TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ZwyklyCuler48 a po polsku?
16
A że tak zapytam, dlaczego miałby to zrobić?
5
De Jong jest szykowany wraz z Araujo na LM, żeby znowu upokorzyć ten klub i zostawić nas za burtą tych legendarnych rozgrywek
4
Szczesni fumador
3
@patrix211 eryk garcia by bronił
1
@ViscaelBarca2007 @LOPEZ16 opinia?
0
@LOPEZ16 Pomyliłeś z Ferminem, Ferran strzela również z tymi najlepszymi
1
@July_6_BcN Mówisz, że @Kessie tak nie ma?
0
@Faro Ferran jak chodzi o pressowanie w porównaniu do Lewego to topka
3
Chęć typowego chłopa po "rozmowie" ze swoją partnerką:
0
@ranger3120 ja Hypery keczupowe
9
@Gaucho Teraz pytanie ile by zrobili gdyby Rashford grał w Bilbao a kogut Nico w Barcy
2
@NeroTFP1 @Bolton mnie to rozśmieszyło, tak po prostu xd
1
@July_6_BcN nie no nie jej, ale tymi samymi, ten sam zapach i marka
1
@Bolton czego nie rozumiesz?
0
@Katalończyk 99 Nie mam czasu na głupoty
1
@Ryoumen Albioloa to nowy guardiola
0
Sytuacja z dziś:
*Mój brat z żoną robią sobie jedzenie w kuchni*
Żona do brata z takimi jakby pretensjami: "na 4 związki moich koleżanek we wszystkich gotują w nich faceci!"
xD
0
Groźny rekin w 5 min robi więcej niż lewus w 63 min
0
Raszford w Barcy tak prosto się nie gra, nie wolno tak po prostu wrzucić piłki w pole karne, prosze sie poprawić
1
HYDRAULIKAAAA
HYDRAULIKAAAAA
BO GRAMY GÓWNO XD
1
jajogłowiec wchodzi
0
@Cules69 Lecz się
0
@Szmulek jaki? podanie zostało zablokowane xd
0
Olmo w takich meczach jest bardziej niż potrzebny, trzeba go wysłać do Babki z rancza to go uleczy na stałe
1
@Filipem To ci sami co sprzedawali Raphinhe
0
Ewidentnie cierpimy na brak REKINA na boisku
1
Sędzia z przyzwyczajenia z białymi w jednym zespole
3
Szkoda, że spalony, chłop se w końcu w piłke trafił, może się to dziś już nie zdarzyć
0
@krol211 Mógł pieszo do Częstochowy pójść, ale znając życie dostałby czerwoną kartkę od sędziego (mandat od policjanta)