TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Danny Gaucho Pieniądze to nie wszystko.
6
@Kgorecki2500 ruda wrona białego orła nie pokona
1
@Danny Gaucho Szkoda mi tych dzieci. Tak po ludzku
4
Jak Lewy jest na kadrze, ona jest wiadomo gdzie wiadomo z kim i wiadomo po co to gdzie są ich dzieci i z kim?
0
@gumaz nogi co niedziela są robione
3
Przestańcie, jego syn może to czytać
2
@MessiForeverTheBest Dzień dobry, teść wszystkim
11
@Batys Myślę, że Robert też nie.
17
Jedziemy dziś z Albanią jak Ania z Hiszpanem
1
Zaraz 1/4 roku minie a tu jeszcze 29 dni płatnego urlopu zostało, nie wiem kiedy to wykorzystam
1
Jesteśmy top1 ale nadal słaby wynik
0
@Kgorecki2500 to zacznij, efekty zobaczysz
0
@gumaz Może mieć większego tricepsa, na siłowni zawsze znajdzie się większy kozak od Ciebie. Ja tam ze swojego progresu jestem bardzo zadowolony, a będzie tylko lepiej.
0
@FCB_dimiC tego nie wiem, nie korzystam
4
Czasami spotykam się z pytaniem, czy robić jakieś przerwy od dawkowania kreatyny.
Odpowiadam: tak, powinno się robić przerwy, ale ta przerwa powinna trwać nie dłużej niż 24 godziny.
0
@gumaz ta normalnie
1
@gumaz Wojtyła, Wojtas
5
Fajne posty podaje dalej tajskie kopyto Boras, który komentuje mecze reprezentacji Polski?
0
@FCB_dimiC 182 u mnie dokładnie, taka średnia krajowa
1
@Dari0G po treningu było dośrodkowanie
2
@Toretto no i po co psujesz zabawe?
0
@FCB_dimiC Ja mam powyżej 180 wzrostu, ten karakan ma ze 165 xD
edit/ dokładnie 163 xD
0
@Szicek10 Niewierze, że mapet sie nie skapnął
0
@Barcaa12 Psycholożka ją wspiera.
0
@FCB_dimiC Ma kolegów. Niejednego.
0
Silny koń ale w tej kamerze z tym wzrostem wygląda jak niskorosły xD
1
@July_6_BcN To nie Beluso, jakiś inny Hiszpan.
Beluso to już z zamkniętymi oczami poznaję. Ania myślę, że też
0
@lithotripter Właśnie wrzuciłem o lewandowskiej, miłego
2
Żółwik Hiszpanie
1
@Luciano99 Ważne, że jesteś szczęśliwy.