TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pepula weź ty już spier** do domu
3
Chów klatkowy
0
Ten karny dla Arsenalu imienia Realu Madryt
4
Arbeloa bierze dzisiejszy mecz na siebie, to jego wina
5
@Kamil.FCB10 W Hiszpanii, pozdrawiam
6
Pielgrzymki nie pomogły, oby ostatni sezon w tym klubie'
2
@LAMC_10 Wyjście nazywa się Dani Olmo na fałszywej '9'.
1
Z Lewym i Ferranem jest tak, że raz zagra jeden, to zagra tak słabo, że następny mecz musi zagrać drugi, ale ten drugi zagra jeszcze gorzej, więc Flick w kolejnym meczu stawia na tego pierwszego i tak to się kręci. Tak zwane błędne koło.
3
Olmo na fałszywą '9'
Yamal na '10'
Roony na skrzydło
Rasford za Raphe
To będzie rewolucja w ataku, jestem Guardiola
1
@Cryptolis myśle że sam bym sobie lepiej poradził na tej bramce od niego
1
@GeneralXavi Ferran też ma doświadczenie na angielskie zespoły, grał w City
xD
0
@Lisek A Lewy do bazy i do Arabii
0
@trolownik Olmo może wejść na '9'
0
@Who_you_mam Rashford, Olmo
0
Disney Lewandowski pierwszy do zmiany, jest bezużyteczny
1
@Katalończyk 99 aby unormować rytm dobowy, nie znasz sie
9
Dziś analiza gry Le Normanda jak u niego
2
@esem91 U mnie w robocie na stołówce co piątek jest obiadek: fryteczki, rybka i kapusta kiszona. Topka
1
@draxidox konfitura xddd
0
@gumaz Dziś już siłka nie, jutro
Dziś mecz
0
Jakoś mam złe przeczucia przed tym meczem, teraz jeszcze czytam że Araujo w pierwszym składzie na PO, wolę się pozytywnie zdziwić dziś xD
0
@marcin62 Oczywiście, że źle świadczy o tych ludziach, co faktu nie zmienia że zakładając onlyfansa musi sobie wkalkulować w konsekwencje tego działania właśnie takie przypadki, jak ten opisany
1
@majkiii jest w pyte
0
Liza w podcaście Dwa Bieguny o tym, że jej mama była dręczona⤵️
????️: "A mojej rodzinie tak się dostawało i moją ma... moją mamę w pracy dręczyli. Ona, ona pracowała w cateringu, a tam jej, że: o, twoja córka tyle zarabia, coś tam, coś tam, dupę sprzedaje, a ty tutaj w cateringu zapierdalasz i wiesz, i takie różne rzeczy. I po prostu mnie to przerosło"
Kobieta, kiedy ponosi konsekwencje swoich niezbyt mądrych czynów: (ta dziewczyna miała onlyfansa dla niewtajemniczonych)
https://media.wired.com/photos/5f87340d114b38fa1f8339f9/master/w_1600%2Cc_limit/Ideas_Surprised_Pikachu_HD.jpg
1
@majkiii Kończę pomarańcz-grejpfrut, a potem jabłko zielone wjeżdża
0
@Rysiu ja tam nikogo nie krytykuję :D
1
@agaFCB wg mojej obserwacji już nawet 3 laski na 10 na siłce ćwiczą góre, jest progres
oczywiście 11 na 10 na tym samym treningu robi dupsko
1
@MessiForeverTheBest nie wiem nie stosuje
@mr Barca kreatynę w zasadzie tylko kfd, białko tylko Olimp, reszta różnie
0
Przyszła dostawa kreatynki, omegi, a i cynk wjechał
1
@gumaz Jakbym owcy słuchał to bym na kawie piernikowej od WK 200 na ławie targał