1

@Danny Gaucho Pieniądze to nie wszystko.

6

@Kgorecki2500 ruda wrona białego orła nie pokona

1

@Danny Gaucho Szkoda mi tych dzieci. Tak po ludzku

4

Jak Lewy jest na kadrze, ona jest wiadomo gdzie wiadomo z kim i wiadomo po co to gdzie są ich dzieci i z kim?


0

@gumaz nogi co niedziela są robione

3

Przestańcie, jego syn może to czytać

2

@MessiForeverTheBest Dzień dobry, teść wszystkim

11

@Batys Myślę, że Robert też nie.

17

Jedziemy dziś z Albanią jak Ania z Hiszpanem


1

Zaraz 1/4 roku minie a tu jeszcze 29 dni płatnego urlopu zostało, nie wiem kiedy to wykorzystam

1

Jesteśmy top1 ale nadal słaby wynik


0

@Kgorecki2500 to zacznij, efekty zobaczysz

0

@gumaz Może mieć większego tricepsa, na siłowni zawsze znajdzie się większy kozak od Ciebie. Ja tam ze swojego progresu jestem bardzo zadowolony, a będzie tylko lepiej.

0

@FCB_dimiC tego nie wiem, nie korzystam

4

Czasami spotykam się z pytaniem, czy robić jakieś przerwy od dawkowania kreatyny.

Odpowiadam: tak, powinno się robić przerwy, ale ta przerwa powinna trwać nie dłużej niż 24 godziny.

0

@gumaz ta normalnie

1

@gumaz Wojtyła, Wojtas

5

Fajne posty podaje dalej tajskie kopyto Boras, który komentuje mecze reprezentacji Polski?


0

@FCB_dimiC 182 u mnie dokładnie, taka średnia krajowa

1

@Dari0G po treningu było dośrodkowanie

2

@Toretto no i po co psujesz zabawe?

0

@FCB_dimiC Ja mam powyżej 180 wzrostu, ten karakan ma ze 165 xD

edit/ dokładnie 163 xD

0

@Szicek10 Niewierze, że mapet sie nie skapnął

0

@Barcaa12 Psycholożka ją wspiera.

0

@FCB_dimiC Ma kolegów. Niejednego.

0

Silny koń ale w tej kamerze z tym wzrostem wygląda jak niskorosły xD


1

@July_6_BcN To nie Beluso, jakiś inny Hiszpan.
Beluso to już z zamkniętymi oczami poznaję. Ania myślę, że też

0

@lithotripter Właśnie wrzuciłem o lewandowskiej, miłego

2

Żółwik Hiszpanie


1

@Luciano99 Ważne, że jesteś szczęśliwy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?