1

@tbas 2,5 tyg to nic takiego, w tyle czasu formy nie zrobisz i w tyle nie stracisz, będzie dobrze :)

4

Siłka siadła jak złoto, ludzi mało chyba się mrozów boją, teraz można żreć cały dzień i odpoczywać, czekać na meczyk

0

Czyli wsytarczy trochę pogwizdać, jutro gwiżdżemy na Kounde Balde i Gerarda Uszatego

0

Arbeloa to jednak drugi Guardiola będzie

0

sam sie wyjebal xd

1

Symfonia na Bernabeu

32

Arbeloa: Żółta karta Czuameniego to moja wina

1

@Kinginiesta nie chce żeby go zawinieli wiadomo za co

7

Vini z Judem już rezerwują wycieczkę do Izraela, tak jak Araujo

0

@capoN zaraz przyjdzie taki jeden i powie, że to określenie nie ma sensu xd

12

Estrogenowy Hausen zaraz się popłacze

0

Rządowy Viniś hehe

0

A czemu nie gwizdają na Mbappe? Ten tak samo zły jak Vini

0

@FCB_dimiC też się cieszę skąd pochodzę

1

Ciężko mi jest pojąć, że dla warszawiaków Zakopane to jakiś raj na ziemi (tak wnioskuje po artykułach w necie). Ale no może fakt, jeśli ktoś całe życie siedzi w takim mieście, dookoła tylko beton i zabudowa, a drzewa i kawałka ziemi nie uświadczy, to może faktycznie zobaczenie kawałka gór i zieleni może być dla nich fajne, Ja jednak prawie całe życie na wsi (nie licząc kawałka studiów w Krakowie), małopolska, blisko w góry, jeziora niziny, wyżyny i natura to to jest codzienność.

0

Żyjecie lepiej?



4

Ale Banan zapowiedź zapodał xD

2

No i i oficjalne info: człowiek dziś jedną wiosnę starszy ...
Jeszcze rodzina ma wpaść niezapowiedzianie, to trzeba coś przygotować, poszukuje jakieś dobrej kuchareczki

2

@Dari0G ja pamiętam jak w gazetce szkolnej mieli swoją rubryke

3

Denis Załęcki to Einstein naszych czasów


0

Gej spenetrował Bernala

1

Trener Racingu

-Ty, co ty masz w uchu
-Słuchawke.. no tak że niby mam kontakt z bazą
-ale ze swoim mózgiem to już chyba nie

1

kończę już chipsy ale słaba gra sie nie konczy

2

@macio_944 istnieje też możliwość że gra na kacu

1

@Eto'o9 R10 jak ma być w formie jak nic nie gra?

0

@Chudini123 jak jest chory to go nie lubisz?

2

Cancelo za Kounde na już

3

@Soetie Milik kierował?

0

@cracker Ja estrogenowy Huijsen rozumiem i rozumiem dlaczego tak go madrule nazywają, to ty nie rozumiesz, widocznie masz troszkę zbyt mało punktów IQ

0

@cracker nie ja to wymyśliłem, kibice Realu nazywają tak swojego piłkarza xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?