9

Kiedy gadamy na La Rambli o piłce ale komuś sie przypomni polityka:


2

@Kubix93 to obejrzyj na telefonie na tvp sport

2

@Kubix93 włączyć mecz na kąkuterze?

1

@Bolton - Jarosław jestem. Umiem wymusić okup, ściągnąć haracz i jebnąć ze łba
-Zbyszek. Brawurowa jazda samochodem cinquecento.

0

@RoberDzik Mam pytanie zupełnie niezwiązane z postem.

Czy zdarza się, że redaktor daje innemu redaktorowi bana na tej stronie np. na tydzień?

1

@gumaz francuz bez gumy?

1

@misterio ten Pan dziś wchodzi i strzela

0

@July_6_BcN Ludzie w związkach są nieszczęśliwi, ludzie bez związków też. To kto jest szczęśliwy? Chyba nikt

0

@Derean Chyba nie wie co to proporcje

0

@draxidox Nie to EJ AJ

2

@Popitek12 piszesz że wymieszasz kreatynę z wodą w proporcji 1:1 400 litrów do 400 gramów.

1 litr odpowiada jednemu kilogramowi, więc jak chcesz mieć proporcje 1:1 to musisz na te 400 litrów wody mieć 400 kg kreatyny.
Widać, że na matematyce nie uważałeś. Na szczęście jestem ja.

8

@Aequlibre Nie robi mi. Ale to pewnie dlatego że nie mam kobiety.

7

@Popitek12 i ile te 400 l będziesz pił?

0

@MessiForeverTheBest Zgadza się, żeby nie było że tylko o innych piszę to sam woziłem jakiś czas kiedyś, ale wtedy nie brak prawa jazdy był problemem, a brak auta xD

1

@MessiForeverTheBest Zgadzam się, ale jest też transport publiczny, szczególnie w większych miastach co nie? Ale jak mąż zawiezie to wygodniej :)

0

Kolega w robocie dziś mi narzeka nad uchem: "Kurdeee znowu dziś muszę jeździć w te i we wte, po syna do szkoły, żonę zawieźć i przywieźć od fryzjera, bo się musi wypięknić przed Świętami".
Pytam, czy żona nie ma prawa jazdy. Odpowiedź: "Ma, ale nie jeździ".

Kuzyn też ma żonę i malutkie dziecko. Żona ponad 30 lat, prawo jazdy od 18 .r ż., ale też nie jeździ, więc każdy transport dziecka czy jej musi on ogarniać.

Ach ten patriarchat.

3

Kurde już miałem nadzieje, że Tiktokowski został odsunięty od składu, a tu Roonyego odsuneli :///


1

@NeroTFP1 Słynny poślizg Wawrzyniaka i drybling Rasialdo

1

@Szklaner Sędziowie mają postojowe płacone

2

@4drian0 nalepka na kibel sie obrazila

3

Świderski, Wiśniewski
na 3 obrońców znowu xd
ale wykastrowany skład, Szwecja łatwo sobie z tym czymś poradzi


0

@Nazio_87 Ja jem wszystko, ale staram się wiadomo jakieś proporcje więcej zdrowego do mniej niezdrowego. Ale masując i tak mam niski poziom tkanki, nie mam za dużej nadwyżki kcal, więc idzie to głównie w mięśnie. Ogólnie jako ektomorfik z natury nigdy nie miałem tendencji do tycia i zalewania się tłuszczem. Dlatego mimo bycia na masie fajnie ta sylwetka wygląda.

0

Ale będąc na masie i trenując ciężko siłowo jest apetyt, nigdy nie miałem tak żołądka rozciągniętego, wsuwam wszystko jak leci, a jeszcze z 2 lata temu jadłem mniej niż przeciętna 60kg kobita

0

@Nazio_87 a to akurat nie jest żaden sportowiec, amator zwykły xd ale na jakieś zawody chce jechać

0

@Nazio_87 Ja mam na siłce małego karakana trójboiste, który przy wzroście z 170 cm i wadze max 70kg na przysiad robi 145kg x 4

0

@Nazio_87 Tak, szału nie ma, ale tragedii też nie

0

@Nazio_87 A ile w siadzie?

0

@Nazio_87 Siema Messi ale jesteś wysoki

5

Spiderman se wziął dwudziestke mając 50 lat, opinia?


0

A może Tresoldi na napad

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?