1

@Arkon Osoby które wrzucają coś do Internetu zezwalają na to by komentować to co wrzuciły. Na tym to polega. W dodatku nie wiem gdzie Ty widzisz "krytykę". Wyrażenie opinii jedynie.

0

@Arkon Nie jestem piłkarzem ani osobą publiczną, nie wrzucam zdjęć swojej rodziny do Internetu.

0

@escarabajo No widzisz, są to osoby publiczne, wrzucają publiczne zdjęcia na social media i ludzie sobie mogą skomentować co chcą. Jak Ci sie nie podoba to nie czytaj. Mnie też wiele rzeczy w Internecie czy w życiu irytuje i jest dla mnie żenujące, ale wtedy to celowo ignoruję.

0

@escarabajo ja jak widzę cuckoldów i ich internetowych obrońców to myślę w jeszcze gorszych kategoriach

0

@escarabajo co Ty ciepły? nie mierz wszystkich swoją miarą

0

@Dari0G oby w pierdlu

0

@ranger3120 na czas świąt żonka siedzi w domu przy mężu i z dziećmi, po świętach wraca do Hiszpanów

4

Anka w tych czerwonych rajtkach wygląda komicznie


1

@Fc112 Cieszę się, należysz do moich najwierniejszych fanów.

0

@FcPortoFan1999 oj tam jutro to już praktycznie po świętach

3

Święta święta i po świętach, dobrze że jutro siłownia otwarta z powrotem i można dobry trening walnąć, ładowanie kaloriami było dwa dni to energia będzie potężna

1

@July_6_BcN Wstałem dziś 6:20 ale jakoś dotrzymam i jadę

0

@MessiForeverTheBest Dlatego lepiej trzymać formę cały rok.

0

@gumaz Dipy robię jako czwarte ćwiczenie po trzech ciężkich wielostawowych, więc 4 serie po 13-10 powtórzeń, modlitewnika nie robię, uginanie stojąc albo siedząc na ławce

0

@gumaz rano byłem na siłce, kolejny trening w piątek, teraz czas na odpoczynek, regenerację i ładowanie kalorii

1

No i teraz trzeba czekać do 24 i na Pasterkę.

0

@marcin62 raczej za stwarzanie niebezpieczeństwa w ruchu drogowym - po ciemku ich nie widać

7

@Encore W 2026 roku rekin pożre Mekambe

0

@AmigoBlancos Wielki młot

8

@Kapitan9 białego

0

@gumaz a gdzie ja napisałem, że ja bede pił

0

co dziś pijecie, wudeczka, whisky, wino, bimberek, piwko czy co inno?

1

@Who_you_mam tak jest

0

Widzieliście jak nasz prezydent wycina choinkę i zanosi do domu?

3

Ale bym już wsunął cały talerz barszczyku z uszkami

2

@Criss18Barca Dibu jest jakieś 3 razy lepszy niż Niemiec

2

kurczak z patelsona ktoś dziś je?

1

@Fc112 Nie morsuję, a studia już zakończyłem, ale nie prawnicze a inżynierskie.

5

@Who_you_mam ona jest taka przeciętna, że szok

0

@Fc112 Nie liczy się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?