La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1349 Culés

1

Ja rozumiem ludzi piszacych o depresji. Szanuje to, ale jak grasz na tym poziomie wymagań, to nie moze Cie łamac jak patyka mecz w zasadzie o 3 pkt w fazie ligowej, z ktorej i tak Barca wyjdzie czy to z miejsca 12,8 czy 17. Ludzie. Nie zajebał finalu LM, ok, w tamtym sezonie kryl Acerbiego jak żel beton ale to juz bylo... on nie ma 12 lat i tornistra na plecach a na DODATEK jest kapitanem

0

@Alfie presje to ma pielęgniarka na onkologii a nie piłkarzyk zarabiający 10 mln euro rocznie

6

@Alfie ale złamała go i co? Głupi komentarz pokazujący, że nie rozumiesz czym są choroby psychiczne. Są ludzie, ktorzy wiedzą co robić, a ty zamilknij... wiek, zawód i jakiekolwiek inne metryki nie mają tu znaczenia.

1

@Alfie chlope zastanów się zanim cokolwiek napiszesz, ten wspomniany przez Ciebie tornister 12sto latka idealnie opisuje twój poziom.
Zapamiętaj jedno co dla jednych jest podłogą dla drugich moze być sufitem.

0

@Alfie gdyby to była pierwsza taka sytuacja to by go nie złamała, problemy musiały zacząć się dużo wcześniej (pamiętamy przecież ćwierćfinał z PSG), chłop na pewno się przez ten czas bardzo starał i dawał z siebie wszystko i po prostu kolejna taka sytuacja spowodowała, że się załamał

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?