TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Damian11 Mało gra, żeby określić. A zdrowie Raphinhi czy de Jonga nie zostało ogarnięte.
1
@EzioAuditoreDF Bez alkoholu nie ma futbolu
0
@Kozinho. No bo od strony kulturystycznej jego sylwetce brakuje m. in. w tych aspektach, o których wspomniałem. Ale to nie oznacza, że cała sylwetka jest kiepska.
0
@Kozinho. Chłopie ale bierzesz wszystko na dosłownie. Przecież nie umniejszam jego sylwetce, napisałem niżej że po prostu taki typ mi się nie podoba, preferuję bardziej "nabite" i wyraziste niż takie suche. I podkreśliłem że kulturystą nie jest, więc nikt od niego tego nie wymaga.
0
@Kozinho. Nie musze być piekarzem, żeby ocenić chleb.
Jak chodzi o trening stricte siłowy mam już prawie 10 lat doświadczenia z przerwami. Więc nie nazywam się ekspertem, ale coś niecoś już widziałem.
A no i na koniec ja nie wrzucam zdjęć na półnago do Internetu. Ale ze swojej sylwetki jestem bardzo zadowolony.
1
@Luciano99 Miłość taka jest Lucek
5
@Popitek12 Wyłącz TV włącz myślenie co nie @Popitek12 ?
0
@Kozinho. Co Ty ciepluch?
1
@Kozinho. Mnie się taka sylwetka nie podoba. Duże docięcie, ale mało mięsa, mało wyrazista, brakuje nabicia w klacie czy bicach, barki też słabizna. Wiadomo, gość kulturystą nie jest.
2
Żelek łapa lewo większa od dziecka, słabo oj słabo, wysuszony jak pieprz
Personala bym mu udzielił
1
@mr Barca A White?
6
Pobzykać się na plaży... z Hiszpanem
0
Komentarz usunięty
0
@PatrykBarca jakiś Madryl
8
@KamQiX @July_6_BcN chłopa Ci wyzywa
2
Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty
0
Yamal ma wczutke z tą fryzurą na Neymara, oby nie poszedł do PSG za 200 melonów
6
@Popitek12 dziewczyny na osiedlu mówiły, że i tak Ci nie stawał, więc żadna różnica
0
@Toretto A to już inna para kaloszy. Ale jest tak jak piszesz. Nic z tym nie poradzimy. Trzeba się z tym pogodzić.
2
@PaPo no to skoro wygląda jak Twoja ex to znaczy, że jest w Twoim guście i musi Ci się podobać
4
Co drugi na La Rambli to milioner, może któryś się skusi na pilotkę?
2
@NeroTFP1 Zgadzam się z Tobą. Jednak wielu młodych myśli, że pójdzie na byle jakie studia, ukończy je a potem może rzucać wymaganiami 10k na początek bo to mu się należy. Potem przychodzi zderzenie z rzeczywistością.
8
Taki setup, żeby nauczyć się na kolosa z jakiegoś gówno kierunku po którym i tak będzie płakać na twitterze, że nigdzie nie ma pracy i skończy w żabce za minimalną xD
0
@Dari0G @APTAPT poziom głupoty ten sam
9
Faul Araujo na Fodenie - bez komentarza. Co to jest za łeb, ten sam poziom co Rudiger.
0
@robsesh tymczasem Alaba:
3
Wróciłem z siłki i takie info. Bez Raphy nasze szanse na dobre rezultaty w tym sezonie drastycznie spadają. Trzeba jednak wierzyć w jakieś cuda na kiju
0
@gumaz suple przed spaniem zwykle
0
Lecimy na siłkę widzowie
7
@FCB_dimiC Dr Oetker będzie go badał
Ale to i tak lepiej niż lekarze Realu