TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
kończę już chipsy ale słaba gra sie nie konczy
2
@macio_944 istnieje też możliwość że gra na kacu
1
@Eto'o9 R10 jak ma być w formie jak nic nie gra?
0
@Chudini123 jak jest chory to go nie lubisz?
2
Cancelo za Kounde na już
3
@Soetie Milik kierował?
0
@cracker Ja estrogenowy Huijsen rozumiem i rozumiem dlaczego tak go madrule nazywają, to ty nie rozumiesz, widocznie masz troszkę zbyt mało punktów IQ
0
@cracker nie ja to wymyśliłem, kibice Realu nazywają tak swojego piłkarza xd
0
@juarez mocny pocisk
0
@cracker jeśli wiesz co to estrogen i nie rozumiesz określenia estrogenowy Huijsen to moje tłumaczenia nic nie dadzą
0
@cracker Wpisz w google co to estrogen, wtedy zrozumiesz
0
Estrogenowy Huijsen mnie bawi, ale patrząc po reszcie to jest tam więcej takich estrogenów: Guler, Gonzalo i inne placki xd
12
Serio będą się tu pojawiać artykuły jakim składem madryle wychodzą na puchar do jakiegoś 3 ligowca? xD
4
@Luciano99 i @Kessie tą grafikę przygotowali
https://x.com/ozjaaaasz/status/2011366448527220889
17
Onet dalej swoje xD
0
@kuz siła wyższa wtedy jest brana
16
twuj stary w drodze do szkoly w 86
4
@aldewir demonem prędkości nigdy nie był ale że od razu wolny...
1
@Popitek12 sam to wymyśliłeś? Fajne zdjęcie btw
1
@jacobFCB żona montaż robi
0
Ciekawe czy Ćwiąkała już nagrywa filmik i Xabim i Arbeloi
1
@macio_944 preferuje styl laga do przodu i gre z kontry, jestem expertem w tej dziedzinie futbolu (nie oglądałem żadnego meczu Realu B)
0
@FCB_dimiC nie widać, żeby w ogóle chodził xd
1
Arbeloa ma jeden plus - ma urodziny wtedy co ja.
4
No to już to widze jak Mekambe podchodzi z szacunkiem do Arbeloy xDDD
0
@marcin62 Patrząc po wczoraj to Mpabbe jest charakterny więc może on będzie grającym trenerem
0
@marcin62 takie zimy kojarze jak byłem w podstawówce/gimnazjum, później już ciężko
3
Może i jest dużo śniegu i trzeba łopatować, jest zimno, drogi nieodśnieżone i źle się jeździ, ale przynajmniej jest ładna wizualnie zima, a nie jakaś plucha. Dawno tak nie było.
4
Sędzia próbował do końca, ale Barca przetrwała
1
@VegetaPolska na siłce
https://x.com/Gabriel19421555/status/2010304799691178180