
Leszek Olłowski
6
@MirusAmisz dlatego powinien być na ławce a najlepiej w Arabii a nie w pierwszym składzie Barcy
1
Ciężki wieczór dla polskich fanboyów lewego
13
@marcin62 Pokaż mi "poważnego" polityka w tym kraju
1
@blakkudium a okaże się że na jakimś meczu komuś się coś na łeb spier**li i wrócimy na Montjuic xd
2
Każdy na LR do Araujo:
1
@marcin62 No i mam nadzieję, że będę miał kierowcę z czarnym VANem
8
@Kgorecki2500 pochodzenie matki ktos zna czy nie?
4
Dziś w robocie zawaliłem ważną sprawę.
Jak jutro kolega z zespołu coś powie na ten temat, to się obrażę, powiem o tym w mediach i napiszę posta na insta.
0
@Dzejkob97 @NeroTFP1 Dibu Martinez
https://x.com/callahm21/status/1808224814517440703/photo/1
10
@BulaKG wtedy, gdy nie masz czasu zbić niemca po kasku, tak mi kiedyś koledzy powiedzieli starsi
1
@tomek8756 pożycza bez możliwości zwrotu
2
@tomek8756 Nie, jest była dlatego że zakończyła związek i całe szczęście ;d
1
@July_6_BcN dobrze, że już jest była, bo skoro wstawia takie filmiki do neta to raczej zbyt wartościową osobą nie jest