TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Liza w podcaście Dwa Bieguny o tym, że jej mama była dręczona⤵️
????️: "A mojej rodzinie tak się dostawało i moją ma... moją mamę w pracy dręczyli. Ona, ona pracowała w cateringu, a tam jej, że: o, twoja córka tyle zarabia, coś tam, coś tam, dupę sprzedaje, a ty tutaj w cateringu zapierdalasz i wiesz, i takie różne rzeczy. I po prostu mnie to przerosło"
Kobieta, kiedy ponosi konsekwencje swoich niezbyt mądrych czynów: (ta dziewczyna miała onlyfansa dla niewtajemniczonych)
https://media.wired.com/photos/5f87340d114b38fa1f8339f9/master/w_1600%2Cc_limit/Ideas_Surprised_Pikachu_HD.jpg
1
@majkiii Kończę pomarańcz-grejpfrut, a potem jabłko zielone wjeżdża
0
@Rysiu ja tam nikogo nie krytykuję :D
1
@agaFCB wg mojej obserwacji już nawet 3 laski na 10 na siłce ćwiczą góre, jest progres
oczywiście 11 na 10 na tym samym treningu robi dupsko
1
@MessiForeverTheBest nie wiem nie stosuje
@mr Barca kreatynę w zasadzie tylko kfd, białko tylko Olimp, reszta różnie
0
Przyszła dostawa kreatynki, omegi, a i cynk wjechał
1
@gumaz Jakbym owcy słuchał to bym na kawie piernikowej od WK 200 na ławie targał
1
@gumaz 5g dziennie klasycznie
0
@gumaz nie mam, ale ja natural, a on nie
8
Jest reakcja Laporty na wywiad Xaviego:
2
Xavi wylewa swoje żale publicznie, bo Flick go zdeklasował jako trener, kto by się spodziewał
4
Nie powinno się wyzywać grubych kobiet. One też mają uczucia, np. uczucie głodu
4
@Luciano99 dałeś się zrobić jak dzieciak
https://x.com/VonPritzwald/status/2030698961627971653
1
Teraz czekam, aż chłopaczyna ze wsi obok Oskar Wójcik z Cracovii zrobi karierę w Europie
0
@Kredon do kadry go
3
@ArterkHD co miesiąc 2/3 wypłaty
1
@Popitek12 kilowatogodziny? też tak robie na siłce
0
@Popitek12 w funtach te wagi podałeś?
11
@draxidox a to niedobre jest, równość jest jak kobitki mają lepiej, niedobre o tym rozmawiać
1
@July_6_BcN lajwa na tiktoku odpalam
1
Kupiłem wczoraj w biedrze na promce Lay's o smaku grzanka czosnkowa, jeszcze tego nie jadłem, będzie testowane widzowie
edit/ całkiem niezłe, takie 8/10
0
@Pawlak1992 Mój wujek też miał żonę, która po rozwodzie w wieku ponad 40 lat związała się z facetem 30-letnim, też po rozwodzie. Ja tego nie rozumiem, jak facet koło 30-ki może oglądać się za starszymi od siebie, ale każdy jest kowalem własnego losu, byle tego nie żałował za jakiś czas.
12
Życzenia od @July_6_BcN
2
@arni72 Getafe za to zwycięstwo nad madrylami zasługuje, by je puszczać nawet na pornhubie
1
@July_6_BcN jak zapominają wypłaty wysłać to kiepsko świadczy o firmie :D
0
@gumaz starczy na sztangę olimpijską i talerz 20kg bez problemu
0
@gumaz dodatek czy całość?
2
Jutro jest mój dzień, a mianowicie dzień wypłaty i to jeszcze z dodatkiem wiosennym
0
@FcPortoFan1999 Oski a białe jeszcze gdzieś widujesz? Bo ja tylko te 4 wymienione
0
Frugo niebieskie, pomarańczowe, czarne czy zielone?