1

@Hosh Najlepsze postanowienie.

0

Macie jakieś postanowienia noworoczne? Ja jak co roku nie mam, bo uważam że jak ktoś chce coś robić to nie potrzebuje zmiany cyferki w kalendarzu tylko idzie i napiera od razu. Chciałem za to do siłki dorzucić jeszcze treningi w domu rozciągania/mobility i brzucha no i właśnie dorzuciłem, nie potrzebuje nowego roku do tego.

2

Jak pięknie, że jutro poniedziałek a nie trzeba iść do roboty jeszcze

4

@Luciano99 dlatego je lubimy xd

9

@Lionel_Messi10 za darmo to uczciwa cena, takie transfery lubimy

0

@tadzik447 @July_6_BcN nie macie poczucia humoru sztywniaki

0

@July_6_BcN Byłem kiedyś na weselu z dziewczyną, która się interesowała skokami narciarskimi. Mam nadzieję, że to nie Ty

6

@Laminedependencia Lamine Yamal nie przelogowałeś się

0

@Messibestplayerintheworld Tusk zaskoczenia

1

@marcin62 no dobra, ale szanse że na taką trafisz są podobne co wygrana w totka

0

@July_6_BcN Mój wujek 20 lat małżeństwo rozwód w tym roku.

0

@July_6_BcN no to napisałem, że w dzisiejszych czasach, taki skrót myślowy do naszego pokolenia

3

@Luciano99 u Ciebie na zakładzie tak?

1

Prawdziwa, bezgraniczna, bezwarunkowa miłość w dzisiejszych czasach nie istnieje

prove me wrong

3

@Popitek12 I co na to rumun, był zadowolony?

1

Po Mszy no to chyba czas na jedno: siłka wjeżdża, dziś dzień boży nóg

6

Komentarz usunięty

10

Do mycia panowie


4

@Bolton @Kessie @Popitek12 niezły 6-pak popitku

12

Blue Cafe Buena na głośnikach leci i okej
gimby nie znajo


0

@Aragorn33 nie oglądam seriali, wolę filmy

0

Jakiś ciekawy film na C+ online?

6

@Popitek12 i jego oświadczyny:


5

@misterio Ja mogę coś o siłowni, o alko to tylko @Kessie i @Luciano99

3

@misterio Trzeba gonić wynik

1

Ale dziś tłumy w sklepach, widać że były zamknięte te 3 dni xd

3

Typowa rozkminka z ojcem


1

@FcPortoFan1999 jeszcze nie

27

No to może Legia Warszawa

3

Dziś ksiądz po kolędzie u mnie na rejonie chodzi, a w zasadzie nie ksiądz co jakiś zakonnik franciszkanin, który na co dzień z Jerozolimie stacjonuje.

Miałem już możliwość poznania dwóch franciszkaninów no i powiem Wam że z całym szacunkiem do "zwykłych" księży, ale ci ludzie to są wg mnie nadludzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?