TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawci023x Od 7 miesięcy jestem w tym gronie, jest ok
0
@Pawlak1992 Yamal nosi te spodenki tak nisko upuszczone, że obawiam się że może w środku mieć klocka i stąd ten "ciężar" spodenek
7
Duda powinien ułaskawić Jaszczura i ludwiczka, to wszystko o co proszę przed końcem kadencji
2
Góralski w meczu z Włochami:
7
@Luciano99 @Kessie opinia?
10
Kto nigdy nie chciał se rzucić karłem niech pierwszy rzuci kar... znaczy kamieniem
2
Wróciłem z pracy. Czy to prawda, że u Yamalka na imprezie było strzelaniem karłem z procy?
1
To co, Dembele ZP bye bye i Yamalek?
0
@BorzyKrzys możesz się popłakać
1
@Hosh No patrząc na to, że w gimnazjum ważyłem z 50 kg i miałem w łapie mniej niż każda dziewczyna w klasie to tak xdd
@wojopancer bebecha nigdy nie miałem i dalej nie mam, siłka + cardio robią swoje
7
Wyszedłem na wieczorny spacer niedzielny po wsi. Spotkałem koleżankę z klasy z czasów gimnazjum, najładniejsza laska w klasie, a może i w szkole, niekoniecznie za to najmądrzejsza (w liceum wyciekły jej soft fotki do internetu). Chwila gadki, że dawno się nie widzieliśmy (pewnie jakieś z 6-7 lat), no i mówi "ale się zmieniłeś, zmężniałeś". Poczułem się mniej więcej tak:
1
@damian16161212 Ciągnie je do gówna
/to taki żart, prosze się nie obrażać xD/
1
@FajfusLodowy Na dzień dzisiejszy pewnie dałbym połowę jednej pensji.
7
Sezon Barcy 25/26 zaczyna się dziś. Zapraszam do typowania, po sezonie wrócimy w to miejsce. W sezonie 25/26 Barca zdobędzie:
Mój typ: La Liga + Superpuchar Hiszpanii + LM, bez PK
Optymistycznie, ale jedziemy
2
ktoś wie jak o tym porozmawiać, jakaś operacja powiększająca czy coś?
1
@Arden Kiedy zażartowali, że będziesz grał w 1 składzie
0
Sędziowie w La Liga podczas całego sezonu:
0
@Salchent Oby diego obił tego ogra
11
Mógłbym trenować nogi 8 razy w tygodniu, a i tak nie będę miał połowy takiego uda, pieprzona genetyka pigmentododatnich...
0
@Who_you_mam faul nieintencjonalny, werdykt musiał taki być
0
@Encore no dobra ale to dalej amator, a Norman były zawodnik UFC
0
No i zaskoczenie, Alberto wygrywa z Parke
1
@brzucho w balonach go nie usadzi
6
No i Soldić na Adamka w boksie w balonach xddddd
2
Nico Williams po tym, jak dowiedział się że Barca nie da mu gwarancji rejestracji:
0
W studiu na Fame siada Soldić, a za 15 minut Marta Linkiewicz, to są te detale
1
@blakkudium ciekawe z kim, bo we frikach to dla niego przeciwnika nie ma
0
@Ojciec5tkidzieci No co prawda to prawda, ale cóż, walczą o bańkę, sami się zgodzili na takie warunki, trochę krótkie te rundy ale no dwóch z nich zawalczy aż trzy razy, więc zrozumiałe, oby bez kontuzji i była mocna jadka
0
Ostatnimi czasy nie oglądałem tej patoli na FAME MMA, ale dziś bardzo ciekawi mnie turniej, mocno kibicuję Don Diego, ale gdyby wygrał Tomek Sarara to też będę zadowolony
3
Komentarz usunięty