TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nogi dziś siadły jak złoto
3
@dominik ale romantyk z ciebie
4
@macio_944 Czuć brak szacunku do Realu.
Szanuje
1
@Kozinho. nie no stary ona poszła na studia dla niego i to dzięki niej uwierz
0
Zdjęcie przypadkowe
0
@MiloszFCB1899 @gumaz gumą to się rozgrzewam przed treningiem
0
Paróweczki, kajzereczki i czteropak
1
Nie wiem jak u Was, ale u mnie:
0
@marcin62 Zapewne.
0
@Danny Gaucho ciepły jakiś
0
Przeczytałem te wypociny Anny Stachurskiej. Nie lubię Roberta Lewandowskiego, ale życzę mu dobrze - niech pójdzie po rozum do głowy i kopnie ją w dupę póki czas.
7
@Kgorecki2500 ej gdzie jest pepe
0
@patta U mnie jest git już, o 15 by było ciężko
@gumaz nie biorę portfela na siłke
0
Czas się zbierać na siłkę, tak się w piękny sposób weekend rozpoczyna
5
Zastanowiłeś się już kolego?
0
Olmo na tym mrozie się połamie w 5 min, litości
2
Nie oglądałem 1 połowy, sezon już przegrany i połowa do sprzedaży?
0
@MirusAmisz Nie musisz.
1
@MirusAmisz Nie żeby coś, ale Twój opis Lautro pasuje do opisu gry Twojego boga - Lewandowskiego. Nie zaprzeczysz, że tak nie jest.
0
Czy Real Madrit w tym sezonie jeszcze przegra?
26
Mam w robocie takiego poczciwego, pracowitego mechanika, pod 40-ke będzie. Żona, jedno małe dziecko. Zawsze gdy idzie na jakiś urlop krótszy/dłuższy to potem na porannym spotkaniu kierownik go pyta: "Jak tam Grzesiek, odpocząłeś?" Po czym on odpowiada ze spuszczonymi oczami i smutną miną: "Odpoczywam to ja w robocie".
:D
8
@Popitek12 nie mam żadnej
6
Kiedy robisz życiówkę na siłce, albo jak kupon wchodzi:
0
Uszaty wchodzi ratować mecz
10
@July_6_BcN w nocy Pedriego zajechała i dziś są efekty
0
mówiłem że Gil drukuje
1
Gil z nosa Manzano robi wszystko byśmy nie strzelili
4
@July_6_BcN zgadzam się Julia
0
@Lucyffffer1922 Sam się spinasz kolego, bo to że napisałem, że będę "żarł" nie oznacza, że pochłonę 10 tys kalorii. Teście nie biję, wszystko naturalnie, tylko tak jest z tego fun. Jeśli to była dla Ciebie odwiedź po zagotowaniu się to powodzenia. Co do odpoczynku to dobrze wiem - sen jest na pierwszym miejscu i to jest oczywiste. Siedzę w siłowni już od lat i wiem co i jak. Nigdzie nie napisałem, że tylko ja się znam, ale Ty widocznie po jednej mojej krótkiej wypowiedzi stwierdziłeś, że ja nie umiem jeść, nie umiem odpoczywać i ogólnie się nie znam - jesteś jasnowidzem. Z takimi umiejętnościami musisz pracować chyba coś a'la Rutkowski.
0
@Lucyffffer1922 Pewnie po to, że jestem na masie i po to trenuje i jem, żeby zbudować jak najwięcej masy mięśniowej. Może po to. A odpoczynek jest tak samo ważny jak trening a nawet i ważniejszy.