1

Nogi elegancko siadły, teraz jakaś szamka, a na wieczór może basen na regenerację i pizzunia

1

@Chimera wiadomo, na sumie o 10

1

@bartekvisca ja lubie jak po tych -15 wchodze do klimatyzowanego biura 23 stopie

0

@zazaraza to tylko ania z hiszpanem

0

@bartekvisca lift hewi tudej

2

Kawusia pita i lecimy na siłke, dziś dzień bożych nóg wjeżdża na grubo

7

@Messibestplayerintheworld a ta 1 porażka nie powinna się wydarzyć

4

@Cryptolis Taka rzecz to np. ostra noc z Beluso.

8

Próbuje chyba doprowadzić do rozwodu, wziąć kasę, dzieci i zabawiać się z Beluso na całego


0

@Hosh ruskie przyzwyczajone

5

Jak to się po londyńsku pisze: "It's funny because it's true"


5

BARISTA pokazuje, że można


1

Ciężki dzień bez treningu siłowego, ale jakoś do jutra się wytrzyma, a i jakieś rozciąganie wjedzie

2

@clyde Ja Jessica

3

@BezglutenowyPedri naszwłaścicieljestchory

5

Ciepły placek drożdżowy z dżemem i kruszonką jest topka

8

Wypadki się zdarzają, ważne że siostra nie wydała

https://x.com/zeynep_deniz633/status/2017207667622924767

0

@Kozinho. 48 to jedna ręka hantla podnosi

0

@MessiForeverTheBest nie, jakaś treningowa to była bez nazwiska

1

Wróciłem z siłki, jak robiłem maxa na ławie to poprosiłem jakiegoś kida o asekurację, a potem patrzę a on ma koszulkę realu na sobie, ale odjebalem

0

@Chimera No widać że o sporcie w takim razie mało wiesz.

1

@Mario96w ja dziś ława pozioma sztangą

1

@Chimera po robocie drzemka, dzięki temu wiecej powera na siłce

3

@Luciano99 tyle to może @Popitek12 bierze na życiówke, ja sie tym rozgrzewam

1

Pojedzony, drzemka była, ale dziś będzie rozpierdol na ławie widzowie, klata będzie płonąć, idziemy po rekordy

3

@Kessie to jego step siostra

5

Ale Runi ma aure w tych oksach


4

@michal26 Największym zagrożeniem dla kobiety jest druga kobieta. "Psycholożka" szczególnie.

3

@Kessie jako owner hondy civic potwierdzam

9

Pomyśl, że mogłeś mieć kiedyś takich dwóch na swoim podwórku:


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?