1

Jutro leg day, brakowało tego widzowie

0

Niezbyt mnie śmieszy ten mem jako magistra inżyniera po AGH


2

@Arden Dzień dobry Polsko

0

@clyde Czaje o co Ci chodzi.

Ja jak czytam, że musze zarabiać 10 koła na ręke to się tylko śmieje. Bo tyle nie zarabiam, a wiem że to nie jest czynnik który decyduje, czy znajdę kobiete czy nie.
Ludzie po prostu sami nie potrafią myśleć dziś.

1

@Kapitan hawk Narodowość balkonu?

0

@Arden Tak, była gdzieś statystyka na ten temat świeża.

4

@Matheu12 Jestem rocznik 99.
Jak dobrze kojarzę to z klasy z gimnazjum żadna dziewczyna nie jest matką. Ze dwóch-trzech chłopów są ojcami.
Z klasy liceum żadna nie jest matką. Ojcem zdaje się też nie jest żaden.
W gimnazjum klasa ponad 30 osobowa.
W liceum 26 os.

2

@Arden Są ale ile związków czy małżeństw się rozpada. 1/3 małżeństw w Polsce kończy się rozwodem. No i tu właśnie jest case dlaczego. M. in. to o czym pisałem wyżej.

1

@Arden Jeżeli ktoś nie akceptuje samego siebie i swojego ciała i nie kocha sam siebie to nie nadaje się do związku. Jest to wiadome nie od dziś.

6

0

@Eklerek 50 kg to ja hantla do jednej łapy biorę gogusiu

0

@marcin62 Ma wpływ, jak ktoś jest młody i głupi. Jak jesteś dorosłym mądrym człowiekiem to się nie przejmujesz tym co piszą w Internecie. 16-latki raczej dzieci nie rodzą i tak, tylko dorosłe kobiety

0

@clyde Jeżeli przejmujesz się opiniami jakichś randomów z Internetu to powodzenia w realnym życiu.

1

@Eklerek takie na orliku to co tydzien wale

1

@Frimpong Isak gra u nas?

1

@Bolton Trzeba tylko zasięgnąć porady Anny Marii Żukowskiej jak.

0

@clyde @marcin62 @July_6_BcN

To czy ktoś nazwie Cię 'gruba' w Internecie niewiele zmienia. I tak tej osoby na żywo prawdopodobnie nigdy nie spotkasz. Przyczyny są inne.

6

Biali go nie lubią, czyli coś jest na rzeczy, że potrafi sędziować.

3

Ciekawe


0

@Kgorecki2500 masz taką?

1

Tzw. brokuły, na siłowniach też ich coraz więcej


3

Komentarz usunięty

0

@barcowy1899 nie umywa sie

0

Komentarz usunięty

1

nie oglądałem wczoraj, za takie coś rozumiem dostał czerwo tak? tak?


40

ja polubiłem wpis o tym, że odchodzi do Girony i czekam aż odejdzie z tego klubu na stałe

1

był już jakiś penalti dla real madrit?

2

Odnośnie meczu wczorajszego jedno zdanie: widać, że dyspozycja została wydana, że Barca nie może kolejny rok z rzędu zostać mistrzem.

0

nie wiem czy to oglądać dalej w 2 połowie czy isć spać

0

Yamal do Bazy roony na boisko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?