TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
30 letnie prukwy są zawiedzione, gdyż mężczyźni nie pojawiają się na eventach/imprezach dla 'singli'
0
@gumaz Z 3 tylko późne śniadanie, bo zaraz kolejny posiłek
1
Wolne dziś od roboty, jajeczniczka zjedzona, Okocim 0% sycylijska pomarańcza jest pity, piękne słonko świeci, zero potrzeb, później siłka wjedzie
1
@Kgorecki2500
0
Kiedy wziąłeś wolny piątek, więc dziś już masz weekend i humor gituwa
0
Dobrze, że Christensena przedłużamy, bez niego w tym sezonie byśmy nie istnieli
1
@Chimera chyba rubli xD
1
@July_6_BcN akurat tu nie do zamiatania, ale też nic skomplikowanego do roboty, dwie zdrowe ręce i chęci wystarczą :P
4
@Criss18Barca No widziałem, z 20 min wcześniej :D To fakt trochę podkoloryzowałem, najpierw CV widziałem to wtedy zdziwko było :D
3
@July_6_BcN Kolega dobry, ale problem miał żeby się przejść z klasy do klasy xD
4
@Kgorecki2500 Ja o tym nie decyduję - wyrażę tylko swoją opinie do kierownika. Dochodzą jeszcze kwestie finansowe.
5
Byłem dziś na swojej pierwszej rozmowie o pracę, ale po tej drugiej stronie - czyli po stronie zatrudniającego wraz z HR-ką.
Jakie miałem zdziwko, jak zobaczyłem mordę kolegi z czasów z gimnazjum xD
1
@Tasde Jak Ty Guardiola chyba
0
Prymitywny to ty jesteś komentatorku
2
no to czas na karniaczka dla Realu
7
@Kessie p0lka moment
0
@Bykunn No dobra, ale czy po takiej "propozycji" nadal miałbyś do niej takie samo zaufanie, patrzyłbyś na nią w ten sam sposób i nic by się między Wami nie zmieniło Twoim zdaniem?
0
@Kazragore no zakładamy, że tego nie napisała, napisałbyś że z drugą kobietą tak ale z chłopem nie? xD
0
Gdybyś dostał w tym momencie wiadomość na telefon od swojej partnerki/żony/dziewczyny o treści mniej więcej takiej: "Mam ochotę spróbować czegoś nowego, co powiesz na trójkąt?" to jaka jest Twoja reakcja, co byś sobie pomyślał i co jej odpisał?
Pytanie retoryczne, ale są tacy którym się to przytrafiło bądź przytrafi
Bez zbędnych śmieszków, poważne pytanie, ciekaw jestem odpowiedzi
2
@majkiii my jutro nic nie musimy, tylko możemy i to jest nasza przewaga
1
@El Plutoninho 6:1
4
@malypuzon
1
@AmigoBlancos czyli wolisz chłopców, herb i nick says it all
0
@AmigoBlancos prawko zdał?
6
Kto tak nie miał
2
wypadki się zdarzają, napijesz się, naćpasz a wypadek i tak by się zdarzył
13
@Lisek z Athletic to rezerwy wygrają
0
@malypuzon bez cenzury lepsze
0
@FCB24 nie nie idzie
0
@Alo_Vi wczoraj