3

@misterio Trzeba gonić wynik

1

Ale dziś tłumy w sklepach, widać że były zamknięte te 3 dni xd

3

Typowa rozkminka z ojcem


1

@FcPortoFan1999 jeszcze nie

27

No to może Legia Warszawa

3

Dziś ksiądz po kolędzie u mnie na rejonie chodzi, a w zasadzie nie ksiądz co jakiś zakonnik franciszkanin, który na co dzień z Jerozolimie stacjonuje.

Miałem już możliwość poznania dwóch franciszkaninów no i powiem Wam że z całym szacunkiem do "zwykłych" księży, ale ci ludzie to są wg mnie nadludzie.

12

@Kessie piwko nie można

13

@TaughtMule zwierzę przemówiło ludzkim głosem xd

2

@michaleu mam podobnie mordo, ale męczyć się trzeba dalej, pozdro i z fartem

3

@michaleu patrząc na dzisiejsze czasy i to jak ciężko się w tym świecie odnaleźć i w nim żyć to i tak duży sukces

1

@July_6_BcN pobiegamy po lesie na świeżym powietrzu, lepsze niż bieżnia

2

@July_6_BcN obojetnie, cos sie ogarnie

1

@July_6_BcN oczywiście, a potem cardio

0

@July_6_BcN Przyjdź do mnie to nie będziesz miała zjazdu, chyba że inny zjazd, albo zajazd

6

@Gibbon_FCB ten łysy jest jest śmieszny xd

3

@macio_944 wygląda jak gówno a smakuje jeszcze lepiej, smaczego

1

Tyle w temacie odnośnie "motywacji"


0

@Prorokk Ja nie jestem uzależniony, jak z domu się wyrwiesz w święta na 1-2h nic się nie stanie, trening mam w piątek to jak jest możliwość to idę w piątek, nic trudnego

0

@tadzik447 norek coś Ci się pomyliło

0

@tadzik447 Nie wiem, nie widziałem Cię

0

@tadzik447 jakie ćwiczenia wykonywał?

1

@Fc112 Witam przyjacielu

@marcin62 No może tak być, boję się obłożenia po nowym roku, ale może jakoś to będzie :D

0

Pięknie trening siadł dziś na siłce, ludzi o dziwo mało, myślałem że będzie więcej ulańców którzy się obżarli w święta i będą dziś palić na bieżni kalorie.

0

@sendesara No to niech je wyrażają a nie płaczą o to, że ja też je wyrażam

1

Mam już dość tego żarcia świątecznego, otwieram do filmu top chipsy z biedry paprykowe

0

@Popitek12 ja wiem, że nie stoi

9

@marcin62 Zaraz znowu ktoś napisze, że hejtuje itp ale ona ma z 18 lat a wygląda jak zmęczona życiem 40-latka po przejściach xD

0

@Who_you_mam jaka wuda?! jutro trening rano, trzeba być w nienagannej dyspozycji

0

@tadzik447 Vini z Mbappe

2

Kto wie czy za rogiem nie stojom anioł z Bogiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?