TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arkon Osoby które wrzucają coś do Internetu zezwalają na to by komentować to co wrzuciły. Na tym to polega. W dodatku nie wiem gdzie Ty widzisz "krytykę". Wyrażenie opinii jedynie.
0
@Arkon Nie jestem piłkarzem ani osobą publiczną, nie wrzucam zdjęć swojej rodziny do Internetu.
0
@escarabajo No widzisz, są to osoby publiczne, wrzucają publiczne zdjęcia na social media i ludzie sobie mogą skomentować co chcą. Jak Ci sie nie podoba to nie czytaj. Mnie też wiele rzeczy w Internecie czy w życiu irytuje i jest dla mnie żenujące, ale wtedy to celowo ignoruję.
0
@escarabajo ja jak widzę cuckoldów i ich internetowych obrońców to myślę w jeszcze gorszych kategoriach
0
@escarabajo co Ty ciepły? nie mierz wszystkich swoją miarą
0
@Dari0G oby w pierdlu
0
@ranger3120 na czas świąt żonka siedzi w domu przy mężu i z dziećmi, po świętach wraca do Hiszpanów
4
Anka w tych czerwonych rajtkach wygląda komicznie
1
@Fc112 Cieszę się, należysz do moich najwierniejszych fanów.
0
@FcPortoFan1999 oj tam jutro to już praktycznie po świętach
3
Święta święta i po świętach, dobrze że jutro siłownia otwarta z powrotem i można dobry trening walnąć, ładowanie kaloriami było dwa dni to energia będzie potężna
1
@July_6_BcN Wstałem dziś 6:20 ale jakoś dotrzymam i jadę
0
@MessiForeverTheBest Dlatego lepiej trzymać formę cały rok.
0
@gumaz Dipy robię jako czwarte ćwiczenie po trzech ciężkich wielostawowych, więc 4 serie po 13-10 powtórzeń, modlitewnika nie robię, uginanie stojąc albo siedząc na ławce
0
@gumaz rano byłem na siłce, kolejny trening w piątek, teraz czas na odpoczynek, regenerację i ładowanie kalorii
1
No i teraz trzeba czekać do 24 i na Pasterkę.
0
@marcin62 raczej za stwarzanie niebezpieczeństwa w ruchu drogowym - po ciemku ich nie widać
7
@Encore W 2026 roku rekin pożre Mekambe
0
@AmigoBlancos Wielki młot
8
@Kapitan9 białego
0
@gumaz a gdzie ja napisałem, że ja bede pił
0
co dziś pijecie, wudeczka, whisky, wino, bimberek, piwko czy co inno?
1
@Who_you_mam tak jest
0
Widzieliście jak nasz prezydent wycina choinkę i zanosi do domu?
3
Ale bym już wsunął cały talerz barszczyku z uszkami
2
@Criss18Barca Dibu jest jakieś 3 razy lepszy niż Niemiec
2
kurczak z patelsona ktoś dziś je?
1
@Fc112 Nie morsuję, a studia już zakończyłem, ale nie prawnicze a inżynierskie.
5
@Who_you_mam ona jest taka przeciętna, że szok
0
@Fc112 Nie liczy się.