TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Theodore_Bagwell Miałem kilka lat Oneplusa 3t. Super telefon.
2
@Faro No nawet podobny
0
@NeroTFP1 Nie można śmiesznego filmiku wrzucić na LR? masz jakąś obsesję, nie ja.
7
100% prawdy
0
Oglądanie twarzy Viniego powinno się dawać jako pokutę przy spowiedzi świątecznej
2
@bezalkoholowy sosna do palenia się nie nadaje za bardzo
5
Kounde gdy trzeba zatrzymać Garnacho
0
@Gaz
0
@reloaded może być nawet wyższa
0
Mam wrażenie, że Legia wymienia częściej trenerów niż moja była chłopów
6
@directedbyfcb Fajnie byłoby przetestować Araujo w jakimś innym klubie, np. w Getafe
0
@July_6_BcN a jaki punkt regulaminu łamie?
1
Typowe konto na tinderze:
0
@tomek8756 No to było oczywiste
2
Jak pisałem, że taki Enzo by nam siadł w Barcy to się śmiali że słaby xdd
0
@SiempreCule10 nic by to nie zmieniło, my bysmy mieli 1 to oni by nam 4 wpakowali
1
Komentarz usunięty
1
Jak nie sprzedamy tego nieudacznika Araujo to nie wiem
0
Auba > Lewy proste
0
niea da sie z tą pałą z gwizdkiem grać w tym meczu
2
Kounde strzelił gola Ferranem xddd
1
Ferran jak zwykle najlepszy, Lewy do zmiany
0
@gumaz Nie, gdyby chciał mi ukraść to bym go połamał
4
Dziś albo Araujo zagra wyjątkowo dobry mecz, albo fatalny i przez niego przegramy. Nie widzę niczego pomiędzy.
1
@Faro We wakacje przerabiałem już lektury na wrzesień
2
@Czyhrynski A pamiętasz jak Arda Turan był lepszy od Neymara i miał lepsze staty?
0
@July_6_BcN nie no żartowałem hehehehe, aż tak to nie
4
Przerwa świąteczna 2025/26 w szkołach zapowiada się rekordowo długa. Z oficjalnego kalendarza Ministerstwa Edukacji Narodowej wynika, że uczniowie i tak mają przed sobą sporo wolnego, ale wielu dyrektorów placówek postanowiło ją dodatkowo wydłużyć. W niektórych miastach dzieci wrócą do szkoły dopiero po prawie trzech tygodniach odpoczynku.
kurłaaaaa za moich czasuf to sie chodziło w wigilie w Boże Narodzenie i nowy rok do szkoły, a teraz guwniarze majo samo wolne, zadań nie mają, nic nie mają a potem sie dziwić że takie pokolenie imbecyli rośnie... kto to widzioł
23
A najbardziej my czekaliśmy na Ciebie KAPITANIE
2
@Sulimo A w SA grałeś?