0

@ZwyklyCuler48 a po polsku?

16

A że tak zapytam, dlaczego miałby to zrobić?


5

De Jong jest szykowany wraz z Araujo na LM, żeby znowu upokorzyć ten klub i zostawić nas za burtą tych legendarnych rozgrywek

4

Szczesni fumador

3

@patrix211 eryk garcia by bronił

1

0

@LOPEZ16 Pomyliłeś z Ferminem, Ferran strzela również z tymi najlepszymi

1

@July_6_BcN Mówisz, że @Kessie tak nie ma?

0

@Faro Ferran jak chodzi o pressowanie w porównaniu do Lewego to topka

3

Chęć typowego chłopa po "rozmowie" ze swoją partnerką:


0

@ranger3120 ja Hypery keczupowe

9

@Gaucho Teraz pytanie ile by zrobili gdyby Rashford grał w Bilbao a kogut Nico w Barcy

2

@NeroTFP1 @Bolton mnie to rozśmieszyło, tak po prostu xd

1

@July_6_BcN nie no nie jej, ale tymi samymi, ten sam zapach i marka

1

@Bolton czego nie rozumiesz?

0

@Katalończyk 99 Nie mam czasu na głupoty

1

@Ryoumen Albioloa to nowy guardiola

0

Sytuacja z dziś:

*Mój brat z żoną robią sobie jedzenie w kuchni*

Żona do brata z takimi jakby pretensjami: "na 4 związki moich koleżanek we wszystkich gotują w nich faceci!"

xD

0

Groźny rekin w 5 min robi więcej niż lewus w 63 min

0

Raszford w Barcy tak prosto się nie gra, nie wolno tak po prostu wrzucić piłki w pole karne, prosze sie poprawić

1

HYDRAULIKAAAA
HYDRAULIKAAAAA


BO GRAMY GÓWNO XD

1

jajogłowiec wchodzi

0

@Cules69 Lecz się

0

@Szmulek jaki? podanie zostało zablokowane xd

0

Olmo w takich meczach jest bardziej niż potrzebny, trzeba go wysłać do Babki z rancza to go uleczy na stałe

1

@Filipem To ci sami co sprzedawali Raphinhe

0

Ewidentnie cierpimy na brak REKINA na boisku

1

Sędzia z przyzwyczajenia z białymi w jednym zespole

3

Szkoda, że spalony, chłop se w końcu w piłke trafił, może się to dziś już nie zdarzyć

0

@krol211 Mógł pieszo do Częstochowy pójść, ale znając życie dostałby czerwoną kartkę od sędziego (mandat od policjanta)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?