TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Porównajcie se Olłowskiego do Święcickiego czy Ćwiąkały
0
Popracowałem nad oddechem i od razu przechodze do analizy gry Le Normanda
3
Leszek Olłowski na majku
1
@Lionel_Messi10 Messi bez brody to już nie Messi, a gol fartowny po rykoszecie
2
@vangoor nie wiem, ale wiem że bez gumy dziś robią Real
0
@kuz też mi się zdawało że Fermin faulował, Negreira wiecznie żywy, zawsze nam pomagają, Realowi nigdy w tym sezonie nie pomogli.
0
@RinooniR gdzie byłeś?
3
Skoro taki cienki Real tak ograł cienkie City, a to samo City ograło Arsenal to jak słaby jest Arsenal?
3
3 bardzo udane treningi, dobry tydzień w robocie, nowa umowa i fajna podwyżka. Dobry tydzień, lecimy w kolejny żeby był równie dobry
3
City wygrywa prestiżowy Carbonara Cup
1
@kubix05 Cycki se usmaż!
25
Chłop ma trzydziestkę, ale jeszcze ze 2-3 lata pogra na dobrym poziomie, od Balde jest 10 razy lepszy, dawać go za 15 melonów.
0
@Laminedependencia A bedzie taniej? Chyba jak paliwo za Tuska
2
@blakkudium Mało
5
Mark-Gaz z rigczem
0
@Rifek Dlatego trzeba ich zmienić, Roony i Olmo/Rasford
0
@kamiVeB 3 razy
0
Kawke dopijamy i lecimy na siłke widzowie, katujemy dziś nogi
0
@marcin62 A podobno psy są mądre.
1
@RinooniR nie biegam, tylko siłka
1
Trzeba iść spać, żeby dobrze wypocząć bo jutro ciężki dzień nóg.
0
"- A kto to jest Rambo?
- Nie twoja sprawa, bambo."
Najlepsza wymiana słowna w historii polskiej kinematografii.
0
@Who_you_mam KOŁO chu** mi lata Twoje zdanie
1
Serek wiejski tylko z piątnicy
0
@Eklerek Maldini jak sie patrzy bo on tak by zrobił max pół metra
2
@blakkudium Dawać go z Julkiem i robimy ambasadę argentyńską w Barcy
3
@agaFCB A to jak już własną wagę i wiecej to spoko
2
@Chimera Lubię psy jak ich nie ma dookoła mnie.
1
@agaFCB A ile ważysz? Wtedy ocenimy czy to dużo czy mało
1
@LeoMessiiBarcaPepa @Luciano99