0

@Nazio_87 Mi ksiądz na pokute dał oglądać mecz Realu i morde viniego

6

@Filipem Raczej jak City jest słabe że mogli dostać tyle w dupe od tego srealiku

0

@FcPortoFan1999 Co mu dolega

0

@FcPortoFan1999 Gra przyszły kadrowicz Oskar Wujcik?

1

@La Pulgaa "Zgłoś"

1

Grabara o której kończysz?
Po szóstej

1

@blakkudium on dalej trenuje Live? xd

1

Jak święta to nie obyło się bez newsów rodzinnych, żona kuzyna w ciąży, trzeba walczyć z tym niżem demograficznym, popieram to

3

Żurek z jajem wjechał a na drugie może mało świąteczne, ale pierś z kurczaka z fryteczkami i ogóras, coś pięknego

2

@Soetie a skąd wiesz że pierwsze było boisko a nie mur?

1

@macio_944 mogłeś chcociaż ogolić zwyrolu.. może jakaś pannica by się skusiła złapać

6

Mama Kessiego odprowadza go na trening bo tata... taty nikt nie widział

https://x.com/NiggBalagane/status/2039709336281202901

0

@fart a francuza robisz?

4

@escarabajo i tych tuzów rozjechał Valverde z Pitahajem xD

1

Jakby ktoś chciał poznać technikę wykonywania bułgarów


0

@Nazio_87 jaki telefon wariacie

6

Twój ojciec kiedy zapomni i przez przypadek wdupcy plaster szyneczki w piątek:


1

Wszystkie dzienniki typują Ferrana w podstawie czyli zagra Lewandowski

0

@Peciak Przysiady 2 rozgrzewkowe i 6 roboczych serii
uginanie nóg na maszynie leżąc 4 serie
wykroki 4 serie
wspięcia na łydki 4 serie

zastanawiam się nad dołożeniem rumuńskiego martwego hantlami

0

@gumaz nie wiem co się pet pruje, nigdy w zyciu nóg nie goliłem ale coś się pulta

0

@WisniaKala Twojej mamy

0

Nogi elegancko zrobione, teraz można rozpocząć wyżerkę świąteczną

7

Jajeczka pomalowane to zbieram się na siłke


0

No i tak postępują sigmy


1

@El Plutoninho jedzą mięsko, o meczu to tak o 18 zaczniemy rozmawiać

0

@Popitek12 ale jesteś cienias że dziś skipujesz, ja jestem naturalem a ide na trening

1

Trening od rana zrobiony? Bo Ania już potrenowała


0

@malypuzon on jest chory (pisze poważnie) więc można mu wybaczyć

4

@Luciano99 pewnie trzeźwy nie jesteś to Ci daruje

2

Kanapeczki ze świeżo ugotowanym, cieplutkim jeszcze jajem i na to majonez Kielecki? TOP

Jak ktoś napisze coś o podłym dla podludzi winiarym to ban od razu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?