TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@dmcteam w takiej to i do Kościoła na sumę można iść
3
@July_6_BcN Niech ksiądz pyta, ja wiem co trzeba
1
Szkoda, że Ulmo jeszcze w szpitalu, by się przydał na ten mecz, Fermin z całym szacunkiem ale bez formy plus na ogórki typu Alaves lepszy
3
@July_6_BcN trafił nam się wikary młody niedoświadczony
1
@FabianekMrozek Nie wiem czy wiesz, ale zarówno AJ jak i Lisek to też sportowcy, może z innych dyscyplin, ale sportowcy z krwi i kości. Więc żadna różnica ta walka, czy kiedyś pudzian najan
3
@FabianekMrozek od czasów najman pudzian
1
@Kapitan hawk chłopie dziś kidy w Internecie nazywają 25 letnie matki MILFAMi, więc co tam doda xd
2
haha sędzia króciutko z symulantem
2
"Broniłem Xabiego ale musi odejść"
xDDDD
4
Bellingham to taki typowy Angol cwaniaczek, kiedyś ktoś mu da w zęby, zobaczycie
1
@Kapitan hawk nie bo jeszcze w polu karnym Sevilli nie byli
5
Średnia wieku w Sevilli 45 lat a i tak jadą real xd
4
Niedziwne, że HP jest sponsorem Realu, drukować to oni potrafią
1
@majkiii u logopedy
2
GUDELIJ dziś z golem
PS. Kręcidło na mikro, trzeba bez dźwięku
1
@AduŚ07 po karnym*
0
@kanver_ meczów*
6
Pamiętam jak ponad 7 lat temu rekrutowałem się na studia. Wtedy zastanawiało mnie, dlaczego dziewczyny mają dodatkowe punkty do rekrutacji. Teraz już wiem, że to po prostu forma dyskryminacji pozytywnej. Głupi ja, dobrze że Kotula mnie doinformowała po tych siedmiu latach, lepiej późno niż wcale.
0
@Arkon ze swoją głupotą? caly czas
4
@marcin62 białe święta byłyby fajne, ale biała Europa jeszcze fajniejsza
0
@Criss18Barca w sensie podatku belki?
0
Trzeba jechać do Biedry po zakupy, ciekawe czy świąteczne kolejki bedo
0
@LeszekFCB Cisowianka mi też nie siedzi kompletnie, w moim top 3 najgorszych na pewno
3
@blakkudium
0
@LeoMessiiBarcaPepa U mnie w domu odkąd pamiętam piło się zieloną piwniczankę, teraz jak ją widzę tylko to już mnie odrzuca xD
2
@Eklerek książkowy karny
0
Najlepsza woda?
Muszyna Skarb Życia lekko gazowana
0
@FcPortoFan1999 jeszcze zbieram, jeszcze to potrwa xd
0
@gumaz po znajomości Cię wpuszczę raz w tygodniu na godzinke
0
Moje największe marzenie to wybudować duży dom z własną, dużą siłownią