TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Paweł Kozioł, twój kandydat na prezydenta RP
0
@directedbyfcb Ciul z tą ligą smieszną
0
@FcPortoFan1999 Im więcej, tym lepiej.
0
Szczęsny, Cubarsi, Inigo, Kounde, Pedri, Raphinha i Yamal to już powinni zakończyć sezon i jechać na wakacje ładować baterie na przyszły.
1
@Azazel_Pazuzu Mnie się nie pytali po prostu złapali za bydlaka
5
@BORO_12 Za niego to bym 20 nie dał
2
@JimMorrisonFCB Szczęściarz z Ciebie
0
@gumaz No przecież wiem, żartowałem xD
3
Kurde, widze że nie tylko ja tak mam...
2
@Sulimo Coś o tym wiem, bo z tego mema to właśnie jestem inżynierek xD
1
@tristan87 Upalony pewnie nawet się nie kładł
5
@Barcafan2020 Kompletna obrona będzie jak pozbędziemy się sabotażysty Araujo i przyjdzie Tah, no i jakiś LO/PO zmiennik doświadczony
8
@Kapitan hawk Remontada zdrowia Pedriego i Inigo
0
@Natenczas zależy jak były szwagier Lapcia policzy
1
@Kozinho. Chyba że na Haalanda zbiera faktycznie xD
0
Nie wiem jak Wy, ale ja pomimo tych trofeów które z pewnością jakoś podreperowały budżet nie nastawiam się na jakieś większe transfery w lecie, nadal są długi, wydatki na stadion itd. Pewnie będzie posucha, tym bardziej że Lapcio może uargumentować, że po co transfery jak jest dobry zespół, który wygrał trofea.
1
@Mns21 Najważniejszy to ten Xabiego Alonso, to od niego zależy czy Real wróci do gry czy zostanie na dnie.
1
@Astad Przepraszam, zapomniałem się
7
@GTBTP Dejcie miske bede rzigoł
2
@tomek8756 syn koleżanki twojej starej w wieku 17 lat:
4
@aspr1me Dał wolne nauczycielom z okazji Majstra
1
@DanzaKuduroRemix @Matt_i1992 ANIVERSARISOCI20
3
Świetny sezon no to się skusiłem na tę koszuleczke okolicznościową
https://store.fcbarcelona.com/products/t-shirt-la-liga-winners-2025-barca
Pamiętajcie o kodzie -20% gdyby ktoś zamawiał
0
No jeszcze jedna nocka dziś 23-7 i w końcu weekend
16
Szczęsny wyciągaj jakiegoś blanciora giganciora a nie się tym elektrykiem bawisz
7
Szczesni FUMADOR
2
Trzeba docenić nie tylko Flicka ale też Tousa, Sorga czy Pepe Conde, odjebali kawał roboty
5
Teraz to se może nawet cała armia rządowych sędziować mecze
2
Trzymaj sie Robert
2
Soto Grado sprzedaje dobrych chłopaków na psiarnie