1

kończę już chipsy ale słaba gra sie nie konczy

2

@macio_944 istnieje też możliwość że gra na kacu

1

@Eto'o9 R10 jak ma być w formie jak nic nie gra?

0

@Chudini123 jak jest chory to go nie lubisz?

2

Cancelo za Kounde na już

3

@Soetie Milik kierował?

0

@cracker Ja estrogenowy Huijsen rozumiem i rozumiem dlaczego tak go madrule nazywają, to ty nie rozumiesz, widocznie masz troszkę zbyt mało punktów IQ

0

@cracker nie ja to wymyśliłem, kibice Realu nazywają tak swojego piłkarza xd

0

@juarez mocny pocisk

0

@cracker jeśli wiesz co to estrogen i nie rozumiesz określenia estrogenowy Huijsen to moje tłumaczenia nic nie dadzą

0

@cracker Wpisz w google co to estrogen, wtedy zrozumiesz

0

Estrogenowy Huijsen mnie bawi, ale patrząc po reszcie to jest tam więcej takich estrogenów: Guler, Gonzalo i inne placki xd

12

Serio będą się tu pojawiać artykuły jakim składem madryle wychodzą na puchar do jakiegoś 3 ligowca? xD

4

17

Onet dalej swoje xD


0

@kuz siła wyższa wtedy jest brana

16

twuj stary w drodze do szkoly w 86


4

@aldewir demonem prędkości nigdy nie był ale że od razu wolny...

1

@Popitek12 sam to wymyśliłeś? Fajne zdjęcie btw


1

@jacobFCB żona montaż robi

0

Ciekawe czy Ćwiąkała już nagrywa filmik i Xabim i Arbeloi

1

@macio_944 preferuje styl laga do przodu i gre z kontry, jestem expertem w tej dziedzinie futbolu (nie oglądałem żadnego meczu Realu B)

0

@FCB_dimiC nie widać, żeby w ogóle chodził xd

1

Arbeloa ma jeden plus - ma urodziny wtedy co ja.

4

No to już to widze jak Mekambe podchodzi z szacunkiem do Arbeloy xDDD

0

@marcin62 Patrząc po wczoraj to Mpabbe jest charakterny więc może on będzie grającym trenerem

0

@marcin62 takie zimy kojarze jak byłem w podstawówce/gimnazjum, później już ciężko

3

Może i jest dużo śniegu i trzeba łopatować, jest zimno, drogi nieodśnieżone i źle się jeździ, ale przynajmniej jest ładna wizualnie zima, a nie jakaś plucha. Dawno tak nie było.

4

Sędzia próbował do końca, ale Barca przetrwała

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?