0

@Bulbazaur17 nie nie, brzydzę się takimi rzeczami

0

Chyba naciągnąłem trochę ścięgno podkolanowe. No i teraz ciężki wybór: iść na siłkę i katować nogi w tym przysiad czy jednak odpuścić jeszcze, już dwa sobotnie treningi nóg odpuściłem i szkoda mi kolejnego.

0

@MessiForeverTheBest Jeszcze nie, ale jak Roxie mnie zechce to będę

0

Roxie Węgiel tak czy nie?

0

@D10SLEO syn kessiego

7

@JohnKennedy może kiedyś dorośniesz do brody synku

0

@Popitek12 Herbata tylko z dodatkiem wódki, ale wódka bez herbaty też może być

0

Szkoda tego GOATA

1

@NeroTFP1 La Rambla jest dedykowana Tobie Nero

0

A mógł powołać tego Oskara Wójcika z Cracovii i wystawić, chłopak ze wsi z moich okolic to chociaż ludzie mieliby o czym pogadać, a nie jakieś Wiśniewskie

2

@Kgorecki2500 chyba jakiś z tatuażami się ztriggerował xd

2

@Lanosss za rok wypożyczenie do Levante, bo w pierwszym zespole bedzie miał tyle minut co Torre w poprzednim

0

@ProMILs to ta już ma 30ke, ale w sumie zastanawiające dlaczego w tym wieku jeszcze nie po ślubie i bezdzietna...

3

@misterio Takie pytania akurat zadawał Dyrektor fabryki, a nie haerka xDD

0

@ProMILs Tak mówisz, co z nimi nie tak

0

@MesQueUnClub_87 będę Cię oznaczał

0

@Hshdhrhdh Część dalsza będzie kontynuowana po kolejnych sesjach treningowych, chyba że jutro sama napisze do mnie na teamsie...

0

@Hshdhrhdh dzięki, do usług

1

@gumaz 200 iq zagranie

0

@July_6_BcN nie no, siurka nie było widać przez obcisłe spodenki, 100% kobieta

0

Widziałem dziś na siłce laskę z HR z mojej firmy, która mnie przyjmowała do pracy. Nawet niezła jest. Ale była z chłopem :(

4

@PatrychoO wyglądają jak gówno

0

Ile gramów białka na kg masy ciała wariacie?

0

@BulaKG Chodzi o rewolucję żołądkową.

10

@JanZagloba Wystarczy założyć każdej licznik bolców, tak że idziesz ulicą i widzisz na liczniku ile miała, od razu będzie łatwiej

0

Fajna reklama 15-sekundowa na temat papieru do dupy, której nie da się skipnąć

0

@LeszekFCB Czekam na tę nagrodę aż przyjdzie

0

@gumaz Admini tej strony

3

Już niedługo "dzięki" tym reklamom wejście na tę stronę będzie tym ostatnim

2

@SelloutCrowd Lepszy gra, ale dziwne nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?