TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@misterio Trzeba gonić wynik
1
Ale dziś tłumy w sklepach, widać że były zamknięte te 3 dni xd
3
Typowa rozkminka z ojcem
1
@FcPortoFan1999 jeszcze nie
27
No to może Legia Warszawa
3
Dziś ksiądz po kolędzie u mnie na rejonie chodzi, a w zasadzie nie ksiądz co jakiś zakonnik franciszkanin, który na co dzień z Jerozolimie stacjonuje.
Miałem już możliwość poznania dwóch franciszkaninów no i powiem Wam że z całym szacunkiem do "zwykłych" księży, ale ci ludzie to są wg mnie nadludzie.
12
@Kessie piwko nie można
13
@TaughtMule zwierzę przemówiło ludzkim głosem xd
2
@michaleu mam podobnie mordo, ale męczyć się trzeba dalej, pozdro i z fartem
3
@michaleu patrząc na dzisiejsze czasy i to jak ciężko się w tym świecie odnaleźć i w nim żyć to i tak duży sukces
1
@July_6_BcN pobiegamy po lesie na świeżym powietrzu, lepsze niż bieżnia
2
@July_6_BcN obojetnie, cos sie ogarnie
1
@July_6_BcN oczywiście, a potem cardio
0
@July_6_BcN Przyjdź do mnie to nie będziesz miała zjazdu, chyba że inny zjazd, albo zajazd
6
@Gibbon_FCB ten łysy jest jest śmieszny xd
3
@macio_944 wygląda jak gówno a smakuje jeszcze lepiej, smaczego
1
Tyle w temacie odnośnie "motywacji"
0
@Prorokk Ja nie jestem uzależniony, jak z domu się wyrwiesz w święta na 1-2h nic się nie stanie, trening mam w piątek to jak jest możliwość to idę w piątek, nic trudnego
0
@tadzik447 norek coś Ci się pomyliło
0
@tadzik447 Nie wiem, nie widziałem Cię
0
@tadzik447 jakie ćwiczenia wykonywał?
1
@Fc112 Witam przyjacielu
@marcin62 No może tak być, boję się obłożenia po nowym roku, ale może jakoś to będzie :D
0
Pięknie trening siadł dziś na siłce, ludzi o dziwo mało, myślałem że będzie więcej ulańców którzy się obżarli w święta i będą dziś palić na bieżni kalorie.
0
@sendesara No to niech je wyrażają a nie płaczą o to, że ja też je wyrażam
1
Mam już dość tego żarcia świątecznego, otwieram do filmu top chipsy z biedry paprykowe
0
@Popitek12 ja wiem, że nie stoi
9
@marcin62 Zaraz znowu ktoś napisze, że hejtuje itp ale ona ma z 18 lat a wygląda jak zmęczona życiem 40-latka po przejściach xD
0
@Who_you_mam jaka wuda?! jutro trening rano, trzeba być w nienagannej dyspozycji
0
@tadzik447 Vini z Mbappe
2
Kto wie czy za rogiem nie stojom anioł z Bogiem