23

A najbardziej my czekaliśmy na Ciebie KAPITANIE

2

@Sulimo A w SA grałeś?

7

Czuć powoli ten klimacik świąt


11

Do topki jeszcze sporo brakuje, trzeba się podciągnąć


0

@Giwera ale mnie ten grubas wkur... co roku

1

Xabi Alonso to madrycki Xavi Barcelony, finał będzie podobny

1

Mbappe złapał zadyszke i Real nie istnieje? A z nas się śmiali z Messim czy Yamalem xd

0

Ładne nawet te koszulki ma Real, co by nie gadać

0

Ten z irytującym głosem na C+sport to kto?>

1

@Gaucho no tak średnio bym powiedział, tak średnio

12

Nie no opcji nie ma, on się nie myli najlepszy sędzia

1

@July_6_BcN Niedługo tu niczego nie będzie można napisać, nawet żartu

0

@Quahoo była dobra, ale niekoniecznie tylko w swoim fachu, ale też w innym :D

0

Ostatnio się dowiedziałem, że u nas w robocie jest kobita, która miesiąc po tym jak ją zatrudnili spadła z fotela biurowego i poszła po tym "wypadku" na roczne L4 xD

4

@Kessie A teraz co, po rozwodzie?

2

@Kgorecki2500 A ja wczoraj zamówiłem zapas żelków za 100 zł, pewnie do końca roku starczy, jak nie będę łapczywie wyjadał codziennie za dużo :D

3

@mkord Jest teraz FO (First Officer), czyli drugi pilot. A szkolił się na pilota już od lat, nie że zaczął 3 lata temu, wtedy już miał licencję.

1

@Luciano99 A prawko na samolot to w laysach wygrał ponoć

9

Fajnie widzieć, jak koleżka z roboty z którym jeszcze 3 lata temu pracowałem w zespole inżynierów w zwykłej fabryce produkcyjnej, jest teraz pilotem na Boeingu 737 w czarterowej linii Enter Air. Pamiętam, jak ziomeczek mówił o tym, jak o swoim największym marzeniu, aż mu się oczy świeciły, brał kredyty i wszystko temu podporządkowywał, byle zostać pilotem. No i spełnił marzenie. Klasa

0

Ile dzieci mają związki z waszego pokolenia w rodzinie? U mnie na 7 związków (5 małżeństw, 2 niesakramentalne) jest trójka dzieci (3 dziewczynki).

35

Madrycioki to nigdy nie były najostrzejsze ołówki w piórniku

31

NNN

No Nicole November


2

@kubix05 taki obiadek u mnie na stołówce w pracy za 19 zł, tylko porcja 2x większa

0

Dla mnie to jest posrane że gość dostaje czerwo za faul i to nawet nie an żółtą kartkę… jak zawsze sędziowie muszą pomagać dla tych farciarzy.


Opinia?

6

@mordini123 kiedyś się grało z pasji, dziś dla pieniędzy

6

Słodki Uszatek


1

@RichardWinters zbieram na nowy

0

@FcPortoFan1999 Szkoda by go było bić, starszy pan

2

Uwielbiam silne i niezależne kobiety, szczególnie takie, których siła i umiejętności kończą się, gdy trzeba właściwie ośnieżyć samochód

2

@Nightraider @Luciano99 pytanie jak to będzie wyglądało, jak do zdrowia wróci Raphinha, bo trio Yamal-Lewy-Raphinha jest oczywiste, w obwodzie będą Feran, Dro, Roony. Rashford zaakceptuje rolę rezerwowego? Zobaczymy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?