TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jutro leg day, brakowało tego widzowie
0
Niezbyt mnie śmieszy ten mem jako magistra inżyniera po AGH
2
@Arden Dzień dobry Polsko
0
@clyde Czaje o co Ci chodzi.
Ja jak czytam, że musze zarabiać 10 koła na ręke to się tylko śmieje. Bo tyle nie zarabiam, a wiem że to nie jest czynnik który decyduje, czy znajdę kobiete czy nie.
Ludzie po prostu sami nie potrafią myśleć dziś.
1
@Kapitan hawk Narodowość balkonu?
0
@Arden Tak, była gdzieś statystyka na ten temat świeża.
4
@Matheu12 Jestem rocznik 99.
Jak dobrze kojarzę to z klasy z gimnazjum żadna dziewczyna nie jest matką. Ze dwóch-trzech chłopów są ojcami.
Z klasy liceum żadna nie jest matką. Ojcem zdaje się też nie jest żaden.
W gimnazjum klasa ponad 30 osobowa.
W liceum 26 os.
2
@Arden Są ale ile związków czy małżeństw się rozpada. 1/3 małżeństw w Polsce kończy się rozwodem. No i tu właśnie jest case dlaczego. M. in. to o czym pisałem wyżej.
1
@Arden Jeżeli ktoś nie akceptuje samego siebie i swojego ciała i nie kocha sam siebie to nie nadaje się do związku. Jest to wiadome nie od dziś.
6
@MichuZ44
0
@Eklerek 50 kg to ja hantla do jednej łapy biorę gogusiu
0
@marcin62 Ma wpływ, jak ktoś jest młody i głupi. Jak jesteś dorosłym mądrym człowiekiem to się nie przejmujesz tym co piszą w Internecie. 16-latki raczej dzieci nie rodzą i tak, tylko dorosłe kobiety
0
@clyde Jeżeli przejmujesz się opiniami jakichś randomów z Internetu to powodzenia w realnym życiu.
1
@Eklerek takie na orliku to co tydzien wale
1
@Frimpong Isak gra u nas?
1
@Bolton Trzeba tylko zasięgnąć porady Anny Marii Żukowskiej jak.
0
@clyde @marcin62 @July_6_BcN
To czy ktoś nazwie Cię 'gruba' w Internecie niewiele zmienia. I tak tej osoby na żywo prawdopodobnie nigdy nie spotkasz. Przyczyny są inne.
6
Biali go nie lubią, czyli coś jest na rzeczy, że potrafi sędziować.
3
Ciekawe
0
@Kgorecki2500 masz taką?
1
Tzw. brokuły, na siłowniach też ich coraz więcej
3
Komentarz usunięty
0
@barcowy1899 nie umywa sie
0
Komentarz usunięty
1
nie oglądałem wczoraj, za takie coś rozumiem dostał czerwo tak? tak?
40
ja polubiłem wpis o tym, że odchodzi do Girony i czekam aż odejdzie z tego klubu na stałe
1
był już jakiś penalti dla real madrit?
2
Odnośnie meczu wczorajszego jedno zdanie: widać, że dyspozycja została wydana, że Barca nie może kolejny rok z rzędu zostać mistrzem.
0
nie wiem czy to oglądać dalej w 2 połowie czy isć spać
0
Yamal do Bazy roony na boisko