1

Pepula weź ty już spier** do domu

3

Chów klatkowy


0

Ten karny dla Arsenalu imienia Realu Madryt

4

Arbeloa bierze dzisiejszy mecz na siebie, to jego wina

5

@Kamil.FCB10 W Hiszpanii, pozdrawiam

6

Pielgrzymki nie pomogły, oby ostatni sezon w tym klubie'


2

@LAMC_10 Wyjście nazywa się Dani Olmo na fałszywej '9'.

1

Z Lewym i Ferranem jest tak, że raz zagra jeden, to zagra tak słabo, że następny mecz musi zagrać drugi, ale ten drugi zagra jeszcze gorzej, więc Flick w kolejnym meczu stawia na tego pierwszego i tak to się kręci. Tak zwane błędne koło.

3

Olmo na fałszywą '9'
Yamal na '10'
Roony na skrzydło
Rasford za Raphe

To będzie rewolucja w ataku, jestem Guardiola

1

@Cryptolis myśle że sam bym sobie lepiej poradził na tej bramce od niego

1

@GeneralXavi Ferran też ma doświadczenie na angielskie zespoły, grał w City

xD

0

@Lisek A Lewy do bazy i do Arabii

0

@trolownik Olmo może wejść na '9'

0

@Who_you_mam Rashford, Olmo

0

Disney Lewandowski pierwszy do zmiany, jest bezużyteczny

1

@Katalończyk 99 aby unormować rytm dobowy, nie znasz sie

9

Dziś analiza gry Le Normanda jak u niego


2

@esem91 U mnie w robocie na stołówce co piątek jest obiadek: fryteczki, rybka i kapusta kiszona. Topka

1

@draxidox konfitura xddd

0

@gumaz Dziś już siłka nie, jutro
Dziś mecz

0

Jakoś mam złe przeczucia przed tym meczem, teraz jeszcze czytam że Araujo w pierwszym składzie na PO, wolę się pozytywnie zdziwić dziś xD

0

@marcin62 Oczywiście, że źle świadczy o tych ludziach, co faktu nie zmienia że zakładając onlyfansa musi sobie wkalkulować w konsekwencje tego działania właśnie takie przypadki, jak ten opisany

1

@majkiii jest w pyte

0

Liza w podcaście Dwa Bieguny o tym, że jej mama była dręczona⤵️



????️: "A mojej rodzinie tak się dostawało i moją ma... moją mamę w pracy dręczyli. Ona, ona pracowała w cateringu, a tam jej, że: o, twoja córka tyle zarabia, coś tam, coś tam, dupę sprzedaje, a ty tutaj w cateringu zapierdalasz i wiesz, i takie różne rzeczy. I po prostu mnie to przerosło"

Kobieta, kiedy ponosi konsekwencje swoich niezbyt mądrych czynów: (ta dziewczyna miała onlyfansa dla niewtajemniczonych)

https://media.wired.com/photos/5f87340d114b38fa1f8339f9/master/w_1600%2Cc_limit/Ideas_Surprised_Pikachu_HD.jpg

1

@majkiii Kończę pomarańcz-grejpfrut, a potem jabłko zielone wjeżdża

0

@Rysiu ja tam nikogo nie krytykuję :D

1

@agaFCB wg mojej obserwacji już nawet 3 laski na 10 na siłce ćwiczą góre, jest progres
oczywiście 11 na 10 na tym samym treningu robi dupsko

1

@MessiForeverTheBest nie wiem nie stosuje
@mr Barca kreatynę w zasadzie tylko kfd, białko tylko Olimp, reszta różnie

0

Przyszła dostawa kreatynki, omegi, a i cynk wjechał

1

@gumaz Jakbym owcy słuchał to bym na kawie piernikowej od WK 200 na ławie targał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?