TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Szkoda, że spalony, chłop se w końcu w piłke trafił, może się to dziś już nie zdarzyć
0
@krol211 Mógł pieszo do Częstochowy pójść, ale znając życie dostałby czerwoną kartkę od sędziego (mandat od policjanta)
0
@gumaz siłka opłacona, Multisport w pracy, połowę płaci pracodawca, połowę z pensji odbierają
0
@Krzysztof1987 kurs kolizyjny, jak Drewniak zagra od pierwszej
3
Przyszła wypłata, stawiam wszystko na gola REKINA
3
@Kinginiesta nie no urlopu mi szkoda, wole lecieć bez urlopu ale 100% płatne
7
Jutro szefa zapytam, czy mogę na wycieczkę do Watykanu polecieć zamiast do pracy przyjść, oczywiście 100% płatne
0
@4drian0 chyba skunksem, bo przy każdym meczu ważniejszym musi się zesrać
0
@July_6_BcN no u mnie też jest, kilka stówek będzie, zawsze coś
0
Dzisiaj się kładę z myślą, że jutro wypłata...
0
@norbi77 Kareras i Hauzen
1
@Matheu12 Może iść do Dino na kasie pracować, może presja będzie mniejsza i udźwignie
0
@gumaz myślę, że gość ze zdjęcia jest szybszy niż 80% naszego społeczeństwa i tak xd
0
Miałem podobnego prowadzącego bydlaka na studiach z termodynamiki, szacuneczek był jak do żadnego innego
https://x.com/whothehelltyped/status/1997937892027679078
2
@reloaded piękne czasy
0
@Hellrider I brawo dla Marcosa Alonso
0
@Alfie presje to ma pielęgniarka na onkologii a nie piłkarzyk zarabiający 10 mln euro rocznie
3
Komentarz usunięty
7
Jak jade do pracy to mnie wkurzają te świąteczne piosenki w radiu, ale jak wracam to już mogą być
8
@macio_944 od wała
3
@heniusss elegancko
0
@Fc112 nigdy nie uderzyłem żadnej kobiety, tak samo jak nie dałem sie uderzyć zadnej
0
@alone49 on jako facet dałby sie prać i siedziałby grzecznie xd
2
@NeroTFP1 Żaden prawdziwy facet nie da się bić żadnej kobiecie.
18
@jowita gdzie sie wspinasz
https://x.com/sharp_dire/status/1997645949498212478
0
Ta piłka się turla i płacze z głodu po tych strzałach Rudiego i Asencio
0
@Hosh Nie musisz ukończyć studiów, by nie zapieprzać fizycznie.
1
@LeszekFCB teraz księżniczki już się nie łapią takich prac, coraz rzadziej
4
@LeszekFCB O ile po tych gówno studiach w ogóle znajdzie pracę.
2
Mocne xd