TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pomimo27 Będzie
5
Kiedy mówię, zawsze patrzę prosto w oczy. Nigdy nie wykonuję niepotrzebnych ruchów. Wystarczy mi dziesięć pierwszych słów, pięć pierwszych gestów jakiegokolwiek koleżki i już wiem, że w jego psychice czai się strach. On jeszcze nie zdaje sobie sprawy, że wkrótce będzie miał pełne portki. A wiesz dlaczego? Dlatego, że jego słaba psychika już wysłała mu maila do nadciągającej kupy, że spotkanie jest w spodniach.
2
@tomek8756 Jeśli robisz to z głową i świadomością to ok. Nieraz można zwiększyć swoje szanse.
0
@lithotripter Żałuj, nie wiesz co tracisz. Ale kiedyś wrócisz.
1
@tadzik447 Do Ludu Bożego.
1
Byłeś już w Kościele?
0
@partymaker wygląda jak jakiś płetwal czy inna duża rybka
0
Bez Lewandowskiego Polska wyglądała z Holandią dużo lepiej i strzeliła gola na 1:1.
#FACTOS
@AlexDark00
0
@Colon bardzo dobry
0
@bartekvisca same plusy
1
Skyr piątnica pitny wiśniowy 22g białka na dobicie na wieczór i do spania
1
@TaughtMule oddał serducho
1
@Kgorecki2500 Za darmo to uczciwa cena :P
2
@Kgorecki2500 ile Ty masz lat że na obiadki z rodzicami chodzisz?
Chyba że jakiś rodzinny obiad :D
3
Dopiero co koniec czerwca był i jasno o 21, a już wrzesień i 19:30 ciemno ://
0
@TaughtMule nie no aż tak to nie
1
@BezglutenowyPedri dobra stronka, kompa itd. tylko tam kupowałem
0
@Sinirsey nigdy nie miałem, mogę nie pić przez np. 3 miesiące i dalej mnie nie ciągnie do alko
3
@Safrani Nie nie opłaca się, jak kupisz poniżej 4 tyś. to jesteś biedakiem i w ogóle to wstyd wtedy z takim telefonem się pokazać
8
@blakkudium Anglia i Brazylia większe szanse niż Argentyna? xD
0
@Lanosss MAMY TOOOOOOOOOO
W KOŃCU!!!
0
@Bulbazaur17 Żyję zgodnie z przykazaniami
0
@Bulbazaur17 nie nie, brzydzę się takimi rzeczami
0
Chyba naciągnąłem trochę ścięgno podkolanowe. No i teraz ciężki wybór: iść na siłkę i katować nogi w tym przysiad czy jednak odpuścić jeszcze, już dwa sobotnie treningi nóg odpuściłem i szkoda mi kolejnego.
0
@MessiForeverTheBest Jeszcze nie, ale jak Roxie mnie zechce to będę
0
Roxie Węgiel tak czy nie?
0
@D10SLEO syn kessiego
7
@JohnKennedy może kiedyś dorośniesz do brody synku
0
@Popitek12 Herbata tylko z dodatkiem wódki, ale wódka bez herbaty też może być
0
Szkoda tego GOATA