TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
A najbardziej my czekaliśmy na Ciebie KAPITANIE
2
@Sulimo A w SA grałeś?
7
Czuć powoli ten klimacik świąt
11
Do topki jeszcze sporo brakuje, trzeba się podciągnąć
0
@Giwera ale mnie ten grubas wkur... co roku
1
Xabi Alonso to madrycki Xavi Barcelony, finał będzie podobny
1
Mbappe złapał zadyszke i Real nie istnieje? A z nas się śmiali z Messim czy Yamalem xd
0
Ładne nawet te koszulki ma Real, co by nie gadać
0
Ten z irytującym głosem na C+sport to kto?>
1
@Gaucho no tak średnio bym powiedział, tak średnio
12
Nie no opcji nie ma, on się nie myli najlepszy sędzia
1
@July_6_BcN Niedługo tu niczego nie będzie można napisać, nawet żartu
0
@Quahoo była dobra, ale niekoniecznie tylko w swoim fachu, ale też w innym :D
0
Ostatnio się dowiedziałem, że u nas w robocie jest kobita, która miesiąc po tym jak ją zatrudnili spadła z fotela biurowego i poszła po tym "wypadku" na roczne L4 xD
4
@Kessie A teraz co, po rozwodzie?
2
@Kgorecki2500 A ja wczoraj zamówiłem zapas żelków za 100 zł, pewnie do końca roku starczy, jak nie będę łapczywie wyjadał codziennie za dużo :D
3
@mkord Jest teraz FO (First Officer), czyli drugi pilot. A szkolił się na pilota już od lat, nie że zaczął 3 lata temu, wtedy już miał licencję.
1
@Luciano99 A prawko na samolot to w laysach wygrał ponoć
9
Fajnie widzieć, jak koleżka z roboty z którym jeszcze 3 lata temu pracowałem w zespole inżynierów w zwykłej fabryce produkcyjnej, jest teraz pilotem na Boeingu 737 w czarterowej linii Enter Air. Pamiętam, jak ziomeczek mówił o tym, jak o swoim największym marzeniu, aż mu się oczy świeciły, brał kredyty i wszystko temu podporządkowywał, byle zostać pilotem. No i spełnił marzenie. Klasa
0
Ile dzieci mają związki z waszego pokolenia w rodzinie? U mnie na 7 związków (5 małżeństw, 2 niesakramentalne) jest trójka dzieci (3 dziewczynki).
35
Madrycioki to nigdy nie były najostrzejsze ołówki w piórniku
31
NNN
No Nicole November
2
@kubix05 taki obiadek u mnie na stołówce w pracy za 19 zł, tylko porcja 2x większa
0
Dla mnie to jest posrane że gość dostaje czerwo za faul i to nawet nie an żółtą kartkę… jak zawsze sędziowie muszą pomagać dla tych farciarzy.
Opinia?
6
@mordini123 kiedyś się grało z pasji, dziś dla pieniędzy
6
Słodki Uszatek
1
@RichardWinters zbieram na nowy
0
@FcPortoFan1999 Szkoda by go było bić, starszy pan
2
Uwielbiam silne i niezależne kobiety, szczególnie takie, których siła i umiejętności kończą się, gdy trzeba właściwie ośnieżyć samochód
2
@Nightraider @Luciano99 pytanie jak to będzie wyglądało, jak do zdrowia wróci Raphinha, bo trio Yamal-Lewy-Raphinha jest oczywiste, w obwodzie będą Feran, Dro, Roony. Rashford zaakceptuje rolę rezerwowego? Zobaczymy