4

30 letnie prukwy są zawiedzione, gdyż mężczyźni nie pojawiają się na eventach/imprezach dla 'singli'


0

@gumaz Z 3 tylko późne śniadanie, bo zaraz kolejny posiłek

1

Wolne dziś od roboty, jajeczniczka zjedzona, Okocim 0% sycylijska pomarańcza jest pity, piękne słonko świeci, zero potrzeb, później siłka wjedzie


1

0

Kiedy wziąłeś wolny piątek, więc dziś już masz weekend i humor gituwa


0

Dobrze, że Christensena przedłużamy, bez niego w tym sezonie byśmy nie istnieli

1

@Chimera chyba rubli xD

1

@July_6_BcN akurat tu nie do zamiatania, ale też nic skomplikowanego do roboty, dwie zdrowe ręce i chęci wystarczą :P

4

@Criss18Barca No widziałem, z 20 min wcześniej :D To fakt trochę podkoloryzowałem, najpierw CV widziałem to wtedy zdziwko było :D

3

@July_6_BcN Kolega dobry, ale problem miał żeby się przejść z klasy do klasy xD

4

@Kgorecki2500 Ja o tym nie decyduję - wyrażę tylko swoją opinie do kierownika. Dochodzą jeszcze kwestie finansowe.

5

Byłem dziś na swojej pierwszej rozmowie o pracę, ale po tej drugiej stronie - czyli po stronie zatrudniającego wraz z HR-ką.

Jakie miałem zdziwko, jak zobaczyłem mordę kolegi z czasów z gimnazjum xD

1

@Tasde Jak Ty Guardiola chyba

0

Prymitywny to ty jesteś komentatorku

2

no to czas na karniaczka dla Realu

7

@Kessie p0lka moment

0

@Bykunn No dobra, ale czy po takiej "propozycji" nadal miałbyś do niej takie samo zaufanie, patrzyłbyś na nią w ten sam sposób i nic by się między Wami nie zmieniło Twoim zdaniem?

0

@Kazragore no zakładamy, że tego nie napisała, napisałbyś że z drugą kobietą tak ale z chłopem nie? xD

0

Gdybyś dostał w tym momencie wiadomość na telefon od swojej partnerki/żony/dziewczyny o treści mniej więcej takiej: "Mam ochotę spróbować czegoś nowego, co powiesz na trójkąt?" to jaka jest Twoja reakcja, co byś sobie pomyślał i co jej odpisał?

Pytanie retoryczne, ale są tacy którym się to przytrafiło bądź przytrafi
Bez zbędnych śmieszków, poważne pytanie, ciekaw jestem odpowiedzi

2

@majkiii my jutro nic nie musimy, tylko możemy i to jest nasza przewaga

1

4

1

@AmigoBlancos czyli wolisz chłopców, herb i nick says it all

0

@AmigoBlancos prawko zdał?

6

Kto tak nie miał


2

wypadki się zdarzają, napijesz się, naćpasz a wypadek i tak by się zdarzył

13

@Lisek z Athletic to rezerwy wygrają

0

@malypuzon bez cenzury lepsze

0

@FCB24 nie nie idzie

0

@Alo_Vi wczoraj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?