0

@Kozinho. jakiegoś chłopa niby ma, ale pół Polski dalej to praktycznie tak jakby nie miała, udaje niedostępną

0

Wczoraj po imprezie firmowej odwoziłem 6 osób, na koniec została mi 30-letnia, ładna HR-ka, która nadal nie wyszła za mąż, miałem nadzieję że zaprosi mnie do środka na herbatkę, co prawda była 2:30 w nocy, ale no nie zaprosiła, zawiodłem się

0

@gumaz @paweldunajecfcb ja trenuje FBW 3x w tyg, 2x góra i 1x same nogi osobno, także push pull legs nie pomoge jak kolega chce

1

@blakkudium Mam wrażenie, że Francja z Ukrainą to co przerwe na repke gra xd

0

@lithotripter no a ja właśnie nie wyszukiwałem, tu jest problem xd

15

@Kessie i @Luciano99 zabawy w pociągu


1

@clyde Mi wyskakuje Julia Wieniawa w bieliźnie xd

4

@ViscaelBarca2007 @Kessie szkalują Cie

3

Nie no chłopak ma prawie 23 lata, a mama mu każe golić koper i się słucha xd


3

@Luciano99 A nie masz dziś wizyty w zakładzie zamkniętym w Choroszczy?

0

@gumaz Kebab raz w tygodniu to nie tylko przyjemność ale i obowiązek, jutro lub w piątek wjedzie

1

@BorzyKrzys jak nie bije to nie kocha

8

@BorzyKrzys Tusk kłamał? Niemożliwe

0

2 dni odpoczynku i już brakuje, dobrze że jutro po pracy siłka w końcu

0

@Sinirsey na żywo na stadionie po kupnie biletu, pozdrawiam

1

@Aragorn33 efekty widać do dziś

6

Powinna szukać na La Rambie, tu sami milionerzy


1

@bart_azz to może z domu wyjdziesz w końcu

0

@Bykunn To, że jest ich tyle co chłopów to jedno. To że 70% lasek chce 10% chłopów to drugie. Reszta im nie pasuje. Hipergamia - tego nie przeskoczysz. Kobiety nigdy nie wymagały tak dużo, same oferując tak mało. Masz na to dzisiaj tyle badań, statystyk dookoła. Polecam się zaznajomić.

1

Niedługo dojdzie do takiej polaryzacji między klubami, a repkami jak między peowcami i pisiorami

3

Po to faceci walczą i giną na wojnach na całym świecie:


0

@LeszekFCB zalety bezrobocia

0

@Bykunn No nie sądze, że któryś z tych chłopaków ma hajs, żeby płacić za onlyfansy xd

Tu masz statystyki, mam nadzieje, że wnioski sam umiesz wynosić:

https://pbs.twimg.com/media/G4kleNBWkAAsegC?format=png&name=900x900

9

0

@Bykunn Nie muszą sobie niczego tłumaczyć, statystyki mówią same za siebie.

0

Komentarz usunięty

0

Co ten lewy gada xddd

2

@esem91 Myślę, że nie warto pisać swojego zdania publicznie

7

Yamalek opuszczający zgrupowanie repki Hiszpanii:

https://x.com/IssahMoney4/status/1986773335720521905/video/1

3

@Krzyniu Ja myślę, że powinien grać do emerytury czyli pracować jak każdy Polak do 65 rż.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?