6

Jest nagranie z szatni Realu Madryt *EXCLUSIVE*


0

@DrDNA A to już jest inna sprawa. Cała liga cierpi na tym sędziowaniu. Tam trzeba zaorać i od nowa postawić to wszystko.

8

W sumie dopiero dziś oglądnąłem powtórkę z wczoraj, ja bym dał karnego na Mbappe, jest ruch łokciem w stronę twarzy. Alberola Rojas popełnił błąd. Jednak patrząc ile oni dostali karnych z czapy to nadal są na dużym plusie, więc płakać nie powinni. Są w tym sezonie dużo słabsi od nas i zwyczajnie to my zasługujemy na Majstra, nie oni.

0

@FcPortoFan1999 czyli pewnie już niedługo

49

Ciekawe czy w końcu Arbeloa się wkurwi i powie na jakimś pomeczowym wywiadzie: "To nie moja wina, tylko tych patałachów, a szczególnie tej pały Viniego"

18

Arbeloa: moja wina, moja bardzo wielka wina

2

@norbi77 Real jest postrachem całej Europy, Barcelona jest postrachem Realu

#detale

6

Uważacie, że powinnyśmy przysłowiowo "odpuścić" mecz z Espanyolem, wyjść rezerwami by odpocząć i w jak najlepszej formie wyjść na rewanż z Atletico?

Wg mojej opini, patrząc na kolejną stratę punktów Realu jak najbardziej tak. Ligę i tak mamy na wyciągnięcie ręki, a 0-2 z Atletico jest do odrobienia.

5

Kurde faja no co oni z moją furą zrobili...


0

@gumaz Trening siłowy

3

Patrząc na dyspozycję zespołów w Europie prawdziwy finał LM będziemy mieli już w półfinale, PSG - Bayern.

No chyba, że Real jednak przeciśnie sędzia.

2

Komentarz usunięty

0

@July_6_BcN Prędzej Ania z Hiszpanami zostanie w Barcelonie niż mężuś

1

Bachatowski czuje się urażony. No i super, niech w końcu odchodzi, krzyżyk na drogę.
Niech jeszcze papiery rozwodowe szykuje

0

@comtedurgell buty do siadów mam za 400 jakos

1

@JimMorrisonFCB daj już znać jak potestujesz

0

@JimMorrisonFCB nie wiem co to, ale widac jesteś w temacie to wytłumacz

1

@July_6_BcN Dziękuję za potwierdzenie

0

Nie wiem może jestem dupnięty, ale zamówiłem se pas do przysiadów za 540 zł

0

@July_6_BcN musisz sobie znalezc hiszpana

1

@July_6_BcN nie ma przypadków

0

@gumaz ja sie nie chwale

0

@gumaz chłopie ja robię trening siłowy a nie jakiś crossfit czy inną wytrzymałościówkę

2

Pięknie trening siadł, nawet delikatnie się spociłem @July_6_BcN

teraz 85g białka będzie jedzone na raz

6

@agaFCB Ja praca od 7 więc przed robotą nie ma szans się wyrobić

@July_6_BcN koleżanka jak Ania, czeka na spoconego samca na siłowni?

6

Lecimy na siłke

0

Komentarz usunięty

0

@Kinginiesta Sędzia sędzia

Jak się nie wykorzystuje tylu sytuacji to tak jest

0

Wczorajszy mecz przypominał mi pojedynek pięściarski, gdzie po prostu słabszy zawodnik wypunktował tego lepszego, cierpliwością i umiejętnością cierpienia.

0

@Cvzx ok tak zrobie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?