TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Jest nagranie z szatni Realu Madryt *EXCLUSIVE*
0
@DrDNA A to już jest inna sprawa. Cała liga cierpi na tym sędziowaniu. Tam trzeba zaorać i od nowa postawić to wszystko.
8
W sumie dopiero dziś oglądnąłem powtórkę z wczoraj, ja bym dał karnego na Mbappe, jest ruch łokciem w stronę twarzy. Alberola Rojas popełnił błąd. Jednak patrząc ile oni dostali karnych z czapy to nadal są na dużym plusie, więc płakać nie powinni. Są w tym sezonie dużo słabsi od nas i zwyczajnie to my zasługujemy na Majstra, nie oni.
0
@FcPortoFan1999 czyli pewnie już niedługo
49
Ciekawe czy w końcu Arbeloa się wkurwi i powie na jakimś pomeczowym wywiadzie: "To nie moja wina, tylko tych patałachów, a szczególnie tej pały Viniego"
18
Arbeloa: moja wina, moja bardzo wielka wina
2
@norbi77 Real jest postrachem całej Europy, Barcelona jest postrachem Realu
#detale
6
Uważacie, że powinnyśmy przysłowiowo "odpuścić" mecz z Espanyolem, wyjść rezerwami by odpocząć i w jak najlepszej formie wyjść na rewanż z Atletico?
Wg mojej opini, patrząc na kolejną stratę punktów Realu jak najbardziej tak. Ligę i tak mamy na wyciągnięcie ręki, a 0-2 z Atletico jest do odrobienia.
5
Kurde faja no co oni z moją furą zrobili...
0
@gumaz Trening siłowy
3
Patrząc na dyspozycję zespołów w Europie prawdziwy finał LM będziemy mieli już w półfinale, PSG - Bayern.
No chyba, że Real jednak przeciśnie sędzia.
2
Komentarz usunięty
0
@July_6_BcN Prędzej Ania z Hiszpanami zostanie w Barcelonie niż mężuś
1
Bachatowski czuje się urażony. No i super, niech w końcu odchodzi, krzyżyk na drogę.
Niech jeszcze papiery rozwodowe szykuje
0
@comtedurgell buty do siadów mam za 400 jakos
1
@JimMorrisonFCB daj już znać jak potestujesz
0
@JimMorrisonFCB nie wiem co to, ale widac jesteś w temacie to wytłumacz
1
@July_6_BcN Dziękuję za potwierdzenie
0
Nie wiem może jestem dupnięty, ale zamówiłem se pas do przysiadów za 540 zł
0
@July_6_BcN musisz sobie znalezc hiszpana
1
@July_6_BcN nie ma przypadków
0
@gumaz ja sie nie chwale
0
@gumaz chłopie ja robię trening siłowy a nie jakiś crossfit czy inną wytrzymałościówkę
2
Pięknie trening siadł, nawet delikatnie się spociłem @July_6_BcN
teraz 85g białka będzie jedzone na raz
6
@agaFCB Ja praca od 7 więc przed robotą nie ma szans się wyrobić
@July_6_BcN koleżanka jak Ania, czeka na spoconego samca na siłowni?
6
Lecimy na siłke
0
Komentarz usunięty
0
@Kinginiesta Sędzia sędzia
Jak się nie wykorzystuje tylu sytuacji to tak jest
0
Wczorajszy mecz przypominał mi pojedynek pięściarski, gdzie po prostu słabszy zawodnik wypunktował tego lepszego, cierpliwością i umiejętnością cierpienia.
0
@Cvzx ok tak zrobie