0

@Theodore_Bagwell Miałem kilka lat Oneplusa 3t. Super telefon.

2

@Faro No nawet podobny

0

@NeroTFP1 Nie można śmiesznego filmiku wrzucić na LR? masz jakąś obsesję, nie ja.

7

100% prawdy


0

Oglądanie twarzy Viniego powinno się dawać jako pokutę przy spowiedzi świątecznej

2

@bezalkoholowy sosna do palenia się nie nadaje za bardzo

5

Kounde gdy trzeba zatrzymać Garnacho


0

@Gaz

0

@reloaded może być nawet wyższa

0

Mam wrażenie, że Legia wymienia częściej trenerów niż moja była chłopów

6

@directedbyfcb Fajnie byłoby przetestować Araujo w jakimś innym klubie, np. w Getafe

0

@July_6_BcN a jaki punkt regulaminu łamie?

1

Typowe konto na tinderze:


0

@tomek8756 No to było oczywiste

2

Jak pisałem, że taki Enzo by nam siadł w Barcy to się śmiali że słaby xdd

0

@SiempreCule10 nic by to nie zmieniło, my bysmy mieli 1 to oni by nam 4 wpakowali

1

Komentarz usunięty

1

Jak nie sprzedamy tego nieudacznika Araujo to nie wiem

0

Auba > Lewy proste

0

niea da sie z tą pałą z gwizdkiem grać w tym meczu

2

Kounde strzelił gola Ferranem xddd

1

Ferran jak zwykle najlepszy, Lewy do zmiany

0

@gumaz Nie, gdyby chciał mi ukraść to bym go połamał

4

Dziś albo Araujo zagra wyjątkowo dobry mecz, albo fatalny i przez niego przegramy. Nie widzę niczego pomiędzy.

1

@Faro We wakacje przerabiałem już lektury na wrzesień

2

@Czyhrynski A pamiętasz jak Arda Turan był lepszy od Neymara i miał lepsze staty?

0

@July_6_BcN nie no żartowałem hehehehe, aż tak to nie

4

Przerwa świąteczna 2025/26 w szkołach zapowiada się rekordowo długa. Z oficjalnego kalendarza Ministerstwa Edukacji Narodowej wynika, że uczniowie i tak mają przed sobą sporo wolnego, ale wielu dyrektorów placówek postanowiło ją dodatkowo wydłużyć. W niektórych miastach dzieci wrócą do szkoły dopiero po prawie trzech tygodniach odpoczynku.

kurłaaaaa za moich czasuf to sie chodziło w wigilie w Boże Narodzenie i nowy rok do szkoły, a teraz guwniarze majo samo wolne, zadań nie mają, nic nie mają a potem sie dziwić że takie pokolenie imbecyli rośnie... kto to widzioł

23

A najbardziej my czekaliśmy na Ciebie KAPITANIE

2

@Sulimo A w SA grałeś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?