0

@Chimera Ciągle ćwiczę, ale granie w piłę to nie siłka

2

Wziąłem dziś udział w turnieju futsalu dla pracowników mojej firmy. Kopanie piłki pierwszy raz od jakichś 5 lat. Teraz miesiąc nogi się będą regenerować xD

0

Czyli Al Nasser gra z Al Najman i wygrywa 5-0 a Inigoat strzelił więcej bramek niż żeluś?

9

@draxidox humor na poziomie 15 latków

0

@Sinirsey Nie. D3, magnez, Omega 3, kreatynka.

0

@FcPortoFan1999 Jeszcze jak

4

Nie ma to jak zrobić dobrze nogi na siłce. Tak wczoraj dojechałem, że dziś nie da się z kibla/fotela wstać. Co będzie jutro...

0

@gumaz za wschodnią granicę mogę ich zabrać

8

@macio_944 Imigrantów masz wszędzie, w każdym większym mieście w tym kraju.

2

@BulaKG a mógł po prostu zejść na kolana i jej stupki wylizać

16

Chłop co se stupki obczaja


1

@agaFCB Szkoda mi Twojego psa.

2

@Chimera nie, to u mnie w domu

9

Fajnie tam macie z tymi psieckami


6

W sumie to śmiechłem


3

Typowy stary po rozwodzie przy wódce:


1

@Popitek12 jak chcesz złapać HIV to tak

0

@norbi77 to norweskie drewno to na opał chyba jedynie

0

@Gaucho fajnie siedze?

0

@norbi77 to kto?

0

Patrz gościu strzela gola

1

@Criss18Barca jak dobrze jest nie mieć psa

1

@Arden szukał jakieś 14-stki na trybunach

1

Jutro leg day, brakowało tego widzowie

0

Niezbyt mnie śmieszy ten mem jako magistra inżyniera po AGH


2

@Arden Dzień dobry Polsko

0

@clyde Czaje o co Ci chodzi.

Ja jak czytam, że musze zarabiać 10 koła na ręke to się tylko śmieje. Bo tyle nie zarabiam, a wiem że to nie jest czynnik który decyduje, czy znajdę kobiete czy nie.
Ludzie po prostu sami nie potrafią myśleć dziś.

1

@Kapitan hawk Narodowość balkonu?

0

@Arden Tak, była gdzieś statystyka na ten temat świeża.

4

@Matheu12 Jestem rocznik 99.
Jak dobrze kojarzę to z klasy z gimnazjum żadna dziewczyna nie jest matką. Ze dwóch-trzech chłopów są ojcami.
Z klasy liceum żadna nie jest matką. Ojcem zdaje się też nie jest żaden.
W gimnazjum klasa ponad 30 osobowa.
W liceum 26 os.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?