TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hosh Najlepsze postanowienie.
0
Macie jakieś postanowienia noworoczne? Ja jak co roku nie mam, bo uważam że jak ktoś chce coś robić to nie potrzebuje zmiany cyferki w kalendarzu tylko idzie i napiera od razu. Chciałem za to do siłki dorzucić jeszcze treningi w domu rozciągania/mobility i brzucha no i właśnie dorzuciłem, nie potrzebuje nowego roku do tego.
2
Jak pięknie, że jutro poniedziałek a nie trzeba iść do roboty jeszcze
4
@Luciano99 dlatego je lubimy xd
9
@Lionel_Messi10 za darmo to uczciwa cena, takie transfery lubimy
0
@tadzik447 @July_6_BcN nie macie poczucia humoru sztywniaki
0
@July_6_BcN Byłem kiedyś na weselu z dziewczyną, która się interesowała skokami narciarskimi. Mam nadzieję, że to nie Ty
6
@Laminedependencia Lamine Yamal nie przelogowałeś się
0
@Messibestplayerintheworld Tusk zaskoczenia
1
@marcin62 no dobra, ale szanse że na taką trafisz są podobne co wygrana w totka
0
@July_6_BcN Mój wujek 20 lat małżeństwo rozwód w tym roku.
0
@July_6_BcN no to napisałem, że w dzisiejszych czasach, taki skrót myślowy do naszego pokolenia
3
@Luciano99 u Ciebie na zakładzie tak?
1
Prawdziwa, bezgraniczna, bezwarunkowa miłość w dzisiejszych czasach nie istnieje
prove me wrong
3
@Popitek12 I co na to rumun, był zadowolony?
1
Po Mszy no to chyba czas na jedno: siłka wjeżdża, dziś dzień boży nóg
6
Komentarz usunięty
10
Do mycia panowie
4
@Bolton @Kessie @Popitek12 niezły 6-pak popitku
12
Blue Cafe Buena na głośnikach leci i okej
gimby nie znajo
0
@Aragorn33 nie oglądam seriali, wolę filmy
0
Jakiś ciekawy film na C+ online?
6
@Popitek12 i jego oświadczyny:
5
@misterio Ja mogę coś o siłowni, o alko to tylko @Kessie i @Luciano99
3
@misterio Trzeba gonić wynik
1
Ale dziś tłumy w sklepach, widać że były zamknięte te 3 dni xd
3
Typowa rozkminka z ojcem
1
@FcPortoFan1999 jeszcze nie
27
No to może Legia Warszawa
3
Dziś ksiądz po kolędzie u mnie na rejonie chodzi, a w zasadzie nie ksiądz co jakiś zakonnik franciszkanin, który na co dzień z Jerozolimie stacjonuje.
Miałem już możliwość poznania dwóch franciszkaninów no i powiem Wam że z całym szacunkiem do "zwykłych" księży, ale ci ludzie to są wg mnie nadludzie.