0

Jak ktoś zapyta kto to: przedstawicielka tzw. niebieskiej platformy


2

@Kgorecki2500 czteropak

0

@Pawel13sz Kotletico jeszcze na dziure dostanie

0

@joloskyy Strzelił sam na sam, wow ale kozak xddddd

1

Ferran Lopez nowy zawodnik Barcy

0

@joloskyy Praktycznie to gra srake

0

Lewandowski - drewno na tartak
Fermin - nie dorasta do pięt Olmo, do bazy
Yamal - nie umie strzelać karnych, tylko dzięki temu że na bramce jakiś pachoł stoi to wpadło, tylko Raphinha powinien strzelać
Araujo - wiatr w tym pustym łbie hula prawo lewo
Garcia - chyba zesrany, nie wie czy ma stać w bramce czy wychodzić

Awans sprawa otwarta, 50/50 bo jedni i drudzy błędy jak w A-klasie

0

Brak Olmo w wyjściowej '11' dzisiaj przeciwko Newcastle to będzie parodia, gość powinien być pierwszym wyborem zarówno na '9' jak i przed Ferminem.

1

@MessiForeverTheBest no mówiłem

2

@Frimpong ten Pep do czego?

0

Ukrainiec wchodzi bo ma doświadczenie w bronieniu...


1

Siti odrobi? oby

0

@Gaucho rozumiesz po włosku?

0

BodO spuchłO? aj

2

@Kgorecki2500 @Kuba masz przewalone

17

W B-klasie tym złamania otwarte leczymy


2

@Kgorecki2500 taki żarcik

13

@July_6_BcN Pedri tak do Ciebie? Wstawaj, zes.... się

0

@Pedri16Future Wszystko trzeba robić wariacie, nogi też

0

Jeszcze chwila odpoczynku, zapakować torbę i lecimy na siłkę widzowie, dziś zaczynamy od podciągania z dodatkowym obciążeniem, polecam to ćwiczenie, jak się nie jesteś w stanie jeszcze podciągać to rób podciąganie negatywne, czyli opuszczasz się jak najwolniej z drążka z pozycji ponad drążkiem do pełnego wyprostu.

2

@Sinirsey no to się nie liczysz stary grzybie

0

@Damian11 pamiętam

7

Uważacie się za porażkę koledzy?


17

@Kapitan hawk przecież to City grało z Realem na poziomie jakiegoś Alaves, dziś ma być inaczej? xd

4

Komentarz usunięty

1

13

@Borry pita to może być kebab

1

@mr Barca sieciówa po całej Polsce, ale u mnie w mieścinie lepszej nie ma

0

@gumaz Na siłke chodze na Xtreme Fitness

0

Średnia ilość czasu na telefonie w zeszłym tygodniu 47 min dziennie, chyba nie tak dużo. Ciekawe ile na La Bambie, trzeba licznik ogarnąć @element

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?