0

@jacobFCB oby nie

0

@esem91 za darmo?

2

Rozważ wyłączenie blokady reklam na naszej stronie

Już rozważyłem możesz przestać spamować ?

2

@michaleu Ten Mundial z meczami o 4 w nocy to niestety będzie shit

1

@Bykunn "normalna" i gwiazda porno to już oksymoron

2

A Ty co mówisz swojej dziewczynie, jak idzie do pracy?


2

@FCB_dimiC Kreatyna, D3+K2, Magnez+B6, Omega-3, Cynk

2

@mientusek1407 Ja chce Enzo do nas

16

2

@Konradowskyy też może być

3

@Bolton Idź na siłkę, działa lepiej niż zestaw psychiatra psychoterapeuta i psycholog razem wzięci

6

@Popitek12 po pierwszym razie na wrocławskiej siłowni:


1

@gumaz siłka właśnie nie wiem, normalnie byłaby jutro ale gramy w piłe na hali z kolegami z roboty, wiec albo dziś wjedzie jeszcze albo środa

@RozowaPantera zjadłem świąteczną babke po obiadku

1

Jeszcze tylko jeden dzień tyrania za te pieniądze, od środy tyranie za trochę większe pieniądze

3

@ranger3120 Jeżeli już dziś pracowałeś to dziś powinieneś podpisać

1

@don'T.R.I.P.e Ciekawe skąd taka zmiana.

5

@Criss18Barca Za 150 mln bym go nie puścił

1

Kto tak nie miał xD


0

@Chimera Na wiosne czyli na Wielkanoc

0

@Chimera U mnie na święta jakieś 800 brutto było

2

@Bykunn Jak rezerwował halę to pewnie nawet nie myślał że wtedy może Polska grać, to już było z miesiąc temu xd

100 zł wynajem hali u niego na wsi

1

@misterio A te dwa plusy to?

1

Kurde kolega z roboty zarezerwował halę na wtorek na 20:30, teraz dylemat czy grać czy oglądać to wielkie widowisko ze Szwecją

2

@July_6_BcN Przyszła wielce oświecona paniusia kurła jego mać

0

Oglądnąłbym Narcosa po raz drugi, idzie to znaleźć gdzieś indziej niż Netflix?

1

@Bolton Siejesz propagandę żydowską.

0

18:04 i jakoś tak dziwnie jasno.

0

@FanBarcy88 dysonansie czego? xD

2

@norbi77 End oznacza koniec. Chodziło mu, że to koniec rządów Tuska i całej KO. PIS wraca do władzy.

1

@tbas Barca Inter

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?