0

Liza w podcaście Dwa Bieguny o tym, że jej mama była dręczona⤵️



????️: "A mojej rodzinie tak się dostawało i moją ma... moją mamę w pracy dręczyli. Ona, ona pracowała w cateringu, a tam jej, że: o, twoja córka tyle zarabia, coś tam, coś tam, dupę sprzedaje, a ty tutaj w cateringu zapierdalasz i wiesz, i takie różne rzeczy. I po prostu mnie to przerosło"

Kobieta, kiedy ponosi konsekwencje swoich niezbyt mądrych czynów: (ta dziewczyna miała onlyfansa dla niewtajemniczonych)

https://media.wired.com/photos/5f87340d114b38fa1f8339f9/master/w_1600%2Cc_limit/Ideas_Surprised_Pikachu_HD.jpg

1

@majkiii Kończę pomarańcz-grejpfrut, a potem jabłko zielone wjeżdża

0

@Rysiu ja tam nikogo nie krytykuję :D

1

@agaFCB wg mojej obserwacji już nawet 3 laski na 10 na siłce ćwiczą góre, jest progres
oczywiście 11 na 10 na tym samym treningu robi dupsko

1

@MessiForeverTheBest nie wiem nie stosuje
@mr Barca kreatynę w zasadzie tylko kfd, białko tylko Olimp, reszta różnie

0

Przyszła dostawa kreatynki, omegi, a i cynk wjechał

1

@gumaz Jakbym owcy słuchał to bym na kawie piernikowej od WK 200 na ławie targał

1

@gumaz 5g dziennie klasycznie

0

@gumaz nie mam, ale ja natural, a on nie

8

Jest reakcja Laporty na wywiad Xaviego:


2

Xavi wylewa swoje żale publicznie, bo Flick go zdeklasował jako trener, kto by się spodziewał

4

Nie powinno się wyzywać grubych kobiet. One też mają uczucia, np. uczucie głodu

4

1

Teraz czekam, aż chłopaczyna ze wsi obok Oskar Wójcik z Cracovii zrobi karierę w Europie

0

@Kredon do kadry go

3

@ArterkHD co miesiąc 2/3 wypłaty

1

@Popitek12 kilowatogodziny? też tak robie na siłce

0

@Popitek12 w funtach te wagi podałeś?

11

@draxidox a to niedobre jest, równość jest jak kobitki mają lepiej, niedobre o tym rozmawiać

1

@July_6_BcN lajwa na tiktoku odpalam

1

Kupiłem wczoraj w biedrze na promce Lay's o smaku grzanka czosnkowa, jeszcze tego nie jadłem, będzie testowane widzowie

edit/ całkiem niezłe, takie 8/10

0

@Pawlak1992 Mój wujek też miał żonę, która po rozwodzie w wieku ponad 40 lat związała się z facetem 30-letnim, też po rozwodzie. Ja tego nie rozumiem, jak facet koło 30-ki może oglądać się za starszymi od siebie, ale każdy jest kowalem własnego losu, byle tego nie żałował za jakiś czas.

12

Życzenia od @July_6_BcN


2

@arni72 Getafe za to zwycięstwo nad madrylami zasługuje, by je puszczać nawet na pornhubie

1

@July_6_BcN jak zapominają wypłaty wysłać to kiepsko świadczy o firmie :D

0

@gumaz starczy na sztangę olimpijską i talerz 20kg bez problemu

0

@gumaz dodatek czy całość?

2

Jutro jest mój dzień, a mianowicie dzień wypłaty i to jeszcze z dodatkiem wiosennym

0

@FcPortoFan1999 Oski a białe jeszcze gdzieś widujesz? Bo ja tylko te 4 wymienione

0

Frugo niebieskie, pomarańczowe, czarne czy zielone?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?