1

@Chimera po robocie drzemka, dzięki temu wiecej powera na siłce

3

@Luciano99 tyle to może @Popitek12 bierze na życiówke, ja sie tym rozgrzewam

1

Pojedzony, drzemka była, ale dziś będzie rozpierdol na ławie widzowie, klata będzie płonąć, idziemy po rekordy

3

@Kessie to jego step siostra

5

Ale Runi ma aure w tych oksach


4

@michal26 Największym zagrożeniem dla kobiety jest druga kobieta. "Psycholożka" szczególnie.

3

@Kessie jako owner hondy civic potwierdzam

9

Pomyśl, że mogłeś mieć kiedyś takich dwóch na swoim podwórku:


0

@Pasttuchh w internecie, pozdrawiam

3

Araujo wchodzi na misję

2

@Kessie oglądający to gunwo


2

Mój ryj oglądając to:

/photo/1

2

Wróciłem z kąpieli, Flick do Gromnicznej?

0

A jak Anka urodzi ciemne to Robert wychowa jak swoje i powie, że polaczki nie rozumieją kultury zachodu?

5

kto normalny za to płaci w 2026?

3

@Popitek12 Otwieram z nim tego litra i zaczynam mu tłumaczyć, by zdupcał póki czas

1

@July_6_BcN Robert nie strzela ani na boisku ani poza nim.

2

Alisha Lehmann:



"I do the same job as Douglas, but I earn 100 times less money. It's not fair. It's something that affects me, because I am a woman..."

Niech założy OF-a i Douglas też, zobaczymy kto więcej zarobi.

1

@Luciano99 może przez to że na trzeźwo wszystko tak męczy...

0

19:40 dopiero ale już po całym dniu pracy i potem treningu na siłce człowiek dętka, gdzie tu do piątku

2

@JimMorrisonFCB Odpowiadam: tak.

2

@July_6_BcN Ale z Ciebie mizogin

18

Rozkminka


0

@Herato efekt Arbeloi

5

@La Pulgaa vermeeren, OL Marsylia

2

Balde po co ci głowa

JEM NIOM

0

@Peciak coś Ci się pomyliło, żółci grają dla Madrytu

0

to nie ma sensu zejdzmy z boiska i oddajmy mistrza Realowi, w LM też Real wygra

0

Flick do Walentynek

0

@Hosh nie no, oglądam w jakiejś gówno jakości na ruskim streamie xd LO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?