TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bez kitu, niektóre to wydają się specjalnie prosto przed tobą ćwiczyć i dupsko wypinać
8
Dziś już 1-szy grudnia, ale jakoś od paru lat tego vibe'u świąt nie czuć, przynajmniej ja nie czuję. Śniegu nie ma, zimy porządnej, człowiek coraz starszy, obowiązków wiecej i zmartwień, jakoś to tak przeminęło wszystko
0
@BorzyKrzys ja bym mu pokazał gdybym tam był na miejscu zamiast nagrywać
0
@marcin62 No jak jest chory to wtedy słabe żartowanie sobie z takiej osoby, zgodzę sie
1
@Kgorecki2500 Mało intuicyjna to może być kobieta, która jedno mówi, drugie myśli a trzecie robi a nie paleciok :D
7
XD
Też jestem z pokolenia Z i też miałem do czynienia z paleciokiem w pierwszej pracy no i nikt mnie nie uczył "obsługi" tego pojazdu, jak ktoś ma więcej niż 20 iq i mózg to sam ogarnie jak to działa
1
Na bezpłatny urlop go wysłać
2
@addept albo zacznij
4
@Luciano99 raz na rok coś mądrego napiszesz
0
@Dari0G inżyniery muszą testować nowe technologie
2
@Luciano99 taką kurtke masz?
1
@Arden wpisuje: GOODBYECRUELWORLD
3
@draxidox takich przejść po całej Polsce są dziesiątki
2
@Dankho94isback to tak jak de Jong 5 lat temu
8
Barber wjechał
0
Samotne, "dojrzałe", bezdzietne kobiety są nieszczęśliwe? Ostatni raz byłem tak zaskoczony jak spadł śnieg w święta
2
Takich byłych madryciaków szanuje
1
@mrboom hejtujesz kobitki? @marcin62 zaraz zapyta która Cię tak skrzywdziła
4
@NeroTFP1 typowy piłkarzyk i jego iq
0
Nie ma nic lepszego na początek weekendu na zmęczenie umysłowe po całym tygodniu pracy niż siłka i zmęczenie fizyczne, trening dziś wjedzie konkret
3
Już wiemy kto za Xabiego Alonso w kolejce:
0
@BorzyKrzys jaki powod smierci
0
@gumaz jutro wieczorem późnym, koło 20 bo ludzi mniej
0
Jutro piątunio i jeszcze szkolenie od 10 do 14, w pyte
1
@Luciano99 koń wiadomo
13
rada dla @Kessie
4
Zakupki zrobione, kebab zakupiony i zjedzony, pepsi wjeżdża, zero potrzeb
0
@Hosh U mnie w firmie mamy maszyny austriackie/szwajcarskie. Od teraz jak będziemy chcieli coś nowego zakupić, musimy ściągnąć ofertę z Chin.
1
@Kgorecki2500 ale atencjuszka, każda taka sama
0
@TaughtMule widać, że jak stał w kolejce po rozum to akurat się skończyło przed nim