TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
REKIN zamyka ryj hejterkom
0
@Who_you_mam chyba nawet niezły fakt
3
@Roobo polskie fanboye lewego to inna gęstość
1
REKIN w jednej akcji więcej przedryblował niż lewus przez całą karierę
0
@LeszekFCB bo grają lepiej od nich
0
@Commando chyba w fifie
1
Casado > de Jonk
1
Lewy by nie strzelił bo by nie doszedł do tej sytuacji
0
@macio_944 Koszmarnie się musisz czuć, gdy Trump rządzi w Ameryce, a w PL niedługo prawica też będzie rządzić :)
0
@Kozinho. Angoli do Hiszpanii się nie bierze.
1
@macio_944 Masz kompleks wielkiego Donalda
3
@misiek0318 Prędzej Martin strzeli hat-tricka
6
@Arden co Ty gadasz
4
@Luciano99 może już nie pij
0
@F3DO Na aktywację przedmeczową inteligencie
0
Ciekawe czy w finale LM też by posadził za spóźnienie takiego Yamala Flick
2
W takich meczach dupe nam ratował zwykle ON:
ERIK GARCIA UFAM TOBIE
1
Martin & Rashford na lewej, ale to będzie chodziło xd
1
REKIN jest groźny ŁAAAAAA
4
Ten skład wygląda na taki, którym traci się 3 pkt
0
Poszedłby człowiek na spacer się dotlenić, to musi kropić ten dyszcz
1
@macio_944 Ich liebe Deutsch
2
@macio_944 Oddychaj, Tusk jest blisko Ciebie.
4
@Azazel_Pazuzu nikt o Twojego nie pytał
1
@Filipem Potrzeba dźwig zamówić
0
@Karol145 U mnie w pracy kolega z zespołu też gada o polityce. No i co mam zrobić, wyjść z roboty?
0
@4drian0 ktoś mu powie że piłkę się łapie/odbija
7
@Laminedependencia O widzę pan wszechwiedzący lepiej wie ode mnie jakie mam poglądy, co myślę i jak żyje xD
0
@Laminedependencia Mam swoje zdanie na każdy temat.
5
@Laminedependencia A to dopiero początek zalet