TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kozinho. jakiegoś chłopa niby ma, ale pół Polski dalej to praktycznie tak jakby nie miała, udaje niedostępną
0
Wczoraj po imprezie firmowej odwoziłem 6 osób, na koniec została mi 30-letnia, ładna HR-ka, która nadal nie wyszła za mąż, miałem nadzieję że zaprosi mnie do środka na herbatkę, co prawda była 2:30 w nocy, ale no nie zaprosiła, zawiodłem się
0
@gumaz @paweldunajecfcb ja trenuje FBW 3x w tyg, 2x góra i 1x same nogi osobno, także push pull legs nie pomoge jak kolega chce
1
@blakkudium Mam wrażenie, że Francja z Ukrainą to co przerwe na repke gra xd
0
@lithotripter no a ja właśnie nie wyszukiwałem, tu jest problem xd
15
@Kessie i @Luciano99 zabawy w pociągu
1
@clyde Mi wyskakuje Julia Wieniawa w bieliźnie xd
4
@ViscaelBarca2007 @Kessie szkalują Cie
3
Nie no chłopak ma prawie 23 lata, a mama mu każe golić koper i się słucha xd
3
@Luciano99 A nie masz dziś wizyty w zakładzie zamkniętym w Choroszczy?
0
@gumaz Kebab raz w tygodniu to nie tylko przyjemność ale i obowiązek, jutro lub w piątek wjedzie
1
@BorzyKrzys jak nie bije to nie kocha
8
@BorzyKrzys Tusk kłamał? Niemożliwe
0
2 dni odpoczynku i już brakuje, dobrze że jutro po pracy siłka w końcu
0
@Sinirsey na żywo na stadionie po kupnie biletu, pozdrawiam
1
@Aragorn33 efekty widać do dziś
6
Powinna szukać na La Rambie, tu sami milionerzy
1
@bart_azz to może z domu wyjdziesz w końcu
0
@Bykunn To, że jest ich tyle co chłopów to jedno. To że 70% lasek chce 10% chłopów to drugie. Reszta im nie pasuje. Hipergamia - tego nie przeskoczysz. Kobiety nigdy nie wymagały tak dużo, same oferując tak mało. Masz na to dzisiaj tyle badań, statystyk dookoła. Polecam się zaznajomić.
1
Niedługo dojdzie do takiej polaryzacji między klubami, a repkami jak między peowcami i pisiorami
3
Po to faceci walczą i giną na wojnach na całym świecie:
0
@LeszekFCB zalety bezrobocia
0
@Bykunn No nie sądze, że któryś z tych chłopaków ma hajs, żeby płacić za onlyfansy xd
Tu masz statystyki, mam nadzieje, że wnioski sam umiesz wynosić:
https://pbs.twimg.com/media/G4kleNBWkAAsegC?format=png&name=900x900
9
No i jutro do roboty
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2019/06/04VqUk7D3NAmDl3t.jpg
0
@Bykunn Nie muszą sobie niczego tłumaczyć, statystyki mówią same za siebie.
0
Komentarz usunięty
0
Co ten lewy gada xddd
2
@esem91 Myślę, że nie warto pisać swojego zdania publicznie
7
Yamalek opuszczający zgrupowanie repki Hiszpanii:
https://x.com/IssahMoney4/status/1986773335720521905/video/1
3
@Krzyniu Ja myślę, że powinien grać do emerytury czyli pracować jak każdy Polak do 65 rż.