4

Już prawie 2026 rok, jeszcze tylko z 15 lat i dostane unbana na fioletowej

3

@macio_944 nie wygrali tego nigdy no i okej

2

@esem91 Dziękuję, starałem się dobrać coś odpowiedniego.

13

Gość, co do którego miałem chyba NAJWIĘKSZE nadzieje jeśli chodzi o transfer do nas odkąd oglądam Barcę. Jarałem się tym transferem jakbym miał dostać na noc Sydney Sweeney. A okazał się takim flopem, do dziś tego nie rozumiem ;d


2

Nowa kreatynka smak: pomarańcza-grejpfrut

bardzo smaczna, oceniam 8/10. Polecam

1

@adi7adi8 to ten co mając żone i dziecko pisał do małolat?

6

@VegetaPolska co to za płeć?


1

Nie wiem czy to ej aj ale dawno czegoś takiego nie widziałem, końcówka najlepsza xD

https://x.com/mehaksarmaa/status/2001484154480005140

0

@maroon Ten kraj odnośnie takich statystyk jak np. rozwody itp to w ogóle rozwala system xd

0

Hmm Warszawa 6-ta, ciekawe czemu, nie wiem, choć się domyślam


0

@FCBparasiempre SEKStet?!

0

@Dante22 Po jakim czasie zacząłeś widzieć bardzo dobrze, nie było już problemów z rozmazywaniem/czy też z rażeniem w oczy od światła?
I pytanie, faktycznie miesiąc żadnej większej aktywności fizycznej nie robiłeś, trzymałeś się tego kurczowo?

0

Jest tu ktoś po laserowej korekcji wzroku? Klinika Optegra (mają placówki po całej Polsce w dużych miastach), metoda Lentivu.
Jakby ktoś był to dajcie znać jak doświadczenia.

0

@tomek8756 Ale HR-ki bronią tego wieku w komentarzach xdd

0

@mordini123 w duecie z?

4

Factos?


1

@Kgorecki2500 Epifania to greckie słowo oznaczające "objawienie" lub "ukazanie się", które odnosi się do chrześcijańskiego święta Objawienia Pańskiego (6 stycznia), upamiętniającego objawienie się Boga człowiekowi (np. poprzez Mędrców ze Wschodu i chrzest Jezusa). W sensie ogólnym i literackim epifania to także nagłe olśnienie, intuicyjne zrozumienie, moment głębokiego wglądu w istotę rzeczy, spopularyzowany przez Jamesa Joyce'a.

3

Trio komentatorskie marzenie?

Leszek Olłowski, Jakub Kręcidło i Wojtek Jagoda

Na rezerwie Mielcarski i Żewłakow

1

@Lionel_Messi10 Rekin będzie w tym gronie

0

@europejczyk W szatni Realu są same fujary

1

@PIWOSZ89 Jak remis to musi wejść pod prysznic z Vinim

0

@sokot strata punktów Realu - na plus bo przewaga większa
wygrana Realu- zostanie Xabiego więc też na plus

same plusy

0

Czyli zjazd formy nieunikniony


3

@partymaker on by tam nie dobiegł

8

@tomek8756 Jak kobieta zdradza to i tak winny jest chłop, bo nie dawał jej tego czego potrzebowała.

0

@ikar34 Usługa dobra, najlepsza w mieście dlatego płacę.

0

@Batys Wolę dać te pieniądze raz na miesiąc i mieć dobre cięcie, spokój z włosami bez żadnych problemów by je ogarnąć plus broda elegancko przycięta, po 2 tygodniach tylko kontury podgolić i spokój do kolejnej wizyty.

2

Kurde widzę, że znowu podwyższyli cenę u barberka, do którego już chodzę nieprzerwanie od ponad 2 lat. 160 zł za combo. Małe miasteczko, kilkanaście tyś. mieszkańców, a ceny kurde faja jak w Krakowie. Drożyzna wszędzie. Dziękujemy PiS i PO.

0

@NeroTFP1 coś bym napisał odnośnie tego Niemca, ale zaraz dostanę bana xD

1

Kochen hehehehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?