TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
@Kapitan hawk przecież to City grało z Realem na poziomie jakiegoś Alaves, dziś ma być inaczej? xd
4
Komentarz usunięty
1
@blakkudium tak:
13
@Borry pita to może być kebab
1
@mr Barca sieciówa po całej Polsce, ale u mnie w mieścinie lepszej nie ma
0
@gumaz Na siłke chodze na Xtreme Fitness
0
Średnia ilość czasu na telefonie w zeszłym tygodniu 47 min dziennie, chyba nie tak dużo. Ciekawe ile na La Bambie, trzeba licznik ogarnąć @element
0
@Rifek Jestem za tym, żeby faceci się nie żenili. Nigdy się nie spodziewałem, że coś takiego napiszę. Ale cóż
4
@LAMC_10 moja wieś
6
@Kozinho. Mamuśka młoda chyba, ciekawe ile miała jak go wykluła
2
Przeciętny kibic z La Bambli do Fonta:
0
@Consigliere WODZU! prowadź
4
Najbardziej z tym szwagrem Laporty rozpierdala mnie to, że to jest BYŁY szwagier, czyli chłop się rozszedł z żoną jak rozumiem, a i tak ze szwagrem se biznesy robią i są kumple dobre XD
3
@tbas Laurent Blanc kandydował? nic nie gadali
3
@Hosh Betoniarek Kiwi i pietruszka
15
Lapcio z trumny dziadka wyciągnął by na niego głosował, hit
17
Z ostatniej chwili!!!
Rekin nie trafił!
0
@ViscaelBarca2007 fake, żaden by się publicznie nie przyznał
2
@ViscaelBarca2007 Arbeloa: To moja wina
1
Lewandowski w skali 1-6 ocena 0, niech on już się przestanie kompromitować, siebie i klub. Jak go Laporta zostawi na kolejny sezon to xD
0
@lucas/catalan za mało
5
@Lionel_Messi10 Messi się obsrał Yamala, tak było
2
@Kozinho. Szwagier to część Laporty
1
@MateS Białko wypite a zaraz wjeżdżają fryteczki domowej roboty w ogrodzie
0
Czyli jak wygra Font to Lamine odejdzie albo go sprzeda? xD
Wróciłem z siłki widzowie
2
@Frimpong Język faktów
7
Który to napisał przyznawać się
0
@mordini123 niedługo na famemma będzie lepszy poziom niż na KSW
0
@gumaz Papito w tym temacie wyjaśnia
0
@agaFCB Niestety jak już to Realowi