1

@Pawci023x Od 7 miesięcy jestem w tym gronie, jest ok

0

@Pawlak1992 Yamal nosi te spodenki tak nisko upuszczone, że obawiam się że może w środku mieć klocka i stąd ten "ciężar" spodenek

7

Duda powinien ułaskawić Jaszczura i ludwiczka, to wszystko o co proszę przed końcem kadencji

2

Góralski w meczu z Włochami:


7

@Luciano99 @Kessie opinia?


10

Kto nigdy nie chciał se rzucić karłem niech pierwszy rzuci kar... znaczy kamieniem

2

Wróciłem z pracy. Czy to prawda, że u Yamalka na imprezie było strzelaniem karłem z procy?

1

To co, Dembele ZP bye bye i Yamalek?

0

@BorzyKrzys możesz się popłakać

1

@Hosh No patrząc na to, że w gimnazjum ważyłem z 50 kg i miałem w łapie mniej niż każda dziewczyna w klasie to tak xdd
@wojopancer bebecha nigdy nie miałem i dalej nie mam, siłka + cardio robią swoje

7

Wyszedłem na wieczorny spacer niedzielny po wsi. Spotkałem koleżankę z klasy z czasów gimnazjum, najładniejsza laska w klasie, a może i w szkole, niekoniecznie za to najmądrzejsza (w liceum wyciekły jej soft fotki do internetu). Chwila gadki, że dawno się nie widzieliśmy (pewnie jakieś z 6-7 lat), no i mówi "ale się zmieniłeś, zmężniałeś". Poczułem się mniej więcej tak:

/photo/1

1

@damian16161212 Ciągnie je do gówna

/to taki żart, prosze się nie obrażać xD/

1

@FajfusLodowy Na dzień dzisiejszy pewnie dałbym połowę jednej pensji.

7

Sezon Barcy 25/26 zaczyna się dziś. Zapraszam do typowania, po sezonie wrócimy w to miejsce. W sezonie 25/26 Barca zdobędzie:

Mój typ: La Liga + Superpuchar Hiszpanii + LM, bez PK

Optymistycznie, ale jedziemy

2

ktoś wie jak o tym porozmawiać, jakaś operacja powiększająca czy coś?

1

@Arden Kiedy zażartowali, że będziesz grał w 1 składzie

0

Sędziowie w La Liga podczas całego sezonu:


0

@Salchent Oby diego obił tego ogra

11

Mógłbym trenować nogi 8 razy w tygodniu, a i tak nie będę miał połowy takiego uda, pieprzona genetyka pigmentododatnich...


0

@Who_you_mam faul nieintencjonalny, werdykt musiał taki być

0

@Encore no dobra ale to dalej amator, a Norman były zawodnik UFC

0

No i zaskoczenie, Alberto wygrywa z Parke

1

@brzucho w balonach go nie usadzi

6

No i Soldić na Adamka w boksie w balonach xddddd

2

Nico Williams po tym, jak dowiedział się że Barca nie da mu gwarancji rejestracji:


0

W studiu na Fame siada Soldić, a za 15 minut Marta Linkiewicz, to są te detale

1

@blakkudium ciekawe z kim, bo we frikach to dla niego przeciwnika nie ma

0

@Ojciec5tkidzieci No co prawda to prawda, ale cóż, walczą o bańkę, sami się zgodzili na takie warunki, trochę krótkie te rundy ale no dwóch z nich zawalczy aż trzy razy, więc zrozumiałe, oby bez kontuzji i była mocna jadka

0

Ostatnimi czasy nie oglądałem tej patoli na FAME MMA, ale dziś bardzo ciekawi mnie turniej, mocno kibicuję Don Diego, ale gdyby wygrał Tomek Sarara to też będę zadowolony

3

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?