2

@Pomimo27 Będzie

5

Kiedy mówię, zawsze patrzę prosto w oczy. Nigdy nie wykonuję niepotrzebnych ruchów. Wystarczy mi dziesięć pierwszych słów, pięć pierwszych gestów jakiegokolwiek koleżki i już wiem, że w jego psychice czai się strach. On jeszcze nie zdaje sobie sprawy, że wkrótce będzie miał pełne portki. A wiesz dlaczego? Dlatego, że jego słaba psychika już wysłała mu maila do nadciągającej kupy, że spotkanie jest w spodniach.

2

@tomek8756 Jeśli robisz to z głową i świadomością to ok. Nieraz można zwiększyć swoje szanse.

0

@lithotripter Żałuj, nie wiesz co tracisz. Ale kiedyś wrócisz.

1

@tadzik447 Do Ludu Bożego.

1

Byłeś już w Kościele?

0

@partymaker wygląda jak jakiś płetwal czy inna duża rybka

0

Bez Lewandowskiego Polska wyglądała z Holandią dużo lepiej i strzeliła gola na 1:1.

#FACTOS

@AlexDark00

0

@Colon bardzo dobry

0

@bartekvisca same plusy

1

Skyr piątnica pitny wiśniowy 22g białka na dobicie na wieczór i do spania

1

@TaughtMule oddał serducho

1

@Kgorecki2500 Za darmo to uczciwa cena :P

2

@Kgorecki2500 ile Ty masz lat że na obiadki z rodzicami chodzisz?
Chyba że jakiś rodzinny obiad :D

3

Dopiero co koniec czerwca był i jasno o 21, a już wrzesień i 19:30 ciemno ://

0

@TaughtMule nie no aż tak to nie

1

@BezglutenowyPedri dobra stronka, kompa itd. tylko tam kupowałem

0

@Sinirsey nigdy nie miałem, mogę nie pić przez np. 3 miesiące i dalej mnie nie ciągnie do alko

3

@Safrani Nie nie opłaca się, jak kupisz poniżej 4 tyś. to jesteś biedakiem i w ogóle to wstyd wtedy z takim telefonem się pokazać


8

@blakkudium Anglia i Brazylia większe szanse niż Argentyna? xD

0

@Lanosss MAMY TOOOOOOOOOO
W KOŃCU!!!


0

@Bulbazaur17 Żyję zgodnie z przykazaniami

0

@Bulbazaur17 nie nie, brzydzę się takimi rzeczami

0

Chyba naciągnąłem trochę ścięgno podkolanowe. No i teraz ciężki wybór: iść na siłkę i katować nogi w tym przysiad czy jednak odpuścić jeszcze, już dwa sobotnie treningi nóg odpuściłem i szkoda mi kolejnego.

0

@MessiForeverTheBest Jeszcze nie, ale jak Roxie mnie zechce to będę

0

Roxie Węgiel tak czy nie?

0

@D10SLEO syn kessiego

7

@JohnKennedy może kiedyś dorośniesz do brody synku

0

@Popitek12 Herbata tylko z dodatkiem wódki, ale wódka bez herbaty też może być

0

Szkoda tego GOATA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?