TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Trzeba uczciwie podziękować za te dwie bramki Simonowi.
0
@MirusAmisz Życzę sobie by Barca wygrała, tyle.
0
@MirusAmisz No oby nie zagrał tak jak z Sevilla
0
Komentarz usunięty
0
@ranger3120 nie no nie ma opcji, że ktoś ją tknął
1
@esem91 mój brat takie rzeczy kupuje i pije (zawsze był inny niż reszta)
0
@Kgorecki2500 chyba swojaka
0
Bez defensywnego pomocnika (eryka nie liczę), ciekawie będzie
0
@Czyhrynski Ja bym grał w Barcelonie jakby mi się chciało
10
Piękny dzień najważniejszy w tym roku. Powrót na CN to tam pikuś przy tym
0
@Leooo Od urodzenia dumny z pochodzenia.
0
W szatni szafki z ikei zamontowali
0
@marcin62 To zmień pracę na taką, w której się pracuje tylko w dzień. Mam nadzieję, że pomogłem
1
@Luciano99 Powrót legendy @Kessie iego
4
@Ecik W klubie Energy 2000?
1
Ja to widzę tak, 0:0, 80 minuta, wchodzi Raphinha, przejmuje opaskę kapitańską i ładuje przewrotkę niczym Ronaldinho. Na otwarcie Camp Nou scenariusz idealny
0
@Rewolucja123 Coś Ty, u mnie full fokus nawet jakby Sydney Sweeney obok mnie ćwiczyła
0
Nie sądziłem, że na siłkę w piątek późnym wieczorem chodzą dziewczyny i do tego ładne, miłe zaskoczenie na koniec dnia i początek weekendu
6
@seba90 Piotrek nie przelogowales sie
4
@Karol145 Może prędzej czy później przyjdzie czas na @VegetaPolska
0
@barcafan1789 pograj w euro truck symulator
3
Przynajmniej próbował
https://x.com/EgoG_01/status/1991570037782770038
0
Tak sobie odświeżyłem Mundial 2022 i drogę Polski - ależ fatalny był Lewandowski. Zmarnowany karny z Meksykiem, zmarnowany karny z Francją, dopiero druga próba udana po powtórzeniu.
0
@Karol145 jakiś link? znam kilka osób, które tam pracowały/pracują
0
@thorin Ukraina nas pacnie
5
@Aragorn33 Temat się ciągnie od Chelsea, że chłop się boi wielkich meczów, nie udźwiga presji i sra pod siebie. Psycha siada po prostu.
1
@GeneralXavi Sousa był najlepszy, Siwy Bajerant ale coś grali
0
@MessiForeverTheBest nigdzie nie ma :D
1
@July_6_BcN zgłoszę to do odpowiednich służb
0
@Aragorn33 Chodzi o Gerarda Martina (gadałem z nim)