0

Niefajnie, że jutro poniedziałek, ale chociaż fajnie, że będzie wypłata + premia kwartalna na pocieszenie

0

@Safrani to jest sport, jak chcesz se dupki oglądać to włącz pomarańczową platformę

0

@Safrani dla zboków idealne

0

@BorzyKrzys @4drian0 dziwne macie zwyczaje koledzy, współczuje

1

@BojanKriKicz teścia nie mam ani żony

1

Ale mnie dziś przysiady dojechały, teraz białko kurczak i ryż

1

@July_6_BcN fajnie, miłego dzionka i smacznej kawusi

0

@mrboom nie wiem nie mierzyłem

1

A jak spadniemy, to wszystkich was ukochamy

0

@gumaz dziś nogi jak co niedziela

4

Kawusia i lecimy na trening

2

@Gaucho to zajęcia z oddziału w Choroszczy podobno

4

Już było dobrze


0

O 23 waleczki Syguły a potem Wikłacza w UFC i do spania

1

@Rifek i stoją jak widły w gnoju xd

1

@juarez oj tam czepiasz sie

5

Stolarka na robocie


2

@Jakchcesz Women deal with periods, pregnancy, menopause wtf do men deal with?

Men deal with women

3

@DariaFCB No cóż było minęło, byle do przodu :D

3

Pamiętam jak bywałem w domu rodzinnym mojej byłej, to jej rodzice i młodszy brat się śmiali, że mam przeje*ane, potem zrozumiałem, że nie żartowali


1

@ProMILs żeby czerwo wyłapać?

1

@marcin62 bym Olmo na fałszywej '9' widział

1

Wszyscy: przewidują rekina w pierwszym
Flick: Lewandoski w pierwszym

5

@Eklerek stoopki

0

@Criss18Barca najebana, można wybaczyć

0

@July_6_BcN zazdrość Cię zżera po prostu

1

@July_6_BcN julian, to była najbardziej kobieca kobieta, jaką w życiu widziałem

1

Wczoraj na siłce jak się rozciągałem po treningu to obok mnie brzuch robiła taka rakieta, że miałem obawy czy zaraz przypadkiem nie poleci w kosmos

4

@zadafcb zjazd mężczyzn to jakaś konkurencja po weekendowym chlaniu wódy?
@Kessie @Luciano99

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?