17

@Kapitan hawk przecież to City grało z Realem na poziomie jakiegoś Alaves, dziś ma być inaczej? xd

4

Komentarz usunięty

1

13

@Borry pita to może być kebab

1

@mr Barca sieciówa po całej Polsce, ale u mnie w mieścinie lepszej nie ma

0

@gumaz Na siłke chodze na Xtreme Fitness

0

Średnia ilość czasu na telefonie w zeszłym tygodniu 47 min dziennie, chyba nie tak dużo. Ciekawe ile na La Bambie, trzeba licznik ogarnąć @element

0

@Rifek Jestem za tym, żeby faceci się nie żenili. Nigdy się nie spodziewałem, że coś takiego napiszę. Ale cóż

4

@LAMC_10 moja wieś

6

@Kozinho. Mamuśka młoda chyba, ciekawe ile miała jak go wykluła

2

Przeciętny kibic z La Bambli do Fonta:


0

@Consigliere WODZU! prowadź


4

Najbardziej z tym szwagrem Laporty rozpierdala mnie to, że to jest BYŁY szwagier, czyli chłop się rozszedł z żoną jak rozumiem, a i tak ze szwagrem se biznesy robią i są kumple dobre XD

3

@tbas Laurent Blanc kandydował? nic nie gadali

3

@Hosh Betoniarek Kiwi i pietruszka

15

Lapcio z trumny dziadka wyciągnął by na niego głosował, hit


17

Z ostatniej chwili!!!

Rekin nie trafił!


0

@ViscaelBarca2007 fake, żaden by się publicznie nie przyznał

2

@ViscaelBarca2007 Arbeloa: To moja wina

1

Lewandowski w skali 1-6 ocena 0, niech on już się przestanie kompromitować, siebie i klub. Jak go Laporta zostawi na kolejny sezon to xD

0

@lucas/catalan za mało

5

@Lionel_Messi10 Messi się obsrał Yamala, tak było

2

@Kozinho. Szwagier to część Laporty

1

@MateS Białko wypite a zaraz wjeżdżają fryteczki domowej roboty w ogrodzie

0

Czyli jak wygra Font to Lamine odejdzie albo go sprzeda? xD

Wróciłem z siłki widzowie

2

@Frimpong Język faktów

7

Który to napisał przyznawać się


0

@mordini123 niedługo na famemma będzie lepszy poziom niż na KSW

0

@gumaz Papito w tym temacie wyjaśnia


0

@agaFCB Niestety jak już to Realowi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?