0

Nogi dziś siadły jak złoto

3

@dominik ale romantyk z ciebie


4

@macio_944 Czuć brak szacunku do Realu.

Szanuje

1

@Kozinho. nie no stary ona poszła na studia dla niego i to dzięki niej uwierz

0

Zdjęcie przypadkowe


0

@MiloszFCB1899 @gumaz gumą to się rozgrzewam przed treningiem

0

Paróweczki, kajzereczki i czteropak

1

Nie wiem jak u Was, ale u mnie:


0

@marcin62 Zapewne.

0

@Danny Gaucho ciepły jakiś

0

Przeczytałem te wypociny Anny Stachurskiej. Nie lubię Roberta Lewandowskiego, ale życzę mu dobrze - niech pójdzie po rozum do głowy i kopnie ją w dupę póki czas.

7

@Kgorecki2500 ej gdzie jest pepe

0

@patta U mnie jest git już, o 15 by było ciężko

@gumaz nie biorę portfela na siłke

0

Czas się zbierać na siłkę, tak się w piękny sposób weekend rozpoczyna

5

Zastanowiłeś się już kolego?


0

Olmo na tym mrozie się połamie w 5 min, litości

2

Nie oglądałem 1 połowy, sezon już przegrany i połowa do sprzedaży?

0

@MirusAmisz Nie musisz.

1

@MirusAmisz Nie żeby coś, ale Twój opis Lautro pasuje do opisu gry Twojego boga - Lewandowskiego. Nie zaprzeczysz, że tak nie jest.

0

Czy Real Madrit w tym sezonie jeszcze przegra?

26

Mam w robocie takiego poczciwego, pracowitego mechanika, pod 40-ke będzie. Żona, jedno małe dziecko. Zawsze gdy idzie na jakiś urlop krótszy/dłuższy to potem na porannym spotkaniu kierownik go pyta: "Jak tam Grzesiek, odpocząłeś?" Po czym on odpowiada ze spuszczonymi oczami i smutną miną: "Odpoczywam to ja w robocie".

:D

8

@Popitek12 nie mam żadnej

6

Kiedy robisz życiówkę na siłce, albo jak kupon wchodzi:


0

Uszaty wchodzi ratować mecz

10

@July_6_BcN w nocy Pedriego zajechała i dziś są efekty

0

mówiłem że Gil drukuje

1

Gil z nosa Manzano robi wszystko byśmy nie strzelili

4

@July_6_BcN zgadzam się Julia

0

@Lucyffffer1922 Sam się spinasz kolego, bo to że napisałem, że będę "żarł" nie oznacza, że pochłonę 10 tys kalorii. Teście nie biję, wszystko naturalnie, tylko tak jest z tego fun. Jeśli to była dla Ciebie odwiedź po zagotowaniu się to powodzenia. Co do odpoczynku to dobrze wiem - sen jest na pierwszym miejscu i to jest oczywiste. Siedzę w siłowni już od lat i wiem co i jak. Nigdzie nie napisałem, że tylko ja się znam, ale Ty widocznie po jednej mojej krótkiej wypowiedzi stwierdziłeś, że ja nie umiem jeść, nie umiem odpoczywać i ogólnie się nie znam - jesteś jasnowidzem. Z takimi umiejętnościami musisz pracować chyba coś a'la Rutkowski.

0

@Lucyffffer1922 Pewnie po to, że jestem na masie i po to trenuje i jem, żeby zbudować jak najwięcej masy mięśniowej. Może po to. A odpoczynek jest tak samo ważny jak trening a nawet i ważniejszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?