TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@marcin62 dostosował wysokość telewizora do swojego poziomu
3
@LeszekFCB Xabi to na razie do Hansa Dietera Flicka stóp nie dorasta w trenerce
0
To ja dziś po tym jak Raphinha strzeli madrylom z przewrotki:
0
A potem było tak:
https://x.com/grok/status/2010174929547768070
0
@MateS Kurczak z makaronem już wjechał
0
@Chimera W Kościele byłem, a siłka to nie praca, to hobby i styl życia.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Dziś tylko i aż całe nogi
0
Siłka siadła elegancko, teraz trzeba dobrze pojeść, odśnieżyć i czekanie na meczycho
3
@Rastafarnianin to teraz z prezydentem
1
nie wiem, ja bym dzis postawił na Olmo zamiast Fermina
2
@blakkudium uważam, że może zagrać albo i nie
0
Anka wyszła z Beluso na scene?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@Katalończyk 99 ja ogólnie w ogóle bym sobie ŻADNEGO tatuażu nie zrobił, ferrari się nie okleja
11
@PatrychoO w koncu madryciak
12
Zrobić sobie tatuaż piłkarzyka, ale to trzeba mieć nasrane w bani xD
0
@Kozinho. może mieć, ale swoje robi o oprócz siły na też dużą sprawność, co pokazywał na filmach ze służbami
0
@Kozinho. No zobaczymy jak to będzie na dłuższą metę, jednak jest wielu gości którzy również po treningu siłowym zawsze się rozciągają jak np. AJ (aj the polish american ten z yt).
0
@Kozinho. nie, rozciąganie nie męczy mnie w żaden sposób, no chyba że są jakieś delikatne zakwasy np. na pachwinach, ale jak chodzi o siłkę i ciężary to jest tak samo jak było albo i lepiej
1
@Popitek12 po co mobilność? pewnie po to, by móc wykonywać na siłce ćwiczenia poprawnie technicznie xd
2
@Mario96w Wiem, ale na razie jestem w stretchingu raczkujący - mam niską mobilność szczególnie tylna taśma, biodra i ścięgna udowe, muszę trochę wszystko "pootwierać" żeby dorzucić ciężar
8
Od świąt zacząłem codziennie robić 15-20 min rozciągania całego ciała i powiem Wam, że czuć różnicę na plus w funkcjonowaniu na co dzień, także lecimy z tematem dziś również
0
@Sinirsey robić to mi sie nie chce, podjadę sobie
30
Jutro tak Raphinha wjeżdża w madrylów
1
@wawrzyn1 wszystko wina Negreiry że nie przedłuzył
3
Pyszny kebab z wołowinką to chyba dobry wybór na mroźny sobotni dzień
0
Ciekawe, czy gdyby Flick trafił tu z parę lat wcześniej miałby już LM
0
@Popitek12 nie lubisz ciągnąć?
1
Dzień nietreningowy jest najcięższy
4
Nie no za stara dla niego, powinni dać 14-stke