3

@heniusss elegancko

0

@Fc112 nigdy nie uderzyłem żadnej kobiety, tak samo jak nie dałem sie uderzyć zadnej

0

@alone49 on jako facet dałby sie prać i siedziałby grzecznie xd

2

@NeroTFP1 Żaden prawdziwy facet nie da się bić żadnej kobiecie.

18

0

Ta piłka się turla i płacze z głodu po tych strzałach Rudiego i Asencio

0

@Hosh Nie musisz ukończyć studiów, by nie zapieprzać fizycznie.

1

@LeszekFCB teraz księżniczki już się nie łapią takich prac, coraz rzadziej

4

@LeszekFCB O ile po tych gówno studiach w ogóle znajdzie pracę.

2

Mocne xd


2

No jeszcze tylko 12 dni pracujących i święta

24

Mój kapitan nigdzie się nie rusza.

0

@Lanosss Szkoda chłopa

2

Tak wygląda małżeństwo? To ja podziękuję


3

@marcin62 to że to sprzedają to mnie nie dziwi, dziwi mnie że są jelenie, którzy na te jarmarki łażą i kasę wydają na te badziewia xd

0

@lithotripter jednoosobowy się nie liczy

0

@lithotripter A co dziś zrobiłeś pożytecznego dla swojego zdrowia?

0

A ty byłeś dzisiaj na siłowni? Ja tak i czuję się świetnie

0

@FcPortoFan1999 jak wychodze od barbera to jest jeszcze lepiej, uwierz mi

0

@FcPortoFan1999 no w sumie troche jestem podobny do gościa

3

Real Madryt w walce o LM co roku:


1

@barcelonaLM borek to nie nalepka na kibel

1

@Dankho94isback nie no kilka razy do roku wypije ze 2-3 piwa, ale ogólnie porównując do czasów przed pandemią to teraz pije bardzo mało i bardzo rzadko.

1

@LAMC_10 jestem sportowcem amatorem, zero alkoholu

0

@Dari0G ten tekst kiedyś na języku polskim będą dzieci przerabiać

1

Kreatynka się kończy, a na koncie bieda, dobrze że wypłata we wtorek z bonusikiem na święta

0

0

@Gacek5 z czystym kontem występów, też się ciesze

2

@marcin62 lepszą ma wizje niż jego ojciec po waleniu towaru

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?