1

Bez kitu, niektóre to wydają się specjalnie prosto przed tobą ćwiczyć i dupsko wypinać


8

Dziś już 1-szy grudnia, ale jakoś od paru lat tego vibe'u świąt nie czuć, przynajmniej ja nie czuję. Śniegu nie ma, zimy porządnej, człowiek coraz starszy, obowiązków wiecej i zmartwień, jakoś to tak przeminęło wszystko

0

@BorzyKrzys ja bym mu pokazał gdybym tam był na miejscu zamiast nagrywać

0

@marcin62 No jak jest chory to wtedy słabe żartowanie sobie z takiej osoby, zgodzę sie

1

@Kgorecki2500 Mało intuicyjna to może być kobieta, która jedno mówi, drugie myśli a trzecie robi a nie paleciok :D

7

XD

Też jestem z pokolenia Z i też miałem do czynienia z paleciokiem w pierwszej pracy no i nikt mnie nie uczył "obsługi" tego pojazdu, jak ktoś ma więcej niż 20 iq i mózg to sam ogarnie jak to działa


1

Na bezpłatny urlop go wysłać

2

@addept albo zacznij

4

@Luciano99 raz na rok coś mądrego napiszesz

0

@Dari0G inżyniery muszą testować nowe technologie

2

@Luciano99 taką kurtke masz?


1

@Arden wpisuje: GOODBYECRUELWORLD

3

@draxidox takich przejść po całej Polsce są dziesiątki

2

@Dankho94isback to tak jak de Jong 5 lat temu

8

Barber wjechał


0

Samotne, "dojrzałe", bezdzietne kobiety są nieszczęśliwe? Ostatni raz byłem tak zaskoczony jak spadł śnieg w święta


2

Takich byłych madryciaków szanuje


1

@mrboom hejtujesz kobitki? @marcin62 zaraz zapyta która Cię tak skrzywdziła

4

@NeroTFP1 typowy piłkarzyk i jego iq

0

Nie ma nic lepszego na początek weekendu na zmęczenie umysłowe po całym tygodniu pracy niż siłka i zmęczenie fizyczne, trening dziś wjedzie konkret

3

Już wiemy kto za Xabiego Alonso w kolejce:


0

@BorzyKrzys jaki powod smierci

0

@gumaz jutro wieczorem późnym, koło 20 bo ludzi mniej

0

Jutro piątunio i jeszcze szkolenie od 10 do 14, w pyte

1

@Luciano99 koń wiadomo

13

rada dla @Kessie


4

Zakupki zrobione, kebab zakupiony i zjedzony, pepsi wjeżdża, zero potrzeb

0

@Hosh U mnie w firmie mamy maszyny austriackie/szwajcarskie. Od teraz jak będziemy chcieli coś nowego zakupić, musimy ściągnąć ofertę z Chin.

1

@Kgorecki2500 ale atencjuszka, każda taka sama

0

@TaughtMule widać, że jak stał w kolejce po rozum to akurat się skończyło przed nim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?