TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek Maldini jak sie patrzy bo on tak by zrobił max pół metra
2
@blakkudium Dawać go z Julkiem i robimy ambasadę argentyńską w Barcy
3
@agaFCB A to jak już własną wagę i wiecej to spoko
2
@Chimera Lubię psy jak ich nie ma dookoła mnie.
1
@agaFCB A ile ważysz? Wtedy ocenimy czy to dużo czy mało
1
@LeoMessiiBarcaPepa @Luciano99
0
@bartekvisca ja mam z 15
1
@LeoMessiiBarcaPepa @jowita ale to jakby walec przejechał
1
@Matheu12
0
Wjechała pinsa z sosem pomidorowym i mozarellą jak złoto
0
@Rifek Niech se pierdzielą formułki. Jak ktoś na własnej skórze nie przeżył to gówno na ten temat wie.
0
@Rifek Tak, w związku z toksyczną kobietą.
8
Niedziela, godzina 14:00, Rayo, Isi Palazon
Co może pójść nie tak?
2
@paulbruno strach przed oglądaniem wyczynów Lewego na żywo
1
@Comentateiro lepsze niż p0lki, ale Azjatki lepsze
@gumaz nogi jutro
0
Neapolitanka na kolacje by dziś wleciała chyba
3
@PatrychoO nie no zabawne to nie jest
8
Kusi żeby ją kupić
4
Flick na konfie do dziennikarzyny:
0
@lithotripter No i gdzie wady?
0
@Chimera Widać, że meczów w tym sezonie nie oglądasz to nie mamy o czym rozmawiać. Z czytaniem ze zrozumieniem też widzę ciężko. Bez odbioru.
1
@Chimera Taka jest różnica, że jak Rapha jest kapitanem, to czuje tą odpowiedzialność za cały zespół, widać że dodaje mu to powera, gra dużo lepiej niż jak opaski nie przywdziewa i widać, że cały zespół czuje się dużo pewniej z nim jako kapitanem, a nie Araujo czy de Jongiem. Chyba nie oglądałeś w tym sezonie wszystkich meczów dokładnie, oj nie.
0
Do której kategorii się zaliczasz?
0
@Chimera Sam sobie odpowiedziałeś.
1
Zobaczcie jaka jest różnica, gdy na boisko wyprowadza nas jako kapitan Raphinha i on przywdziewa opaskę w trakcie meczu, a nie pielgrzym Araujo czy dig Dong. Raphinha powinien być na stałe pierwszym kapitanem i bić wszystkie karne.
Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.
0
@Peciak Najpierw białko wypite, potem pankejki z musem malinowym, teraz wpadną jakieś prażynki i na koniec jeszcze skyr waniliowy wleci na dobicie białeczka
0
@Chimera Po treningu się je kolego, w dodatku jeszcze spać nie idę.
1
Padam na morde ale siłka dziś wjechała porządnie, teraz trza sie najeść
2
Grzech byłoby odmówić takiej uczty
3
@NeroTFP1 chłop pociągiem musiał jechać bo bida w Barcy