TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos Wielki młot
8
@Kapitan9 białego
0
@gumaz a gdzie ja napisałem, że ja bede pił
0
co dziś pijecie, wudeczka, whisky, wino, bimberek, piwko czy co inno?
1
@Who_you_mam tak jest
0
Widzieliście jak nasz prezydent wycina choinkę i zanosi do domu?
3
Ale bym już wsunął cały talerz barszczyku z uszkami
2
@Criss18Barca Dibu jest jakieś 3 razy lepszy niż Niemiec
2
kurczak z patelsona ktoś dziś je?
1
@Fc112 Nie morsuję, a studia już zakończyłem, ale nie prawnicze a inżynierskie.
5
@Who_you_mam ona jest taka przeciętna, że szok
0
@Fc112 Nie liczy się.
0
@Laminedependencia @July_6_BcN polecicie jakąś konkretną?
0
@FcPortoFan1999 Nie, trening to tylko część życia, a nie całe życie. To jest zdrowe podejście.
0
Powiem Wam, że siłka we Wigilię o 7 rano to inny wymiar treningu, myślałem że nikogo nie będzie, a nawet prawie z 10 osób było. Teraz do wieczerzy trzeba się przygotowywać
6
@Danny Gaucho
0
@Fc112 wiem, że się o mnie troszczycie i moją formę, ale nie zawiodę Was. 17 tydzień z rzędu sie szykuje bez opuszczania treningu, jak powróciłem we wrześniu do regularnego treningu po przerwie.
0
Miałem iść dziś ale no nie dało rady bo coś wypadło, więc nie ma wyjścia. Jutro siłeczka we Wigilię, dobrze że od 6 do 14 otwarta, może nie będzie dużo ludzi to się rano skoczy.
0
@ranger3120 spulny shauer
7
@July_6_BcN nie udawaj niedostępnej
1
@kubix05 młody talent
1
Pasterka topka jak zwykle
3
@Derean Łatwiej naprawić 30 letnie bmw niż Araujo
9
@Andi18 Inigo Martineza
0
@Alvarinho czyli z kim?
25
@Luciano99 niegłupi chłopak jestes na trzeźwo
0
@Safrani co szkodzi obiecać
0
@Suus wszystko w bukmacherke
1
@gumaz a co Ty taki zainteresowany tym tematem kolego? masz jakieś fantazje?
0
Byliście już do świątecznej spowiedzi polacy rodacy katolicy?