1

@marcin62 dostosował wysokość telewizora do swojego poziomu

3

@LeszekFCB Xabi to na razie do Hansa Dietera Flicka stóp nie dorasta w trenerce

0

To ja dziś po tym jak Raphinha strzeli madrylom z przewrotki:


0

0

@MateS Kurczak z makaronem już wjechał

0

@Chimera W Kościele byłem, a siłka to nie praca, to hobby i styl życia.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Dziś tylko i aż całe nogi

0

Siłka siadła elegancko, teraz trzeba dobrze pojeść, odśnieżyć i czekanie na meczycho

3

@Rastafarnianin to teraz z prezydentem

1

nie wiem, ja bym dzis postawił na Olmo zamiast Fermina

2

@blakkudium uważam, że może zagrać albo i nie

0

Anka wyszła z Beluso na scene?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@Katalończyk 99 ja ogólnie w ogóle bym sobie ŻADNEGO tatuażu nie zrobił, ferrari się nie okleja

11

@PatrychoO w koncu madryciak

12

Zrobić sobie tatuaż piłkarzyka, ale to trzeba mieć nasrane w bani xD


0

@Kozinho. może mieć, ale swoje robi o oprócz siły na też dużą sprawność, co pokazywał na filmach ze służbami

0

@Kozinho. No zobaczymy jak to będzie na dłuższą metę, jednak jest wielu gości którzy również po treningu siłowym zawsze się rozciągają jak np. AJ (aj the polish american ten z yt).

0

@Kozinho. nie, rozciąganie nie męczy mnie w żaden sposób, no chyba że są jakieś delikatne zakwasy np. na pachwinach, ale jak chodzi o siłkę i ciężary to jest tak samo jak było albo i lepiej

1

@Popitek12 po co mobilność? pewnie po to, by móc wykonywać na siłce ćwiczenia poprawnie technicznie xd

2

@Mario96w Wiem, ale na razie jestem w stretchingu raczkujący - mam niską mobilność szczególnie tylna taśma, biodra i ścięgna udowe, muszę trochę wszystko "pootwierać" żeby dorzucić ciężar

8

Od świąt zacząłem codziennie robić 15-20 min rozciągania całego ciała i powiem Wam, że czuć różnicę na plus w funkcjonowaniu na co dzień, także lecimy z tematem dziś również

0

@Sinirsey robić to mi sie nie chce, podjadę sobie

30

Jutro tak Raphinha wjeżdża w madrylów


1

@wawrzyn1 wszystko wina Negreiry że nie przedłuzył

3

Pyszny kebab z wołowinką to chyba dobry wybór na mroźny sobotni dzień

0

Ciekawe, czy gdyby Flick trafił tu z parę lat wcześniej miałby już LM

0

@Popitek12 nie lubisz ciągnąć?

1

Dzień nietreningowy jest najcięższy

4

Nie no za stara dla niego, powinni dać 14-stke


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?