TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dobra badyle rozdane to można na siłkę lecieć, dziś wjeżdża leg day
0
@July_6_BcN u mnie już same sportowczynie w domu, więc jedzenia nie daje
0
@gumaz na siłowni dziś nogi robię, a nie jakieś kwiatki
3
Ja dziś badyl dla mamy, siostry, żony brata i babci, jak u Was?
1
@Mario96w Beluso ma całą garderobę
44
Tego komentarza na dobranoc potrzebowałem, dobranoc xd
1
Była czutka dziś, poszła dyszka na kuponik, wygrane 215 zł, będzie na część baku paliwa :
1
@Kwasiak98 Miałem podobną sytuację ponad rok temu, też straciłem na wadzę prawie 12 kg, też po rozstaniu było ciężko. Czas leczy rany, daj sobie czas. Trenuj, pracuj, zajmij się sobą. Będzie dobrze
1
Kebsik opędzlowany, zakupy zrobione, teraz można na mecz oczekiwać
1
@Laminedependencia ale bedzie sranie
0
@Karol145 Ty nie masz pojęcia o futbolu, nie kierujesz się rozumem tylko swoją ślepą miłością do lewego fanboyu.
Kane lepiej rozgrywa piłkę, ma lepszy strzał z dystansu, lepszy drybling, lepiej bije karne, lepiej podaje, lepiej gra głową, w zasadzie w każdym aspekcie gry jest lepszy od Polaka. Ale widać narodowość Ci zasłania oczy albo uciska w główkę.
0
@Karol145 mocny argument Karolku, zadanie na poniedziałek zrobione?
0
@Michas_13 sprzedać 27 latka i kupić 50 latka
dobry biznes
2
@Karol145 pod kątem osiągnięć drużynowych Lewy > Kane
pod każdym innym kątem (indywidualnym itd.) Kane > Lewy
0
@Chimera dziś dzień nietreningowy, wczoraj byłem i jutro idę
4
Do meczu jeszcze niecałe 4h, zrobienie zakupów i opędzlowanie dużego kebaba mieszany mieszany brzmi jak dobry plan przed meczem
0
@AmigoBlancos przecież w Ranczu był młodszy, w rzeczywistości jest starszy, więc co Cie dziwi xd
4
@AmigoBlancos niesamowite, a wiesz że Pietrek z Rancza był starszy od Hadziuka i Solejuka?
8
Niepopularna opinia: Sędziowie w tym sezonie w LL pomagają Realowi Madryt.
0
@karci0 Chłopie, 30 lat temu nikt nie znał takiego terminu jak depresja i nikt jej nie miał, a dzis co drugi małolat
0
@Czyhrynski raczej zdecydowanie więcej młodych ludzi dziś cierpi niż kiedyś, depresje, lęki itp.
8
Wróciłem z siłki, właczam Real a tam Bolha Iglesias przy piłce
0
@alone49 Nogi robie osobny trening cały
4
@majkiii zaczynamy od ławy, walniemy z 5-6 serii, a potem lecimy po kolei: plecy, bary, triceps i biceps, klasyczny trening FBW
4
pora się zbierać na siłkę widzowie, musi być ogień dziś
0
@Chimera czekamy
1
@Batys Reszta po wypłacie
0
Byłem zatankować
Uśmiechacie się?
1
@Jakchcesz nie wiem gdzie masz coś wspomniane o wyższości którejś płci, albo nie umiesz czytać, albo wyciągasz jakieś wnioski z tyłka
0
@NeroTFP1 twitterka sobie przeglądam, nie można?