0

REKIN zamyka ryj hejterkom

0

@Who_you_mam chyba nawet niezły fakt

3

@Roobo polskie fanboye lewego to inna gęstość

1

REKIN w jednej akcji więcej przedryblował niż lewus przez całą karierę

0

@LeszekFCB bo grają lepiej od nich

0

@Commando chyba w fifie

1

Casado > de Jonk


1

Lewy by nie strzelił bo by nie doszedł do tej sytuacji

0

@macio_944 Koszmarnie się musisz czuć, gdy Trump rządzi w Ameryce, a w PL niedługo prawica też będzie rządzić :)

0

@Kozinho. Angoli do Hiszpanii się nie bierze.

1

@macio_944 Masz kompleks wielkiego Donalda

3

@misiek0318 Prędzej Martin strzeli hat-tricka

6

@Arden co Ty gadasz

4

@Luciano99 może już nie pij

0

@F3DO Na aktywację przedmeczową inteligencie

0

Ciekawe czy w finale LM też by posadził za spóźnienie takiego Yamala Flick

2

W takich meczach dupe nam ratował zwykle ON:

ERIK GARCIA UFAM TOBIE

1

Martin & Rashford na lewej, ale to będzie chodziło xd

1

REKIN jest groźny ŁAAAAAA

4

Ten skład wygląda na taki, którym traci się 3 pkt

0

Poszedłby człowiek na spacer się dotlenić, to musi kropić ten dyszcz

1

@macio_944 Ich liebe Deutsch

2

@macio_944 Oddychaj, Tusk jest blisko Ciebie.

4

@Azazel_Pazuzu nikt o Twojego nie pytał

1

@Filipem Potrzeba dźwig zamówić

0

@Karol145 U mnie w pracy kolega z zespołu też gada o polityce. No i co mam zrobić, wyjść z roboty?

0

@4drian0 ktoś mu powie że piłkę się łapie/odbija

7

@Laminedependencia O widzę pan wszechwiedzący lepiej wie ode mnie jakie mam poglądy, co myślę i jak żyje xD

0

@Laminedependencia Mam swoje zdanie na każdy temat.

5

@Laminedependencia A to dopiero początek zalet

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?