TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak ktoś zapyta kto to: przedstawicielka tzw. niebieskiej platformy
2
@Kgorecki2500 czteropak
0
@Pawel13sz Kotletico jeszcze na dziure dostanie
0
@joloskyy Strzelił sam na sam, wow ale kozak xddddd
1
Ferran Lopez nowy zawodnik Barcy
0
@joloskyy Praktycznie to gra srake
0
Lewandowski - drewno na tartak
Fermin - nie dorasta do pięt Olmo, do bazy
Yamal - nie umie strzelać karnych, tylko dzięki temu że na bramce jakiś pachoł stoi to wpadło, tylko Raphinha powinien strzelać
Araujo - wiatr w tym pustym łbie hula prawo lewo
Garcia - chyba zesrany, nie wie czy ma stać w bramce czy wychodzić
Awans sprawa otwarta, 50/50 bo jedni i drudzy błędy jak w A-klasie
0
Brak Olmo w wyjściowej '11' dzisiaj przeciwko Newcastle to będzie parodia, gość powinien być pierwszym wyborem zarówno na '9' jak i przed Ferminem.
1
@MessiForeverTheBest no mówiłem
2
@Frimpong ten Pep do czego?
0
Ukrainiec wchodzi bo ma doświadczenie w bronieniu...
1
Siti odrobi? oby
0
@Gaucho rozumiesz po włosku?
0
BodO spuchłO? aj
2
@Kgorecki2500 @Kuba masz przewalone
17
W B-klasie tym złamania otwarte leczymy
2
@Kgorecki2500 taki żarcik
13
@July_6_BcN Pedri tak do Ciebie? Wstawaj, zes.... się
0
@Pedri16Future Wszystko trzeba robić wariacie, nogi też
0
Jeszcze chwila odpoczynku, zapakować torbę i lecimy na siłkę widzowie, dziś zaczynamy od podciągania z dodatkowym obciążeniem, polecam to ćwiczenie, jak się nie jesteś w stanie jeszcze podciągać to rób podciąganie negatywne, czyli opuszczasz się jak najwolniej z drążka z pozycji ponad drążkiem do pełnego wyprostu.
2
@Sinirsey no to się nie liczysz stary grzybie
0
@Damian11 pamiętam
7
Uważacie się za porażkę koledzy?
17
@Kapitan hawk przecież to City grało z Realem na poziomie jakiegoś Alaves, dziś ma być inaczej? xd
4
Komentarz usunięty
1
@blakkudium tak:
13
@Borry pita to może być kebab
1
@mr Barca sieciówa po całej Polsce, ale u mnie w mieścinie lepszej nie ma
0
@gumaz Na siłke chodze na Xtreme Fitness
0
Średnia ilość czasu na telefonie w zeszłym tygodniu 47 min dziennie, chyba nie tak dużo. Ciekawe ile na La Bambie, trzeba licznik ogarnąć @element