TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tbas 2,5 tyg to nic takiego, w tyle czasu formy nie zrobisz i w tyle nie stracisz, będzie dobrze :)
4
Siłka siadła jak złoto, ludzi mało chyba się mrozów boją, teraz można żreć cały dzień i odpoczywać, czekać na meczyk
0
Czyli wsytarczy trochę pogwizdać, jutro gwiżdżemy na Kounde Balde i Gerarda Uszatego
0
Arbeloa to jednak drugi Guardiola będzie
0
sam sie wyjebal xd
1
Symfonia na Bernabeu
32
Arbeloa: Żółta karta Czuameniego to moja wina
1
@Kinginiesta nie chce żeby go zawinieli wiadomo za co
7
Vini z Judem już rezerwują wycieczkę do Izraela, tak jak Araujo
0
@capoN zaraz przyjdzie taki jeden i powie, że to określenie nie ma sensu xd
12
Estrogenowy Hausen zaraz się popłacze
0
Rządowy Viniś hehe
0
A czemu nie gwizdają na Mbappe? Ten tak samo zły jak Vini
0
@FCB_dimiC też się cieszę skąd pochodzę
1
Ciężko mi jest pojąć, że dla warszawiaków Zakopane to jakiś raj na ziemi (tak wnioskuje po artykułach w necie). Ale no może fakt, jeśli ktoś całe życie siedzi w takim mieście, dookoła tylko beton i zabudowa, a drzewa i kawałka ziemi nie uświadczy, to może faktycznie zobaczenie kawałka gór i zieleni może być dla nich fajne, Ja jednak prawie całe życie na wsi (nie licząc kawałka studiów w Krakowie), małopolska, blisko w góry, jeziora niziny, wyżyny i natura to to jest codzienność.
0
Żyjecie lepiej?
4
Ale Banan zapowiedź zapodał xD
2
No i i oficjalne info: człowiek dziś jedną wiosnę starszy ...
Jeszcze rodzina ma wpaść niezapowiedzianie, to trzeba coś przygotować, poszukuje jakieś dobrej kuchareczki
2
@Dari0G ja pamiętam jak w gazetce szkolnej mieli swoją rubryke
3
Denis Załęcki to Einstein naszych czasów
0
Gej spenetrował Bernala
1
Trener Racingu
-Ty, co ty masz w uchu
-Słuchawke.. no tak że niby mam kontakt z bazą
-ale ze swoim mózgiem to już chyba nie
1
kończę już chipsy ale słaba gra sie nie konczy
2
@macio_944 istnieje też możliwość że gra na kacu
1
@Eto'o9 R10 jak ma być w formie jak nic nie gra?
0
@Chudini123 jak jest chory to go nie lubisz?
2
Cancelo za Kounde na już
3
@Soetie Milik kierował?
0
@cracker Ja estrogenowy Huijsen rozumiem i rozumiem dlaczego tak go madrule nazywają, to ty nie rozumiesz, widocznie masz troszkę zbyt mało punktów IQ
0
@cracker nie ja to wymyśliłem, kibice Realu nazywają tak swojego piłkarza xd