0

@Damian11 Mało gra, żeby określić. A zdrowie Raphinhi czy de Jonga nie zostało ogarnięte.

1

@EzioAuditoreDF Bez alkoholu nie ma futbolu

0

@Kozinho. No bo od strony kulturystycznej jego sylwetce brakuje m. in. w tych aspektach, o których wspomniałem. Ale to nie oznacza, że cała sylwetka jest kiepska.

0

@Kozinho. Chłopie ale bierzesz wszystko na dosłownie. Przecież nie umniejszam jego sylwetce, napisałem niżej że po prostu taki typ mi się nie podoba, preferuję bardziej "nabite" i wyraziste niż takie suche. I podkreśliłem że kulturystą nie jest, więc nikt od niego tego nie wymaga.

0

@Kozinho. Nie musze być piekarzem, żeby ocenić chleb.
Jak chodzi o trening stricte siłowy mam już prawie 10 lat doświadczenia z przerwami. Więc nie nazywam się ekspertem, ale coś niecoś już widziałem.
A no i na koniec ja nie wrzucam zdjęć na półnago do Internetu. Ale ze swojej sylwetki jestem bardzo zadowolony.

1

@Luciano99 Miłość taka jest Lucek

5

@Popitek12 Wyłącz TV włącz myślenie co nie @Popitek12 ?

0

@Kozinho. Co Ty ciepluch?

1

@Kozinho. Mnie się taka sylwetka nie podoba. Duże docięcie, ale mało mięsa, mało wyrazista, brakuje nabicia w klacie czy bicach, barki też słabizna. Wiadomo, gość kulturystą nie jest.

2

Żelek łapa lewo większa od dziecka, słabo oj słabo, wysuszony jak pieprz
Personala bym mu udzielił


1

@mr Barca A White?

6

Pobzykać się na plaży... z Hiszpanem


0

Komentarz usunięty

0

@PatrykBarca jakiś Madryl

8

@KamQiX @July_6_BcN chłopa Ci wyzywa

2

Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty

0

Yamal ma wczutke z tą fryzurą na Neymara, oby nie poszedł do PSG za 200 melonów

6

@Popitek12 dziewczyny na osiedlu mówiły, że i tak Ci nie stawał, więc żadna różnica

0

@Toretto A to już inna para kaloszy. Ale jest tak jak piszesz. Nic z tym nie poradzimy. Trzeba się z tym pogodzić.

2

@PaPo no to skoro wygląda jak Twoja ex to znaczy, że jest w Twoim guście i musi Ci się podobać

4

Co drugi na La Rambli to milioner, może któryś się skusi na pilotkę?


2

@NeroTFP1 Zgadzam się z Tobą. Jednak wielu młodych myśli, że pójdzie na byle jakie studia, ukończy je a potem może rzucać wymaganiami 10k na początek bo to mu się należy. Potem przychodzi zderzenie z rzeczywistością.

8

Taki setup, żeby nauczyć się na kolosa z jakiegoś gówno kierunku po którym i tak będzie płakać na twitterze, że nigdzie nie ma pracy i skończy w żabce za minimalną xD


0

@Dari0G @APTAPT poziom głupoty ten sam

9

Faul Araujo na Fodenie - bez komentarza. Co to jest za łeb, ten sam poziom co Rudiger.

0

@robsesh tymczasem Alaba:

3

Wróciłem z siłki i takie info. Bez Raphy nasze szanse na dobre rezultaty w tym sezonie drastycznie spadają. Trzeba jednak wierzyć w jakieś cuda na kiju

0

@gumaz suple przed spaniem zwykle

0

Lecimy na siłkę widzowie

7

@FCB_dimiC Dr Oetker będzie go badał
Ale to i tak lepiej niż lekarze Realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?