TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chimera Ciągle ćwiczę, ale granie w piłę to nie siłka
2
Wziąłem dziś udział w turnieju futsalu dla pracowników mojej firmy. Kopanie piłki pierwszy raz od jakichś 5 lat. Teraz miesiąc nogi się będą regenerować xD
0
Czyli Al Nasser gra z Al Najman i wygrywa 5-0 a Inigoat strzelił więcej bramek niż żeluś?
9
@draxidox humor na poziomie 15 latków
0
@Sinirsey Nie. D3, magnez, Omega 3, kreatynka.
0
@FcPortoFan1999 Jeszcze jak
4
Nie ma to jak zrobić dobrze nogi na siłce. Tak wczoraj dojechałem, że dziś nie da się z kibla/fotela wstać. Co będzie jutro...
0
@gumaz za wschodnią granicę mogę ich zabrać
8
@macio_944 Imigrantów masz wszędzie, w każdym większym mieście w tym kraju.
2
@BulaKG a mógł po prostu zejść na kolana i jej stupki wylizać
16
Chłop co se stupki obczaja
1
@agaFCB Szkoda mi Twojego psa.
2
@Chimera nie, to u mnie w domu
9
Fajnie tam macie z tymi psieckami
6
W sumie to śmiechłem
3
Typowy stary po rozwodzie przy wódce:
1
@Popitek12 jak chcesz złapać HIV to tak
0
@norbi77 to norweskie drewno to na opał chyba jedynie
0
@Gaucho fajnie siedze?
0
@norbi77 to kto?
0
Patrz gościu strzela gola
1
@Criss18Barca jak dobrze jest nie mieć psa
1
@Arden szukał jakieś 14-stki na trybunach
1
Jutro leg day, brakowało tego widzowie
0
Niezbyt mnie śmieszy ten mem jako magistra inżyniera po AGH
2
@Arden Dzień dobry Polsko
0
@clyde Czaje o co Ci chodzi.
Ja jak czytam, że musze zarabiać 10 koła na ręke to się tylko śmieje. Bo tyle nie zarabiam, a wiem że to nie jest czynnik który decyduje, czy znajdę kobiete czy nie.
Ludzie po prostu sami nie potrafią myśleć dziś.
1
@Kapitan hawk Narodowość balkonu?
0
@Arden Tak, była gdzieś statystyka na ten temat świeża.
4
@Matheu12 Jestem rocznik 99.
Jak dobrze kojarzę to z klasy z gimnazjum żadna dziewczyna nie jest matką. Ze dwóch-trzech chłopów są ojcami.
Z klasy liceum żadna nie jest matką. Ojcem zdaje się też nie jest żaden.
W gimnazjum klasa ponad 30 osobowa.
W liceum 26 os.