TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli zjazd formy nieunikniony
3
@partymaker on by tam nie dobiegł
8
@tomek8756 Jak kobieta zdradza to i tak winny jest chłop, bo nie dawał jej tego czego potrzebowała.
0
@ikar34 Usługa dobra, najlepsza w mieście dlatego płacę.
0
@Batys Wolę dać te pieniądze raz na miesiąc i mieć dobre cięcie, spokój z włosami bez żadnych problemów by je ogarnąć plus broda elegancko przycięta, po 2 tygodniach tylko kontury podgolić i spokój do kolejnej wizyty.
2
Kurde widzę, że znowu podwyższyli cenę u barberka, do którego już chodzę nieprzerwanie od ponad 2 lat. 160 zł za combo. Małe miasteczko, kilkanaście tyś. mieszkańców, a ceny kurde faja jak w Krakowie. Drożyzna wszędzie. Dziękujemy PiS i PO.
0
@NeroTFP1 coś bym napisał odnośnie tego Niemca, ale zaraz dostanę bana xD
1
Kochen hehehehe
1
@blakkudium kto?
1
@July_6_BcN ale Ty nie masz męża
0
@LovciamBarce Silne i niezależne, ale nie jak chodzi o kasę.
0
@Jersi1 to trzeba to zmienić
0
@PIWOSZ89 lubie bo nie słychać pluskania kupy we wodzie
1
@pt9 A to małżeństwo powoduje, że zarobione przez faceta pieniądze stają się od razu własnością kobiety? Ciekawe, jest gdzieś to uregulowane?
1
@Sebastian7 Jak z KFD to zielone jabłko, sex on the beach
0
@Szczygiel06 to nie pijesz
0
@FcPortoFan1999 z najmanem mogę nawet zaraz
0
@FcPortoFan1999 Walczę ze sobą codziennie
0
Kreatynka nowa zamówiona, a do tego zestawik zdrowia na zimę: witamina D3 i diglycynian magnezu.
0
@AlphaNumeric Nie załapałeś xd
1
@misterio Cwiczę go codziennie w pracy przez 8h, po pracy wolę klate
3
Które partie nienawidzicie(bo trudno ich lubić) najbardziej? Podajcie kolejność z tych, które są w ciele.
U mnie pewnie będzie inaczej niż u 90% Ramblowiczów.
Najbardziej nie cierpię oczywiście łydek, potem barków, pleców, tricepsów, brzucha, przedramion, a jedyne które lubię ćwiczyć to Klata i biceps.
0
@July_6_BcN Pozytyw będzie jak sezonowcy się zniechęcą i przestaną chodzić.
0
@Remi70 Sarepska też może być, ale stołowa ma najlepszy smak ogólnie imo
0
@partymaker W sumie to nie próbowałem, pokaż jak wygląda
2
Musztarda: Roleski Stołowa
Keczup: Pudliszki ostry
Majonez: Kielecki
Jak ktoś ma inne wybory to niech się leczy, pora rozpętać wojnę
2
@panczo Trochę bicie głową w mur, autobus Osassuny, nie ma co chyba oglądać
0
@July_6_BcN Na siłowni ćwiczę, a nie poznaję dziewczyny.
2
Boję się stycznia i wysypu sezonowców z postanowieniami noworocznymi na siłowni, przez te 2-3 tygodnie może być ciężko
1
@Stinger_ Nie pytaj, bo nie dostaniesz odpowiedzi